Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, vettem vacsiúj ajtóhatárolót, meg két ilyen mittudoménmit , amit majd a helyére kell ütni. kedvezménnyel volt több mint 8 ezer, de hát a szépségért meg kell szenvedni..

Még jó hogy lehet kapni. a multkor voltam olyan elvetemült és a csomagtér ajtóhoz akartam új stifteket venni, de amikor mondták mennyibe kerül, meg amúgy is rendelni kell rájöttem hogy nem is kotyog annyira. :D

Link to comment
Megosztás:

Megadom magam:)

Amúgy nem jó ez az ajtóhatároló. Amit vettem azon alulra vannak perforálva a bütykök, ami meg benne van, felülre... Az számít?

Valamint az létezik hogy szét kell hozzá szedni az ajtót?

Cseréld meg a jobbost, meg a balost, hátha jó helyen lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Láma voltam:) szóval azért nézett ki úgy, mert csukott állapotban adták oda, én meg nem tudtam hogy van :) viszont így élvezet volt berakni... Majdnem teljesen csukott ajtónál bedugni egy csavart, és úgy kinyitni az ajtót hogy kihúzza... Mert kalapáccsal hiába próbáltam átütni.

A rögzítőt helyére tettem, most elvileg jó lesz, próbakörre már nem volt erőm, ugye az ajtót is szét kellett szedni.., de valszeg az kattogott, hogy az ajtóhatároló csukott állapotban nekiütődött a keresztmerevítő csövet tartó vasnak, úgy néztem.

Viszont kaptam még egy kis fémpöcköt amit nem tudom hová való.... Mert a tartó egy üreges csőszerűség, de mindegyik ajtóban úgy van, nincs benne pöcök... Azt tudja valaki hová lenne való?

Link to comment
Megosztás:

Láma voltam:) szóval azért nézett ki úgy, mert csukott állapotban adták oda, én meg nem tudtam hogy van :) viszont így élvezet volt berakni... Majdnem teljesen csukott ajtónál bedugni egy csavart, és úgy kinyitni az ajtót hogy kihúzza... Mert kalapáccsal hiába próbáltam átütni.

A rögzítőt helyére tettem, most elvileg jó lesz, próbakörre már nem volt erőm, ugye az ajtót is szét kellett szedni.., de valszeg az kattogott, hogy az ajtóhatároló csukott állapotban nekiütődött a keresztmerevítő csövet tartó vasnak, úgy néztem.

Viszont kaptam még egy kis fémpöcköt amit nem tudom hová való.... Mert a tartó egy üreges csőszerűség, de mindegyik ajtóban úgy van, nincs benne pöcök... Azt tudja valaki hová lenne való?

Képed nincs róla hogy néz ki?

Link to comment
Megosztás:

Láma voltam:) szóval azért nézett ki úgy, mert csukott állapotban adták oda, én meg nem tudtam hogy van :) viszont így élvezet volt berakni... Majdnem teljesen csukott ajtónál bedugni egy csavart, és úgy kinyitni az ajtót hogy kihúzza... Mert kalapáccsal hiába próbáltam átütni.

A rögzítőt helyére tettem, most elvileg jó lesz, próbakörre már nem volt erőm, ugye az ajtót is szét kellett szedni.., de valszeg az kattogott, hogy az ajtóhatároló csukott állapotban nekiütődött a keresztmerevítő csövet tartó vasnak, úgy néztem.

Viszont kaptam még egy kis fémpöcköt amit nem tudom hová való.... Mert a tartó egy üreges csőszerűség, de mindegyik ajtóban úgy van, nincs benne pöcök... Azt tudja valaki hová lenne való?

Bele kell verni a stiftbe, mán írtam anno nekem sem volt benne, de tényleg bele kell ütni a csőbe koppig.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehet rossz topicba írok, de hátha itt is tudtok válaszolni, illetve ha megfelelő topic, akkor kérlek irányítsatok oda.

600 ezer Ft-ig keresek autót a barátnőmmel. Egy min. 100 LE-s, kényelmes családi autót keresünk korrekt kinézettel, 97-esnél frissebb kivitelben, nagy csomagtartóval, sedan vagy ferdehátú verzióban, városban max 10 l-es fogyasztással.

Legyen az autó ezek mellett megbízható és viszonylag olcsón fenntartható.

Talán nem köveztek meg ha azt mondom, hogy a 98/99-es Toyota Avensis 1.6 sedan a kiszemeltünk, de sajnos nem túl bő a kínálat és ezt szeretnénk bővíteni egyéb márkák típusaival. HA lényeg, hogy hasonlót keresünk Opelban ha van.

Kérlek adjatok tippet, hogy mely Opelek felelnek meg ennek. Astra G, F, ilyen olyan motorral stb.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.