Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kösz a segítséget. Vez.tengely szimering az lesz. Még valami a gyujtás elosztó alá megy valami? (tömítés) Vagy csak oda is paszta? Mert az autósboltba se a hengerfej és a vez.ház közé való dolgot meg az elosztó alá se találtuk meg a tömítést. De akkor kell vegyek pasztát is:D ha nincs ott más a vezérműház alatt:D Csavarokat azokat vettem újakat, Síkoltatás hát nem tom:D mindenesetre a szelepeket át nézzük meg a szelep szár szimeringeket is megvettem. Kössz az infót ÜDV

Szívesen.

Amikor azt írtam, hogy vez.tengely szimering csere, másik végére pedig egy új gumikarikát, akkor pont erről a gyújtáselosztó alatti tömítésről beszéltem.

Itt találsz képet is róla:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=04e858915...&aid=186628

A síkoltatás pedig szükséges, ha nem akarsz 20ekm múlva újra ht.tömítést cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Szívesen.

Amikor azt írtam, hogy vez.tengely szimering csere, másik végére pedig egy új gumikarikát, akkor pont erről a gyújtáselosztó alatti tömítésről beszéltem.

Itt találsz képet is róla:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=04e858915...&aid=186628

A síkoltatás pedig szükséges, ha nem akarsz 20ekm múlva újra ht.tömítést cserélni.

Hol és mennyiért csinálnak ilyen Síkolást?

Link to comment
Megosztás:

Kössél egy masnit a @-ra :D :lol: :D Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni, de már itt sem vagyok :D :)

Szevasz!!! Viiasszahúzott a szived? :D

Igazad van nem okés. nem is ide akartam... A csevegőbe kívántam. Most meg irány melóba ezerrel (kerékpáron).

Vigyázz, már arra is van sebességkorlátozás. ;)

Hol és mennyiért csinálnak ilyen Síkolást?

Itt a szemközti utcában 3 ezer forint. ;)

Na B+ bukta. Most ülök a gépe előtt, eszem , meg fórumozok, asszony szülőin. Két szőke csaj a ház előtt, feltépem az ablakot majdnem kiesek utánnuk, az asszony meg kanyarodik be a ház elé a motorral. :D Mondom szia téged nézlek mikor jösz! Ja csak az iskola a másik irányban van. :D Ha pár napig nem jelentkeznék, nézzetek rám. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek egy felesleges tükörfűtés relé? :) Az is nagy segítség lenne, ha mondanátok/írnátok egy két helyet ahol lehet venni, rendelni :) Nálunk az autósboltos nézett rám, mint az edényes..... Fogalma nem volt mit akarok :D

Ez jó lesz, amíg másikat nem találunk?

74672014.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szevasz!!! Viiasszahúzott a szived? :D

Vigyázz, már arra is van sebességkorlátozás. :D

Itt a szemközti utcában 3 ezer forint. :D

Na B+ bukta. Most ülök a gépe előtt, eszem , meg fórumozok, asszony szülőin. Két szőke csaj a ház előtt, feltépem az ablakot majdnem kiesek utánnuk, az asszony meg kanyarodik be a ház elé a motorral. :D Mondom szia téged nézlek mikor jösz! Ja csak az iskola a másik irányban van. :) Ha pár napig nem jelentkeznék, nézzetek rám. :)

LOL :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szevasz!

Na B+ bukta. Most ülök a gépe előtt, eszem , meg fórumozok, asszony szülőin. Két szőke csaj a ház előtt, feltépem az ablakot majdnem kiesek utánnuk, az asszony meg kanyarodik be a ház elé a motorral. :D Mondom szia téged nézlek mikor jösz! Ja csak az iskola a másik irányban van. :) Ha pár napig nem jelentkeznék, nézzetek rám. :)

Baccki...ekkorát bukni :D :D

Szerk: Ennél már csak az volt nagyobb bukta, mikor sétáltunk az asszonyal Veszprémbe a sétálóutcán, és ment előttünk két formás popsi :lol: Mi tagadás, jól elgondolkoztam a látványukon, Csáje meg csak mondta és mondta a magáét. Egyszer csak, állítólag egy 35ezer forintos cipő megvételére azt válaszoltam hogy oké, benne vagyok :D Egyből levágta, hogy nem ott vagyok, hanem valahol máshol...... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Baccki...ekkorát bukni :D :lol:

Szerk: Ennél már csak az volt nagyobb bukta, mikor sétáltunk az asszonyal Veszprémbe a sétálóutcán, és ment előttünk két formás popsi :D Mi tagadás, jól elgondolkoztam a látványukon, Csáje meg csak mondta és mondta a magáét. Egyszer csak, állítólag egy 35ezer forintos cipő megvételére azt válaszoltam hogy oké, benne vagyok :) Egyből levágta, hogy nem ott vagyok, hanem valahol máshol...... :) :D

Tövig,totálisan, teljesen benne voltál..? :D :D ;)

Na de zsír...holnap megyünk labor helyett "tanulmányi kirándulásra".... A szeméttelepre, meg a szennyvíztisztítóba.... 1 pár embert ott hagyhatnának mondjuk a szeméttelepen.. :D

Link to comment
Megosztás:

Tövig,totálisan, teljesen benne voltál..? :D :) :lol:

Na de zsír...holnap megyünk labor helyett "tanulmányi kirándulásra".... A szeméttelepre, meg a szennyvíztisztítóba.... 1 pár embert ott hagyhatnának mondjuk a szeméttelepen.. :D

Háááát....valahogy úgy :D Persze csak gondolatba :)

Link to comment
Megosztás:

Párom rábeszélt, hogy nézzük együtt ezt a Dr. csont nevű sorozatot! Mondom neki, nekem mindegy mi szól a tv-be, 10 perc után úgyis alszok :D De valahogy ezen a sorozaton nem tudtam elaludni.....3 rész után kezdem felfogni, hogy ki kicsoda, ki kivel van, erre ez a retek klub leveszi a műsorról, és beteszi helyette a dakotát!!!! :)

Húrrá!! Ez kell a népnek, egy IQ harcos idióta cigó!!! Magyarország, én így szeretem :)

Link to comment
Megosztás:

Párom rábeszélt, hogy nézzük együtt ezt a Dr. csont nevű sorozatot! Mondom neki, nekem mindegy mi szól a tv-be, 10 perc után úgyis alszok :D De valahogy ezen a sorozaton nem tudtam elaludni.....3 rész után kezdem felfogni, hogy ki kicsoda, ki kivel van, erre ez a retek klub leveszi a műsorról, és beteszi helyette a dakotát!!!! :)

Húrrá!! Ez kell a népnek, egy IQ harcos idióta cigó!!! Magyarország, én így szeretem :D

Nekem nincs TV-m, a sorozatokat pedig gépen nézem angolul, magyar felirattal. Így a legtutibb. :)

Link to comment
Megosztás:

Párom rábeszélt, hogy nézzük együtt ezt a Dr. csont nevű sorozatot! Mondom neki, nekem mindegy mi szól a tv-be, 10 perc után úgyis alszok :D De valahogy ezen a sorozaton nem tudtam elaludni.....3 rész után kezdem felfogni, hogy ki kicsoda, ki kivel van, erre ez a retek klub leveszi a műsorról, és beteszi helyette a dakotát!!!! :)

Húrrá!! Ez kell a népnek, egy IQ harcos idióta cigó!!! Magyarország, én így szeretem :)

Jah, én is elkezdtem nézni egy ideje. Végre egy olyan "helyszínelők" ahol nem használnak délben a rét közepén, a tűzű napon is zseblámpát, és nem nagyítanak fel egy 320x240-es kameraképet, annyira hogy a szomszéd utcában parkoló autó felniküllőjén tükröződő ablakban meglássák hogy olyan kesztyűben tartják a fegyvert amiből az egész városban csak 3 darab van. :D De evvan. Nézem máshol :D :lol: Pár a zseblámpás-zoombajnokosokat is nézem ha lehet :D Nekem az is jó :D

Link to comment
Megosztás:

Itt a szemközti utcában 3 ezer forint. :D

Na B+ bukta. Most ülök a gépe előtt, eszem , meg fórumozok, asszony szülőin. Két szőke csaj a ház előtt, feltépem az ablakot majdnem kiesek utánnuk, az asszony meg kanyarodik be a ház elé a motorral. :D Mondom szia téged nézlek mikor jösz! Ja csak az iskola a másik irányban van. :) Ha pár napig nem jelentkeznék, nézzetek rám. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.