Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap kicsit mókoltam. A tavaly cserélt ülések közül a hátsók ülőlapjai nem akadtak be a helyükre, ezért zörögtek. Kicsit igazítottam a beakadós részen kalapáccsal, és most tökéletes, és végre csend honol az autóban. :) Nem tudom minek halasztottam ennyit ezt a dolgot.

Nálam is előfordul, hogy húzom-nyúzom a dolgokat, pedig tudom nem tart sokáig. Elektronikát kéne cserélnem a jobbos villanyablakban, mert időnként megvadul és csak bizti ki-be módszerrel hajlandó ismét működni. Mióta megvan az új elektronika semmi baja, biztos besz.rt, mert ott alszik pont mellette a garázsban az asztalon....

Link to comment
Megosztás:

Nálam is előfordul, hogy húzom-nyúzom a dolgokat, pedig tudom nem tart sokáig. Elektronikát kéne cserélnem a jobbos villanyablakban, mert időnként megvadul és csak bizti ki-be módszerrel hajlandó ismét működni. Mióta megvan az új elektronika semmi baja, biztos besz.rt, mert ott alszik pont mellette a garázsban az asztalon....

ez tipikusan így szokott lenni :)

Az anyós ülés nekem is zajos... :)

nekem is nyekereg, ha ülnek benne, valamit meg kell kell kenni, valahol azt olvastam, és akkor megszünik a nyekergés, valaki nem tudja mit?

Link to comment
Megosztás:

ez tipikusan így szokott lenni :D

nekem is nyekereg, ha ülnek benne, valamit meg kell kell kenni, valahol azt olvastam, és akkor megszünik a nyekergés, valaki nem tudja mit?

A síneket kell megzsírozni, nekem ettől kussolt el a főnöki ülés. Anyós nekem akkor nyekereg, ha nem ülnek rajta és himbálózik a biztonsági öv csat. :) A piros kioldógomb zörög amúgy. :)

Link to comment
Megosztás:

Jobb ha áll, nem? :D :) :)

Anyós nincs, úgyh probléma sincs. :D

ez tipikusan így szokott lenni :D

nekem is nyekereg, ha ülnek benne, valamit meg kell kell kenni, valahol azt olvastam, és akkor megszünik a nyekergés, valaki nem tudja mit?

Nálam az a pálca csörög, ami összecsatolja a két sínt, valamint tekerőnél a szerkezet.

Link to comment
Megosztás:

nemtom még, egyenlőre odáig kéne eljutni, hogy mi látogassunk el nyiregyre a kereskedésekbe.

Vagy ha valaki tudna 2000es vagy fiatalabb 1.6 8v 5 ajtós ill Caravant jó állapotban, 600-750 irányáron szólhat esetleg.

Tudni tudnék de az nagyon dunántúlon van, képeken láttam meg leírásból, elméletileg nem lenne rossz vétel na de a kaja próbája az.. :)

nekem is nyekereg, ha ülnek benne, valamit meg kell kell kenni, valahol azt olvastam, és akkor megszünik a nyekergés, valaki nem tudja mit?

Mondjuk az anyóst? :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon ráálltál az anyósra...anyósfétis :) :D

Áá, semmi bajom az öreglánnyal :D mióta elvettem a lányát teljesen megváltozott :lol: :D de az azt megelőző kegyetlen 10 évet nehéz csak úgy elfelejteni.. :) :D

Link to comment
Megosztás:

fuh nekem a hollnadba

az a nyikorgás nyekergés ami volt az ülésnek :)

Olyan szinten nyikorgott az ülés, hogy elnyomta a motor zaját, és mikor telefonáltam, akkor a teelfonba szoltak, hogy bazdmeg mi ez a nyikorgás, hát belefájdul a fülem, én meg visszakérdeztem tessék? :)

Befujtam WD40el, hatásos volt egy két órára, utána még rosszabb lett, gondolom a wd40 kimosta azt a kis kenőanyagot is, és ami abban van az kevés oda.

Aztán vettem ilyet hozzá:

30820-20100418-u6hzUK.jpg

és ezután nem vélgesen igaz, mert két kezelés adtam neki, de két hét alatt, és azóta csendes lett az ülésem.

Reklám nem reklám, metabondos termék, de nekem jobban működik, mint a wd40, szóval le is fogom váltani, amikor kifogynak a wd40es készleteim.

Link to comment
Megosztás:

.............

