Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kapjátok be :D Ha csak azok lennének az astra topicban, akik tényleg F-el járnak, alig tudnék valakivel beszélgetni :D Ha lenne pénzem, fölvásárolnám mindenkinek az autóját, aztán 5 év múlva elkezdeném árulni őket az előző tulajoknak :D

Én azzal járok :) de akkor nem mondom el, milyen kocsikat nézegetek másodiknak.. (Signum v6) de hozathatok külhonból, ebben az országban kettő van eladó, mindkettő gázos....

Link to comment
Megosztás:

Pályán lement 8,4-re és most városozással is 8,8.

Már több, mint 500 km-t mentem egy tankkal és még bőven van benne. 60 literes egyébként.

Nem tudom mi volt az a 16 a kijelzőn csütörtökön. :D

Jartunk ma feled egy masik 2,2vel. Nyiregy odavissza bepuszilt egy tank nyalat. :D de delben itthon voltunk.
Link to comment
Megosztás:

Jartunk ma feled egy masik 2,2vel. Nyiregy odavissza bepuszilt egy tank nyalat. :D de delben itthon voltunk.

2,2 TiD? (nem ismerem az összes motorváltozatot)

Hát ha nyomják neki (szólítják, ahogy errefelé mondják :D), akkor azért nyel rendesen. Bár nekem a nyolcfél úgy jött ki, hogy egy Audival fogócskáztunk az emhetesen Fehérvárig. :D Csodálkoztam is rajta...

Link to comment
Megosztás:

Üdv....egy kis segítség kellene a beteg egy citroen BX, a tünet: motor megy sebességet kapcsolni lehet de a kerekek -féltengelyek nem forognak. Nem én fogom javítani szóval megint fejben szerelek, de hol szokott ilyenkor megszakadni a hajtás? Sivító hang hallatszik ahogy jár a motor.

Link to comment
Megosztás:

Üdv....egy kis segítség kellene a beteg egy citroen BX, a tünet: motor megy sebességet kapcsolni lehet de a kerekek -féltengelyek nem forognak. Nem én fogom javítani szóval megint fejben szerelek, de hol szokott ilyenkor megszakadni a hajtás? Sivító hang hallatszik ahogy jár a motor.

Puklung.

Link to comment
Megosztás:

Üdv....egy kis segítség kellene a beteg egy citroen BX, a tünet: motor megy sebességet kapcsolni lehet de a kerekek -féltengelyek nem forognak. Nem én fogom javítani szóval megint fejben szerelek, de hol szokott ilyenkor megszakadni a hajtás? Sivító hang hallatszik ahogy jár a motor.

Sebességbe rakva lehet tologatni?

Link to comment
Megosztás:

Ezt én kizárnám a pedált érzésre ugyanúgy be leht nyomni mint eddíg kapcsoláskor nem reccsen mint amikor kuplungtárcsás a kocsi, és nincs hajtás.

Igen lehet, indítasz, kapcsolsz 1-2-3-4-5-öt jár a motor pörgeted de a kocsi áll.

Eltört a váltóban a tengely? Ami a kuplungszerkezetbe megy?

Link to comment
Megosztás:

Eltört a váltóban a tengely? Ami a kuplungszerkezetbe megy?

Hát nem tudom ha valami el-letörtik akkor szerintem darálná nem hiszem hogy annyi hely lenne alatta hogy elfér a törmelék...

http://xfree.hu/kep_show.tvn?kid=831150&aid=211904

Az a tengely középen. Vagy eltűnt róla a borda...? :icon11:

A bordára húzod rá a tárcsát...az ott van nem?

1259388-20131127-pDDtvl.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom ha valami el-letörtik akkor szerintem darálná nem hiszem hogy annyi hely lenne alatta hogy elfér a törmelék...

A bordára húzod rá a tárcsát...az ott van nem?

És a borda is megvan a tengelyen?

Vagy. Pörgesd meg a tengelyt, a féltengelyt hajtja-e.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom ha valami el-letörtik akkor szerintem darálná nem hiszem hogy annyi hely lenne alatta hogy elfér a törmelék...

A bordára húzod rá a tárcsát...az ott van nem?

Hihettek wookie-nak, általában a kuplungtárcsa közepe szokta megadni magát. Ettől még a pedált lehet ugyanúgy nyomogatni, mert az a szerkezetet mozgatja és annak a rugója jó. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.