Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

[off] Szolgálati VW T5-be épphogy belepakoltam a 22 ezredik kilométert, mikor feltűnt a műszerfalon az olajszint jelző ikon, ami sárgán világított. 15 perc várakozás sík terepen, majd nívó kihúz és száraz volt. Visszadugtam, majd újra ki és ekkor valamicskét mutatott. Vettem 1 liter 5W30-at 9 ezer forintért a MOL kúton és beleöntöttem az egészet, de így sem éri el a felső nívót közel sem. :D

Viszont kimondottam dízel motorhoz való 5W30-at nem kaptam, csak általánosat. Ez mennyire lehet gond? 50km-t nem mertem menni Fehérvárig így.

2013-05-08%2010.18.10.jpg

Link to comment
Megosztás:

[off] Szolgálati VW T5-be épphogy belepakoltam a 22 ezredik kilométert, mikor feltűnt a műszerfalon az olajszint jelző ikon, ami sárgán világított. 15 perc várakozás sík terepen, majd nívó kihúz és száraz volt. Visszadugtam, majd újra ki és ekkor valamicskét mutatott. Vettem 1 liter 5W30-at 9 ezer forintért a MOL kúton és beleöntöttem az egészet, de így sem éri el a felső nívót közel sem. :D

Viszont kimondottam dízel motorhoz való 5W30-at nem kaptam, csak általánosat. Ez mennyire lehet gond? 50km-t nem mertem menni Fehérvárig így.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/72903050/2013-05-08%2010.18.10.jpg]

22e után eltünik az olaj belöle. Nem a dízelspecifikátlan létöl lesz baja. :D
Link to comment
Megosztás:

22e után eltünik az olaj belöle. Nem a dízelspecifikátlan létöl lesz baja. :D

Ettől félek én is. :D Tegnap takarítottam a belteret és fejembe jutott, hogy olajszintet kéne nézni, de aztán nem tettem meg.

Mindig ráérzek. :D

2 éve területi manager autójával álltam át az állomás egyik végéből a másikban lévő szolgálati zárt parkolóba. C combo 1.7 dízel. Akkor mondtam, hogy ez a motor meg fog állni hamarosan.

Egy hét múlva be is döglött az elektromos adagoló. :D

Link to comment
Megosztás:

Szánalmas, vicces, ciki, és sz.r egyszerre :D

Egyik ismerősömnek volt régen a szakadt kettes Golfján egy hómméd kipuff, ami fénykorában valami kerítésoszlop volt. Összetolta a gyári csonkkal, pont összeillett, a vége pedig dróttal volt odacsinálva. Nagyon igényes volt és szép hangú. :D

Amúgy nem tyúningnak szánta, hanem szükségmegoldásnak. Mondjuk arra jó is volt...

Link to comment
Megosztás:

Mentem egy X14NZ-vel és persze dobta is a pech engine-t. :D

24, útjeladó. :D Bár a műszer mutatott.

Fpepe meg csőlátással vezet. Velencén a vasútállomásnál lévő kereszteződésnél mentünk el egymás mellett 11 óra után. :P

Ismét egy nagy fehér dobozos VW Töttel voltam. :P

Link to comment
Megosztás:

Mentem egy X14NZ-vel és persze dobta is a pech engine-t. :D

24, útjeladó. :D Bár a műszer mutatott.

Fpepe meg csőlátással vezet. Velencén a vasútállomásnál lévő kereszteződésnél mentünk el egymás mellett 11 óra után. :P

Ismét egy nagy fehér dobozos VW Töttel voltam. :P

Ha a saját kocsiddal lettél volna... :D

Link to comment
Megosztás:

Rakott már valaki az autójába jobb kormányos astra magasságállítós vezetőülés sint? :unsure:

Van ilyen! :) Igazából felesleges... az utasnak nem kell elérnie a pedálokat, meg a kormányt, így tehát kényelmes alaphelyzetben az anyósülés... mármint amilyen kényelmet egy Astra ülés adhat! :)

Link to comment
Megosztás:

Van ilyen! :) Igazából felesleges... az utasnak nem kell elérnie a pedálokat, meg a kormányt, így tehát kényelmes alaphelyzetben az anyósülés... mármint amilyen kényelmet egy Astra ülés adhat! :)

Nem is az utas kényelme miatt akarnám cserélni.

Úgy jobban az ülés alá férne a CD-tár.

Link to comment
Megosztás:

Nem is az utas kényelme miatt akarnám cserélni.

Úgy jobban az ülés alá férne a CD-tár.

CD tár??? :blink: Az mp3 korszakában CD tárat berakni... :D Egyébként Saabnál is a csomagtartóban volt a CD tár... :) Ott példul jól elfér. Induláskor betöltöd, aztán tudod használni.

Link to comment
Megosztás:

CD tár??? :blink: Az mp3 korszakában CD tárat berakni... :D Egyébként Saabnál is a csomagtartóban volt a CD tár... :) Ott példul jól elfér. Induláskor betöltöd, aztán tudod használni.

A cd tárban a 10 alap lemez van. A lejátszóban van MP3.

Ha a gyerek éppen Halász Juditot vagy Gryllus Vilmost akar hallgatni akkor csak átkapcsolok és nem kell lemezt cserélgetni meg keresni,hogy az mp3-al telefosott cd-n hol is lehet.

Ha van két gyerek akkor a csomagtartóba inkább a babakocsit teszem és nem a cd tárral furkálom össze a burkolatokat.

Az ülés alatt elvan furkálás nélkül is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.