Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

inkább ne jelöljön ilyen csaj

mire mek vele?

szép szép, de 250kmre lakik :D

Nem Pesten dolgoztál valamilyen szervizben? - lehet, hogy nem jól emlékszem :D . Meglehet, hogy onnan emlékszik rád. :D Vagy a környéketekre jár nyaralni a nagyiékhoz.. :D

megnéztem. 2 unokatesóm ismeri :D

Na, mondom én, hogy van valami "közötök" egymáshoz. Én viszont egyből irtam neki kiváncsiskodó üzit...kiváncsian várom a válaszát. :)

Link to comment
Megosztás:

de az azért csak más nem?

két ember, mint egész fórum :D

dede. Vélek felfedezni némi rációt iménti mondtataidban kolléga :D

Na, mondom én, hogy van valami "közötök" egymáshoz. Én viszont egyből irtam neki kiváncsiskodó üzit...kiváncsian várom a válaszát. :D

hát jah. van két 75 km-re lakó unokatesóm akiknek egy közös ismerősük ismeri őt. Szal közeli ismerősöm :D :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

ezt a sportot úgy űzd mostantól, hogy Purpinak is kell majd hűhát keresned, mert szemétség lenne kihagyni :D :D

Anélkül, hogy bárkit is megbántanék - mert nem áll szándékomban - meglehet, hogy neki is bejönnek ezek(is) :D :D ...sosem lehet tudni. :D

.............

szerk.: Látom többünknek is hasonló jutott az eszébe :)

Link to comment
Megosztás:

nah most akkor ki az igazán beteg a végére? vagy még nincs vége? :D

nah... a család beszervezte nekem nehogy unatkozzak hétvégén. Megyek almaszedni... :D nagybátyámnak van egy párezer almafája, azt kell lepucolni :) pedig voltam 2 hete is. vasárnap se fogok tudni megmozdulni már látom előre :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.