Na mondom ez kííísz, mi jöhet még ez után :) azon gondolkodtam, hogy tekerni kéne kicsit -a sok meló miatti egy helyben ülés miatt meg amúgyis rám férne de az ilyen napokat ismerve 10 km-re se jutnék és engem verne telibe valami száguldó kamion :) jobb ha inkább itthon maradok.. :D

Nálunk csak egy mókus lakik, ő nem ennyire kártékony :lol: Olcsó üzem.....egy bögre vízzel, meg egy marék szotyival elmegy egy hétig :D néha megrágja az ajtófélfát vagy az odúját kezdi bontani....csak arra nem gondol mibe fog lakni utána :D

Nekem az egész hétvégémet elb...szta kedvenc ellenfelem vállalkozóként (ap.h), pénteken rátette a kezét a számlámra....elvitt majdnem 3 kilót, a többit zárolta. Szerencsémre felhasználóbarát a bankom, így legalább kaját tudtam venni hétvégére, de hogy a leszállított alkatrészek és a csekkek miből lesznek kifizetve..... :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam is előfordul, hogy húzom-nyúzom a dolgokat, pedig tudom nem tart sokáig. Elektronikát kéne cserélnem a jobbos villanyablakban, mert időnként megvadul és csak bizti ki-be módszerrel hajlandó ismét működni. Mióta megvan az új elektronika semmi baja, biztos besz.rt, mert ott alszik pont mellette a garázsban az asztalon....

Most ment haza Alex sikerült beüzemelni az elektromos tükrét. Volt pár nehéz pillanat, pölö amikor az ideiglenesen visszarakott akkusaru lemozdult, elment a villany, mi meg lázasan néztük végig a biztiket, hogy melyik olvadt ki. :D Volt pár kábel amelyiket elnéztem, de szerencsére be volt neki csatizva a reléje, rákötöttem a vezetékekre, és mehetett be a helyére. Meg egy testkábelt sikerült elfúrnom az ajtóátvezetőben. Más kárt nem csináltam. :D Bár még nem írta, hogy hazaért. :) De a tükrök nagyon babák. Olyan halkak, először azt hittem nem is megy, mert nem néztem csak füleltem, az enyémnél hallatszik a zümmögés, de neki nem. Ja nem tudom az akkusarut meghúztuk? :)

Link to comment
Megosztás:

akkor nem fogyok tovább :lol:

Ezzel most udvarolni akarsz? :D :D Öreg vagyok, lassan házsártos is. :D Nincs felétek egy fiatalabb? Egyáltalán miért jó egy idősebb nő? :D :)

Viccet félretéve, aranyos vagy! :) ...és a többiek is, akik mégha csak poénkodás szinten kedveskednek, akkor is jólesik. :D

Jó itt közöttetek! :D

Link to comment
Megosztás:

Most ment haza Alex sikerült beüzemelni az elektromos tükrét. Volt pár nehéz pillanat, pölö amikor az ideiglenesen visszarakott akkusaru lemozdult, elment a villany, mi meg lázasan néztük végig a biztiket, hogy melyik olvadt ki. :D Volt pár kábel amelyiket elnéztem, de szerencsére be volt neki csatizva a reléje, rákötöttem a vezetékekre, és mehetett be a helyére. Meg egy testkábelt sikerült elfúrnom az ajtóátvezetőben. Más kárt nem csináltam. :D Bár még nem írta, hogy hazaért. :) De a tükrök nagyon babák. Olyan halkak, először azt hittem nem is megy, mert nem néztem csak füleltem, az enyémnél hallatszik a zümmögés, de neki nem. Ja nem tudom az akkusarut meghúztuk? :)

Ezek szerint működik a kapcsoló! Itthon csak műszerrel tudtam tesztelni, mert nincs mibe kipróbálni :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem az egész hétvégémet elb...szta kedvenc ellenfelem vállalkozóként (ap.h), pénteken rátette a kezét a számlámra....elvitt majdnem 3 kilót, a többit zárolta. Szerencsémre felhasználóbarát a bankom, így legalább kaját tudtam venni hétvégére, de hogy a leszállított alkatrészek és a csekkek miből lesznek kifizetve..... :)

Húú, hát nem irígyellek. :) Ilyenkor nem küldenek valami értesítést, hogy mennyivel tartozol? Még "jó", hogy senkit nem érdekel, éhenhal-e az ember azok után, hogy ráteszik a kezüket az összes pénzre.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel most udvarolni akarsz? :D :D Öreg vagyok, lassan házsártos is. :D Nincs felétek egy fiatalabb? Egyáltalán miért jó egy idősebb nő? :D :)

Viccet félretéve, aranyos vagy! :) ...és a többiek is, akik mégha csak poénkodás szinten kedveskednek, akkor is jólesik. ;)

Jó itt közöttetek! :D

:D ;)

Errefelé ne tud meg milyenek a nők...

Nem mondom, hogy jobb egy idősebb, de azt se hogy rosszabb. (MILF) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel most udvarolni akarsz? :D :lol: Öreg vagyok, lassan házsártos is. :D Nincs felétek egy fiatalabb? Egyáltalán miért jó egy idősebb nő? :D :)

Viccet félretéve, aranyos vagy! :) ...és a többiek is, akik mégha csak poénkodás szinten kedveskednek, akkor is jólesik. :D

Jó itt közöttetek! :D

Öreg, házsártos? De legalább van egy csaj is köztünk. Amugy nálam nem is vagy idősebb. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.