Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ma megnéztem, hogy az ajtóba ragasztott fólia mennyire bírkózott meg a vízzel... a fólia szép szárazvolt, de a gumikéderen állt a víz.

Most csinálom újra, hogy kétoldalas ragasztóval ragasztom körbe az ajtót, és úgy nyomom rá majd a fóliát.

Így már a hátsó ajtó egész jól zárja a vizet, de úgy se tuti :P Nemértem, hogy a gyári fólia, ami dirib darabban volt már, az hogy fogta meg a vizet ennyire? :D

Arrol nem is beszélve, mi lesz a vízzel, ami megreked a fólia, és a lemez között :P

Veszek üregvédő sprayt is, és azzal lefujom a lemezt, még abba bele is tapad a fólia, remélhetőleg minnél kevesebb viz marad így az ajtóban...

Akik ujracsinálták a fóliázást az ajtóban letesztelték utána mit mutat a történet, vagy csak jo ez így és összehajintotátok az egészet, lesz ami lesz?

Én alapból kétoldalú ragasztóval nyomtam fel a fóliát, szinte nincs is olyan hely ahol nincs ragasztva a fólia, de lemez van alatta. Azóta már levettem, nem volt vizes.

Van itt a városban 1 kerékpárospálya (mint a millenáris olyan, ez a 2 van csak az országban) a fiam megnyerte a mai futamot a korosztályában. ;)

Ez csak az edzésen készült. Ma már nem volt ekkora gaz. :P

Aztán én is hasítottam 1-et az oválban. :D Anyuka visított, úgy félt a döntött kanyarokban. ;) Olyan 60-nal mentem a kanyarban és 80 körül az egyenesben. ^_^ Kell csinálom videót is. :P

Gratula! Bicajjal 60-80-al nem vagy semmi, én is féltem volna! :D ;)

Megfigyelhetted, hogy itt szinte mindenkivel hülyéskedek, vagy csípkelődök kicsit, de ez még nem jelenti azt, hogy ENNYIRE mindegy. :P Pont azért teszem, hogy senki ne vegye komolyan. Egyébként senkit nem rángatok bele, több olyan csapattagunk is van, aki soha nem szállt be az ilyen jellegű témába. Ezt teljes mértékben tiszteletben is tartom. :P

De ha sokakat zavar beszéljük meg, és visszaveszek. :D

Nincs semmi baj, csak ezt kérdezted, hogy:Hová lett a vállalkozókedved? Erre írtam, hogy én eddig megyek el a dumával. De ha ettől jobban érzed magad akkor majd szorítok helyet a caravanban a plüssmaci, és a guminő között. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, előjött a rokonyság pestről :D azt mikor megláttam a tipikus fehér fullfapad cétizennégyenzé oldalán a lángnyelv matrinyát hát a hasamat fogtam a röhögéstől ^_^ :P szóval Dáw szerintem nem kell azért lejönni vidékre, hogy ennyire lemenjen az agyáról az ember :D úgy néz ki nem csak itt van "valami" a levegőben.. ;) ;) :D

54215-20100627-mqfSCL.jpg

54216-20100627-vJN2zs.jpg

Tudom. Ezt is Bp-n fényképeztem :P :P :P

Link to comment
Megosztás:

Csodás :D

Az, a táblát ki rakta oda? :P

utóbbi leeresztve lényegesen kevesebb helyet foglal. (kormányra hajtogatva még légzsáknak is jó :P ha pedig ügyesen hajtogatod, akkor dupla-légzsák :P ;) )

Tavaly levittünk egy gumicsónakot, először kitaláltunk, hogy ne kelljen ott fújogatni, levisszük felfújva . Rákötöztem a tetejére, az antennát le kellett venni hozzá, de a kocsi nem ment 110-nél többet, és 70 fölött elkezdte csapkodni a csónak eleje a kocsi tetejét: paff-paff-paff.... ;) Szóval gumizsuzsu felfújva felejtős.

