Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

...és folyt a nyálad, amiből arra a következtetésre jutott, hogy laza a szájszerkezeted mert már nincsenek fogaid. :lol:

Mond Zotya, hogy nem hiányoztunk! :(

Hiányoztatok. :D

Aki lusta bödönt szerelni annak találták ki. Nem lesz koszos az injektorház, mert már a tankba felszíjja a trutyit, és mellesleg kevesebbet eszik. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

szomszéd próbálta II-es Golf 1.6 D-be , semmi fogyasztáscsökkenést nem tapasztalt, pedig nem egy versenyző típus :lol:

most motorgenerálon van az autó :lol: (a szerelője szerint ez is közrejátszhatott)

Hát 2 literes fogyasztáscsökkenés...ezek hihetetlen dolgok. Miközben a mérnökök azon küzdenek rengeteg apró, szellemesebbnél szellemesebb ötlet kidolgozásával, hogy végül keservesen 1-2 decit tudnak csökkenteni, kételkedem, hogy ez ennyire egyszerű lenne.

Link to comment
Megosztás:

Hát 2 literes fogyasztáscsökkenés...ezek hihetetlen dolgok. Miközben a mérnökök azon küzdenek rengeteg apró, szellemesebbnél szellemesebb ötlet kidolgozásával, hogy végül keservesen 1-2 decit tudnak csökkenteni, kételkedem, hogy ez ennyire egyszerű lenne.

de ha EZT meg EZT együtt használod már mindjárt 2-3 litert jelent :(

Diesel-esek figyelem, nem akartok 2 literrel kevesebb fogyasztást, 2 lityiből ki is jönnénk majdnem :lol:

(de biztos ami biztos, én tennék még oda egy plussz kannát is, hátha még a végén termelni fogja, és ki kell szívni a tankból :lol: :D )

Link to comment
Megosztás:

Nálunk a koliban alap, hogy mindenki mindenkinek köszön a folyosón, a portásnak ... stb. A gólyák viszont évről évre hanyagabbak, sok új gyerek már egyáltalán nem köszön. Bizony a mai fiatalság nem az udvariasságáról és a tiszteletről híres.

há akkó mirő b+? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk a koliban alap, hogy mindenki mindenkinek köszön a folyosón, a portásnak ... stb. A gólyák viszont évről évre hanyagabbak, sok új gyerek már egyáltalán nem köszön. Bizony a mai fiatalság nem az udvariasságáról és a tiszteletről híres.

Meg kell őket fenyíteni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

de ha EZT meg EZT együtt használod már mindjárt 2-3 litert jelent :lol:

Diesel-esek figyelem, nem akartok 2 literrel kevesebb fogyasztást, 2 lityiből ki is jönnénk majdnem :lol:

(de biztos ami biztos, én tennék még oda egy plussz kannát is, hátha még a végén termelni fogja, és ki kell szívni a tankból :( :D )

Jó ez a szupermágnes a benzincsőre dolog. Azt írják 100Xolyan erős mint a hagyományos mágnes, de akkor hogyan veszem le a mociról, ha rácuppan? :lol: Meg kéne kérdezni az eladótól. :D

:D

Nem rossz, minek vinni ha gurul. :P

Elmentünk szánkózni , szórakozik a Szabó család, a lányom a fának ment neki, én meg az árokba.

307570.jpg

307571.jpg

Hivtam a szomszédot húzzon ki, persze elment kocsival telefon nélkül. Elővettem a deszkát a csomitartóból, szart sem ér. Viszont fél vödör kavics a kerék alá, és behintáztatva simán kijártam vele. Az volt a legjobb hogy amikor belementem, és próbáltam kijönni, nem ment, kiszálltam körbejárni a kocsit, és látom, hogy egy kisöreg áll mögöttem, és villogat, hogy tolathatok, kienged. :D Nem is volt feltűnő a kocsi fara a levegőben az ajtóval meg a sarat túrtam. :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom erre tök véletlenül találtál rá, miközben étkezési utalvány elfogadó helyeket kerestél, mi? :D

Csupán csak emlékezetből kimásoltam a kép linkjét onnan amit ugye csak Mote tagok láthatnak :D

Fenn van töltőn az akksi már vagy 4 órája és semmi változás. Se a kijelző szerint, se látványra, még csak kicsit sem pezseg. Pedig maximumon van. :(

Én vagyok türelmetlen? :lol:

Gyanús az az aksi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fenn van töltőn az akksi már vagy 4 órája és semmi változás. Se a kijelző szerint, se látványra, még csak kicsit sem pezseg. Pedig maximumon van. :(

Én vagyok türelmetlen? :lol:

lehet csak nagyon lemerült, hagyd még egy kicsit :D

Rá tudtatok már mérni valamivel ??

Gyanús az az aksi :lol:

hja, a tegnap is mondtam, de a zörgést a generátorban akkor sem magyarázza :D

Link to comment
Megosztás:

Elmentünk szánkózni , szórakozik a Szabó család, a lányom a fának ment neki, én meg az árokba.

http://kep.ivpicture.hu/307570.jpg

http://kep.ivpicture.hu/307571.jpg

Hivtam a szomszédot húzzon ki, persze elment kocsival telefon nélkül. Elővettem a deszkát a csomitartóból, szart sem ér. Viszont fél vödör kavics a kerék alá, és behintáztatva simán kijártam vele. Az volt a legjobb hogy amikor belementem, és próbáltam kijönni, nem ment, kiszálltam körbejárni a kocsit, és látom, hogy egy kisöreg áll mögöttem, és villogat, hogy tolathatok, kienged. :( Nem is volt feltűnő a kocsi fara a levegőben az ajtóval meg a sarat túrtam. :D

ez igen, tudsz te ha akarsz :lol: picit vizes az út, inkább fogjuk arra :lol: :D

én mondtam volna neki, hogy ha már itt van segítsen kihúzni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.