Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

és neked 2.0? :)

én a Te Vs cali 20ne re mondtam :)

A mi 20NE corsánk Demó XE-je ellen:

Az XE-ben Fux ül,az NE-ben Pé és Demó.

Én az 1.4-el valszeg az elején fognám a calit lámpától indulásnál,tegnap egy D corsával játszottunk üldözősdit a városban, 1.4 twinport,végig a seggében voltam,körforgókban lehett érezni,hogy nem mer sokat vállani a srác.Én külön élvezem,amikor 4 keréken csúszik keresztbe,2-esben meg rá lehet öblögetni! :D

Link to comment
Megosztás:

A mi 20NE corsánk Demó XE-je ellen:

Az XE-ben Fux ül,az NE-ben Pé és Demó.

frissítem a dolgokat:

délelőtt arrol volt szó, hogy te az 14xe vel egy cali ellen :)

gyébként én valami ilyet várnék egy 14xe corsa és egy 20ne cali versenyében. Elején tartja, vagy talán még meg is ugrik, aztán elmaradna a corsa.

Link to comment
Megosztás:

Ezt értem is,csak akkor azt nem értem miért linkelsz olyan videókat,amiben 4x4 corsa van. :)

boost feliratból a segghülye is érzi, hogy ez nem egy egyszerű corsi, na meg ránézésre is :) Ennyire ne nézz már hülyének, és a második videóhoz oda is írtam, hogy az a valószínű forgatókönyv.

Ahogy te is írtad elején tartod, aztán lemaradsz.

Egy 1.8as audival én is ilyesmit produkáltam,

audi 100 tepsi 1.8 karbis moci

Induláskor fej fej, 3.ban elmentem, de 5be elhagyott.

Igaz mi mentünk végig a 37esen amit bír a kocsi, és úgy 150nél ért utol, és 170nél én nem is mentem többet, ő meg 180al hagyta abba, óra szerint.

Link to comment
Megosztás:

boost feliratból asegghülye is érzi, hogy ez nem egy egyszerő corsi, na meg ránézésre is :) Ennyire ne nézz már hülyének, és a második videóhoz oda is írtam,

A kisebbségi komplexusod ne rajtam töltsd ki! :)

Egyébként ott nem is a turó a nagyszám,hanem a 4x4 alatta.Amiatt megy nagyot főleg.

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen...Láttam buzuki wagon+ba is 4x4-et, de az Sx4, és az ignácba is van 4x4. Azok pedig nem több mint 1.3 :)

vanni van, csak pl én olvastam az adatlapját az első suzuki swifteknek, és a 4x4 gyengébben gyorsult, meg kevesebbet ment végre, mint a sima :)

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenki.

G astra fejtámlák bele tudnak menni az f astra ülléseibe? MAGYARUL Jó-e bele:D a g astra fejtámla az F-classeba?:). Köszönöm a válaszokat. ÜDV

Passz, kérj meg egy G-astrást, hogy mérje le a tartó rúd távolságát, átmérőjét, befogatását, aztán mértd le a tiédet.

Nahát ha tudtam volna, hogy egy Calis cikkel így megkeverem az állóvizet! :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, igazad lehet... A C20NE 116 lovas az X14XE pedig 90....de a súly különbség ezt kiegyenlítené. Érdekes kis összecsapás lenne, az tény!

Vicces de tény, haver 5 ajtós 1.3 C Corsája 1130 kg, az enyém 1140. 10 kilóval több a Caravan de 140-ig simán vertem, fölötte elhagyott másfél kocsihosszat, utána meg már sajnáltam széthajtani a traktormotort.. :)

faterom szerintem húzza az agyam:

-Holnap nem megyünk autót nézni?

- Vasárnap?

- hát piac van akkor is!

- de kereskedések nincsenek

-ja hát jó nekem végülis nem kell autó, nekem már van neked nincs.

-ménem jutott ez eszedbe reggel, meg multhéten miért nem mentünk akkor??

- nekem nem lényeg, neked kell kocsi

vááá

Meg is érdemled ;) szal mikor mehetünk kocsilátogatóba? :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nekem meg jól kezdődött a nap, illetve már a tegnap jó volt -végre kaptam egy pihenőnapot, sok is volt egy hónapon keresztül a napi 16-17 óra meló.

