Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szánsájn lesz, úgyhogy sokan mennek. Tavaly elég takony idő volt. Mondjuk passzolom, mert darabolom az autót, de én csak egyedül vagyok, a többiek sokan vannak :D :lol:

Én is mennék, de ma szétdurrant a vízcső.... :angry: És persze sehol nem kapni azonnaliba.... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ez nálam is egyszer elszállt a diselben, meg is főztük a motort.... :D

De optimista vagy. Én csak azt vettem észre, hogy a kórház parkolóba, leállítás után, kiírta hogy "kühlmittel stand."

Kinyitom elöl, és látom hogy spriccel a cső. Szépen a bilincs mellett elnyíródott. Kicsit hozzáértem, és már repedt is tovább....

Mikor elment a nyomás, nekem is bugyogott a tartály.

Link to comment
Megosztás:

De optimista vagy. Én csak azt vettem észre, hogy a kórház parkolóba, leállítás után, kiírta hogy "kühlmittel stand."

Kinyitom elöl, és látom hogy spriccel a cső. Szépen a bilincs mellett elnyíródott. Kicsit hozzáértem, és már repedt is tovább....

Mikor elment a nyomás, nekem is bugyogott a tartály.

Szerencséd volt, mondjuk a BC-nagy előny ilyen szempontból is, mi semmit nem vettünk észre, pályán eldurrant a cső, elfolyt a víz, majd azt vettük csak észre, hogy szépen lassul a motor majd teljesen megszorult. Gondoltam már rá, hogy beszerzek egy szintjelzős kupakot, akkor legalább látom ha csökken a szint, nekem is van pár eléggé necces csövem.

Link to comment
Megosztás:

Szerencséd volt, mondjuk a BC-nagy előny ilyen szempontból is, mi semmit nem vettünk észre, pályán eldurrant a cső, elfolyt a víz, majd azt vettük csak észre, hogy szépen lassul a motor majd teljesen megszorult. Gondoltam már rá, hogy beszerzek egy szintjelzős kupakot, akkor legalább látom ha csökken a szint, nekem is van pár eléggé necces csövem.

én mikor beraktam a BC-t az az egyet kötöttem be "rendesen", sosem lehet tunni

Link to comment
Megosztás:

Nocsak. Milyen projekted fut éppen? Most kerülnek fel a gyöngyház elemek a nyári optikával?

negatív még Gyummánál vannak a műanyagok. A hátsó lökösből a letolatás-repedést kiveszi, meg megfújja az egészet újra. Aztán még belemártjuk a flexet a hátsó sárvédőbe a betöltő kocka körül. Meg ha már belejöttünk, az ívbe is, mert kicsi a hely :D aztán az ajtókat majd ez után...:( ma csak leszedem a szelepfedelet, és tömítést cserélek, mert utálom hogy olajködös a fedél. Hiába polírozom anyjáig, ha fekete akkor randa. :D
Link to comment
Megosztás:

ezekszerint szombatra nem kocsis programokat kell tervezni.....

Hát nem, majd ma lesz a heti bevásárlás, ha összeszedem magam, visszarakom az üléseket, az asszony meg segít légteleníteni a hátsó fékeket. :rolleyes: Van a baráti körben egy Citroen BX. Lassan lejár a műszakija és nem csináltatják meg, el lesz adva. Szerettem volna megszerezni, gondoltam jó lesz szerelgetős hobbiautónak, de a nejem közölte velem hogy olyan már van egy. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.