Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó vicc. Minden gyári fénybe pompázik... Izzós minden Semmi led semmi kék semmi piros. Nem kari fa. :( :excl: Na jó a lámpa a tetőn az nem gyári:D Citroenből való. :lol: Tényleg azt betettem már ide? :lol:

Valami rémlik.... már csak azért is megéri ledezni még ha csak fehérre is, mert amiket én szoktam venni izzók hónapok alatt megfeketednek. Aztán lehet megint bontani.

Link to comment
Megosztás:

Jó vicc. Minden gyári fénybe pompázik... Izzós minden Semmi led semmi kék semmi piros. Nem kari fa. :( :excl: Na jó a lámpa a tetőn az nem gyári:D Citroenből való. :lol: Tényleg azt betettem már ide? :lol:

Lehet ledezni szimplán fehérrel is...

Link to comment
Megosztás:

Eléggé. Bekentük ecettel a hengerfalat. Fél nap múlva lett egy 4-5 cm hosszú fehér csík vízszintesen a hengerfalon. Na meg kotyog a főtengely is hosszában egy kicsit. Olyan 1-1,5 mm.

Azt ki lehet hézagolni a csapágyakkal nem? Nem törvényszerű, hogy a repedés miatt kotyogjon.

Link to comment
Megosztás:

Valami rémlik.... már csak azért is megéri ledezni még ha csak fehérre is, mert amiket én szoktam venni izzók hónapok alatt megfeketednek. Aztán lehet megint bontani.

Be feketedik?:excl: 8éves meg kitudja hány éves izzók vannak az enyémbe mindenhol és semmi bajuk... Egyedül a fűtés kapcsoló tekerőknél nem akar világítani a 2db rizsszem. De majd betuningolok valami 90Wattos villanykörtét. :(

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ma, hogy sikerült alámenni aknából a kocsinak, meglepően jó állapotban van az alváz, pedig alvázvédőt nem sokat látott, úgy látszik. :( Viszont a törésnél elszenvedett hátfal javítását egyszerűen megoldották. Összehegesztették, lekezelték és heló, a lökhárító úgyis takar... :excl: Gyönyörűen látszik, hogy hol kapta a maflást.

Link to comment
Megosztás:

Be feketedik?:excl: 8éves meg kitudja hány éves izzók vannak az enyémbe mindenhol és semmi bajuk... Egyedül a fűtés kapcsoló tekerőknél nem akar világítani a 2db rizsszem. De majd betuningolok valami 90Wattos villanykörtét. :(

Gondolom az izzók minősége sem egyforma. Amikor megvettem tök sötét volt a műszerfal, vettem Opel bótban izzókat beleraktam, aztán amikor pár hónappal később műszeregyésget cseréltem tök be voltak feketedve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.