Na szóval tegnap kissé hamar elájultam miután haza kerültem. Örültem álmomban, hogy végre kész a v8as Manta A Berlinettám aztán miután élveztem némi bejáratás után a "kilinccsel előré"-t felébredtem a nejem ébresztőjére, ma meg ő melózik. Na mondom ne szenvedjen már annyit így reggel hát kiállok neki a kocsival meg gyorsban lemosom a fényszórókat és az ablakokat mert a legutóbbi alkalommal még szakadt az eső és kissé bemattultak a pocsolyától. Nejem elment de majd egy pár perc múlva csörög, hogy satuval megállt egy fácán előtt vagy 5 méterre -erre az felreppent és telibe verte az egyik tükröt (hogy vinné el a madárinfluenza a dögjét :) :D ) ami persze miért maradt volna a helyén de vissza tudta rakni mert nem tört el, még jó.

Aztán lesek magamnak egy kávét a kis riadalomra, persze nincs főzve, végülis legjobb esetben csak egy hónapban 1x vagyok reggel itthon ;) na mondom elő a gyorskávét, főzök vizet mikróba és seszperc alatt kész. Kimegyek szellőzni kicsit meg nyomok közben egy spanglit erre az egyik macska a szőlőn fényezi a körmeit, kapásból kung-fus talpas rugással leterítem az meg csak pislog. Nem elég, hogy alul már totál leháncsolták most már mindenütt lefogják? Na azt már nem, bezzeg a betonon nem vakargatják, hogy az ügyeletes vércse vinné el mindet de azért a kávém felét majdnem sikerült magamra borítani mert hirtelen lusta voltam letenni a lépcsőre. Erre jön a másik macska, elkezdi rágni a füvet, na mondom ez csak szimplán gyepel vagy áttért vegetáriánus menüre? Fél pillanat és már készül vidrázni, erre a kutya mindezt látván szintén rákezd -de egy undorító macska ez, és gyorsan zavartam mindegyiket: a macskát, hogy ne a kocsibejárón tegye már, a kutyát azért hogy őt látván nehogy én is rákezdjek :D szép is lett volna ha ott hirtelen dolby surroundban nyomjuk a rókát hármasban :D ;) ;)

Na mondom ez kííísz, mi jöhet még ez után :D azon gondolkodtam, hogy tekerni kéne kicsit -a sok meló miatti egy helyben ülés miatt meg amúgyis rám férne de az ilyen napokat ismerve 10 km-re se jutnék és engem verne telibe valami száguldó kamion :D jobb ha inkább itthon maradok.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg is érdemled :) szal mikor mehetünk kocsilátogatóba? :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nemtom még, egyenlőre odáig kéne eljutni, hogy mi látogassunk el nyiregyre a kereskedésekbe.

Vagy ha valaki tudna 2000es vagy fiatalabb 1.6 8v 5 ajtós ill Caravant jó állapotban, 600-750 irányáron szólhat esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kicsit mókoltam. A tavaly cserélt ülések közül a hátsók ülőlapjai nem akadtak be a helyükre, ezért zörögtek. Kicsit igazítottam a beakadós részen kalapáccsal, és most tökéletes, és végre csend honol az autóban. :) Nem tudom minek halasztottam ennyit ezt a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kicsit mókoltam. A tavaly cserélt ülések közül a hátsók ülőlapjai nem akadtak be a helyükre, ezért zörögtek. Kicsit igazítottam a beakadós részen kalapáccsal, és most tökéletes, és végre csend honol az autóban. :) Nem tudom minek halasztottam ennyit ezt a dolgot.

Mondom én,hogy a kalapács az univerzális szerszám! :)

Ha mégsem segít,végy egy nagyobbat! :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kicsit mókoltam. A tavaly cserélt ülések közül a hátsók ülőlapjai nem akadtak be a helyükre, ezért zörögtek. Kicsit igazítottam a beakadós részen kalapáccsal, és most tökéletes, és végre csend honol az autóban. :) Nem tudom minek halasztottam ennyit ezt a dolgot.

Enyémben az anyósülés biztonsági öv csatja zörög mindig. El kéne durrantani és utána csend lenne. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.