Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ÁÁ, örülök ha tudok aludni 1-2 órát :)

Legutóbb gyerekülést szereztem, az nem is volt neked :)

Tudom, ezért nem lepődtem meg, hogy mostanában nem reszelgeted az autót :D Gyerek-kiegészítők nincsenek. Bár egy 14-15-ös alu-szett lehet hogy jól állna a babakocsin :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy 5 mb-os képből a paint nem tud 100 kb-osat csinálni. Photosoppal sikerült megoldani.

Mar miert ne tudna? Az 5megasat elmented maskent akkor maris tizede lesz a merete painttel es akkor meg at se meretezted.

Itt szoktam átírni a 100-ast egy kisebb száőmra és szépen összemennek a képek...ezt a képet meg Print Sreen-el elmentettem a Paint ben kicsinyítettem, húh de perverz vagyok....ezt is el el lehetne menteni a Paintal megnyitni...de az már paradoxon... :D

1391959-20140318-CLkIeL.png

Link to comment
Megosztás:

Itt szoktam átírni a 100-ast egy kisebb száőmra és szépen összemennek a képek...ezt a képet meg Print Sreen-el elmentettem a Paint ben kicsinyítettem, húh de perverz vagyok....ezt is el el lehetne menteni a Paintal megnyitni...de az már paradoxon... :D

Mindegy, a lényeg az, hogy van képed hozzá. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Itt szoktam átírni a 100-ast egy kisebb száőmra és szépen összemennek a képek...ezt a képet meg Print Sreen-el elmentettem a Paint ben kicsinyítettem, húh de perverz vagyok....ezt is el el lehetne menteni a Paintal megnyitni...de az már paradoxon... :D

huhh, ez valami windows

távozz tőlem, sántán :D

Link to comment
Megosztás:

huhh, ez valami windows

távozz tőlem, sántán :D

Mér tök jó...színes egyéniség... :D

1392863-20140319-oZjL6l.jpg

1392864-20140319-CMPibp.jpg

Megvolt az előműszaki a hibalista: jobb szélső gömbfej, bal függőleges stabilizátor lóg, jobb hátsó rugó törött ( itt nagyon csodálkoztam, nahát, mik vannak.... :D ) balos kézifék gyenge.

Link to comment
Megosztás:

Mér tök jó...színes egyéniség... :D

Megvolt az előműszaki a hibalista: jobb szélső gömbfej, bal függőleges stabilizátor lóg, jobb hátsó rugó törött ( itt nagyon csodálkoztam, nahát, mik vannak.... :D ) balos kézifék gyenge.

Gond van a memóriákkal a gépedben?

Link to comment
Megosztás:

Gond van a memóriákkal a gépedben?

Ez most pont nem az én gépem, de igen volt gond nekem is. Volt bent 2 darab 1gigás RAM, az egyik megmekkent aztán vettem a maradék mellé egy 2Gigásat gondoltam milyen jó lesz 3....csak azt már nem tudja kezelni a gépem, így csak a 2-eset hagytam bent. Már nem emlékszem pontosan miért nem működött a 3Giga, vagy az volt a baj, hogy ugye ez nem pont 3 hanem kicsit több, 3X1024megabyte, vagy az volt a baj hogy a virtuális memória is bele számított ebbe a maximumba, annyira nem értek hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Mér tök jó...színes egyéniség... :D

Megvolt az előműszaki a hibalista: jobb szélső gömbfej, bal függőleges stabilizátor lóg, jobb hátsó rugó törött ( itt nagyon csodálkoztam, nahát, mik vannak.... :D ) balos kézifék gyenge.

Nagyon komolyan vették, vagy csak kicsit. Nekem még abba is belekötött, hogy nem gyári gumiméret van az autón.... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Müszaki vizsga letudva.Csont nélkül!

Gratula! :icon13:

Nagyon komolyan vették, vagy csak kicsit. Nekem még abba is belekötött, hogy nem gyári gumiméret van az autón.... :blush:

Elég jól átnézték, a törött rugót sem volt könnyű kiszúrnia, mert arra az oldalra raktam vissza ahol a tanktól nem nagyon van rálátás az alsó rugótányérra. A ködöst viszont csak be-kikapcsolták nem nézték meg hogy mivel működik együtt. Azért ezen a kormányösszekötő gömbfejen csodálkozom, mert nem olyan régen cseréltem mindegyik oldalon. :confused:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.