De most újabb nemvárt fordulat van Blizt-ügyben, sógoréknél voltunk ebédelni, mennek a Balcsira , kérdezték leviszel minket? Hát persze mikor mentek? Július 30 péntek. :D Első gondolat, leviszem őket, én meg továbbtűzök Bliztelni. De nem jó, a sógor a családdal, meg a csomagokkal, meg én a csomagokkal meg a szivaccsal nem fér be a kocsiba. ^_^

Link to comment
Megosztás:

8.81liter/100Km. Ejjjj... :P

De most újabb nemvárt fordulat van Blizt-ügyben, sógoréknél voltunk ebédelni, mennek a Balcsira , kérdezték leviszel minket? Hát persze mikor mentek? Július 30 péntek. ;) Első gondolat, leviszem őket, én meg továbbtűzök Bliztelni. De nem jó, a sógor a családdal, meg a csomagokkal, meg én a csomagokkal meg a szivaccsal nem fér be a kocsiba. ;)

Nehéz láb + etanol.. :D :P

Mire nem jó a vonóhorog.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Az, a táblát ki rakta oda? ;)

Tavaly levittünk egy gumicsónakot, először kitaláltunk, hogy ne kelljen ott fújogatni, levisszük felfújva . Rákötöztem a tetejére, az antennát le kellett venni hozzá, de a kocsi nem ment 110-nél többet, és 70 fölött elkezdte csapkodni a csónak eleje a kocsi tetejét: paff-paff-paff.... :P Szóval gumizsuzsu felfújva felejtős.

De most újabb nemvárt fordulat van Blizt-ügyben, sógoréknél voltunk ebédelni, mennek a Balcsira , kérdezték leviszel minket? Hát persze mikor mentek? Július 30 péntek. :D Első gondolat, leviszem őket, én meg továbbtűzök Bliztelni. De nem jó, a sógor a családdal, meg a csomagokkal, meg én a csomagokkal meg a szivaccsal nem fér be a kocsiba. ^_^

Sógor megy ahogy tud, te meg mész ahova akarsz ;)

Link to comment
Megosztás:

Az, a táblát ki rakta oda? ;)

Tavaly levittünk egy gumicsónakot, először kitaláltunk, hogy ne kelljen ott fújogatni, levisszük felfújva . Rákötöztem a tetejére, az antennát le kellett venni hozzá, de a kocsi nem ment 110-nél többet, és 70 fölött elkezdte csapkodni a csónak eleje a kocsi tetejét: paff-paff-paff.... :P Szóval gumizsuzsu felfújva felejtős.

De most újabb nemvárt fordulat van Blizt-ügyben, sógoréknél voltunk ebédelni, mennek a Balcsira , kérdezték leviszel minket? Hát persze mikor mentek? Július 30 péntek. :D Első gondolat, leviszem őket, én meg továbbtűzök Bliztelni. De nem jó, a sógor a családdal, meg a csomagokkal, meg én a csomagokkal meg a szivaccsal nem fér be a kocsiba. ^_^

Megy a balcsira busz is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az, a táblát ki rakta oda? :P

Én. Csinótam egyet, és így nyörtem pólót ^_^ :P nem tudom miért kellett az nekem de attól még van :P

http://racing-bazar.hu/utcai/bontasra-alka...otor_hibas_opel

;) ;) Szerintem ő sem így gondolta :P

gyáááá... javította :D előbb még 700e volt :D

Amúgy meg hót Facelift előtti, szerinte 96-os. És calssic is ... Sikerült 3 időszakot lefednie egy autóval :D

Link to comment
Megosztás:

Zotya, gondolkodom mi verte ki a biztosítékot.

Ha ez volt, megnyugtatlak, nem rád gondoltam. Mondtam már nős/barátnős férfiak nem érdekelnek. ;)

úgy se nézte volna senki végig, hogy kint vagy, és arra nem alklmas az idő, én se.. juli ra tervezünk balcsizást hátha összeskerül ^_^

Én alapból kétoldalú ragasztóval nyomtam fel a fóliát, szinte nincs is olyan hely ahol nincs ragasztva a fólia, de lemez van alatta. Azóta már levettem, nem volt vizes.

az nem semmi meló lehetett :D :P

körberagasztottam meg kapott alvázvédőt a többi helyen, és most még jónak is tűnik ;)

Link to comment
Megosztás:

Az restart, mindjárt újrakezdem, és vissza alakítom a gépet atomjaira. ^_^

Türelmetlen vagy :D talán ha valaki hozzáértőt megkérnél, hogy alakítsa meg a gépedet használható szintre nem csinálna/nál ilyeneket ;) ha én is így állnék hozzá több millányi informatikával gazdagítanám a természetet :D fel a fejjel cartárs, ott valami hibádzik :P ha közelebb laknánk egymáshoz megoldanám a problémádat :P de érdekes módon amely géphez nőnemű nyúl az hasonlókat produkál.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.