Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem az xe-n a trafo ment el emiatt. Az nzn csak a kabelt kellett cserelnem, de a tobbi is meg van ragcsalva. En a gazolajos modszert ismerem, de abbamaradtak a tamadasok igy nem alkalmaztam. Bar most van egy fel liter valtoolaj mellette. :D

Fallal szembe allok. Jobbra tole ket dizel all, azokat nem bantottak.

Azokban nincs gyújtáskábel :omg:

Link to comment
Megosztás:

Ahaaaa, már értem. :D

Amúgy nekem is rágták már el a gyújtókábeleket a rohadt dögök, hajnali 5-kor indultam volna munkába, és csak 2 henger ment... jó buli hajnalban gyújtókábelt keresgélni a lomok között, aztán az utcai lámpa fényénél kicserélni...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nekem is rágták már el a gyújtókábeleket a rohadt dögök, hajnali 5-kor indultam volna munkába, és csak 2 henger ment... jó buli hajnalban gyújtókábelt keresgélni a lomok között, aztán az utcai lámpa fényénél kicserélni...

Én késésben voltam. A csomiban van is egy-egy szett kábel. Kicserlétem, és még mindig 3henger. Trafó ekkor nem volt nálam.

Ami fura, h az utcán álló autót nem rágják meg, csak ami bent áll a parkolóban. Ugye ott 3/2 traktor, marad az enyém. Bár fura, h csak a gyertyakábelre gerjednek.

Link to comment
Megosztás:

Én késésben voltam. A csomiban van is egy-egy szett kábel. Kicserlétem, és még mindig 3henger. Trafó ekkor nem volt nálam.

Ami fura, h az utcán álló autót nem rágják meg, csak ami bent áll a parkolóban. Ugye ott 3/2 traktor, marad az enyém. Bár fura, h csak a gyertyakábelre gerjednek.

Állítólag a szilikát tartalma miatt... :S Főleg a gumis jellegű dolgok izgatják, meg a téphető szigetelés. Abból épít fészket a kis rohadt.

Link to comment
Megosztás:

Állítólag a kutyaszőr is jó riasztó, a két kutyából annyi potyog vedléskor hogy gyakorlatilag össze tudnák rakni belőle egy harmadikat. :D

Az csak a motortér ellen jó! Attól még rámászik. Egyébként kollégánál a kutya sem ér semmit. A kis testű nyest gyorsabban vált irányt, mint a nagytestű németjuhász. A durva az, hogy a nyest minden este pofán röhögött... :S

Link to comment
Megosztás:

Az csak a motortér ellen jó! Attól még rámászik. Egyébként kollégánál a kutya sem ér semmit. A kis testű nyest gyorsabban vált irányt, mint a nagytestű németjuhász. A durva az, hogy a nyest minden este pofán röhögött... :S

Hát a kiskutyám az egeret megfogja, pedig az is elég gyors.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tudna nekem valaki képet küldeni,astra F 5ajtósnak a kalaptartójáról,hogy mivel van felakasztva az ajtóra?Mert nekem sima madzaggal van és szerintem nem az a gyárija.

Előre is köszi

Kereskedésben vettem kb. 540 Forint volt egy pár u.gyártott.

Link to comment
Megosztás:

nah, nissens hűtő megvan, folyadék megvan, holnap reggel bepattintjuk

meg akkor már az új motorháztetőt is

Mindíg kínlódok azokkal nyüves gyári bilincsekkel, hol kombinált fogóval hol vízpumpa fogóval bohóckodom velük. Meg valami leeresztőt kéne belehekkelni mert bárhol bontom meg megy a merevítőre vagy a bölcsőre a folyadék onnan meg fele az edénybe fele a földre. <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó munkát hozzá. :)

Köszi, megvót :) a az új hűtő

Viszont tegnap elfáradt egy vákuumcsövem, rángatott, torpant. Megragasztottam, visszaraktam, de azóta is torpan gázra. Veszek újat majd hétfőn, remélem helyrejön. A motorháztetőt beállítani meg olyan idegölő hogy hujjujj. De kész.

Jah, annó hét éve valami javított szar hűtőt raktak be, újként. Kb a felében ment is a víz...

Link to comment
Megosztás:

Mindíg kínlódok azokkal nyüves gyári bilincsekkel, hol kombinált fogóval hol vízpumpa fogóval bohóckodom velük. Meg valami leeresztőt kéne belehekkelni mert bárhol bontom meg megy a merevítőre vagy a bölcsőre a folyadék onnan meg fele az edénybe fele a földre. <_<

Havernak pár perc volt. Csak néztem :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, megvót :) ######a az új hűtő

Viszont tegnap elfáradt egy vákuumcsövem, rángatott, torpant. Megragasztottam, visszaraktam, de azóta is torpan gázra. Veszek újat majd hétfőn, remélem helyrejön. A motorháztetőt beállítani meg olyan idegölő hogy hujjujj. De kész.

Jah, annó hét éve valami javított szar hűtőt raktak be, újként. Kb a felében ment is a víz...

A zsanérnál a 4csavarral állítottad be ugye?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.