Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jóhát, biztos van már benne tapasztalatod. :lol:

Nincs, de itt a fórumon aki SE-sitett annak van, és engem meggyőzött. Különben is neked könnyen jár a szád, nam az IFÁ-k tolnak fel az emelkedőn. :lol:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?aid=207570&am...05179&sort=

Vagy milyen motor férne ide? Még időbe van... :lol:

Hűha, jó üres! :excl: Sima ügy volt kikapni? Hol csináljátok és kivel? :(

Baccus, itt 14fok van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de itt a fórumon aki SE-sitett annak van, és engem meggyőzött. Különben is neked könnyen jár a szád, nam az IFÁ-k tolnak fel az emelkedőn. :lol:

Hűha, jó üres! :excl: Sima ügy volt kikapni? Hol csináljátok és kivel? :(

Baccus, itt 14fok van! :lol:

Klímára értettem.

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de itt a fórumon aki SE-sitett annak van, és engem meggyőzött. Különben is neked könnyen jár a szád, nam az IFÁ-k tolnak fel az emelkedőn. :lol:

Hűha, jó üres! :excl: Sima ügy volt kikapni? Hol csináljátok és kivel? :(

Baccus, itt 14fok van! :lol:

Még nem feküdtél le? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Értem. Én meg fórumon láttam mind a x25xe-t. Bár gugli x25xe-re is hozott találatot meg xev-re is. De hát bocs én vagyok a hülye. Annyira nem érdekelt, hogy utána járjak. Csak azt próbáltam leírni amit már láttam.

Jah, aztán valaki pont infót keres, és olvassa a hszedet, majd pedig terjed a hülyeség.... :excl:

Link to comment
Megosztás:

Jah, aztán valaki pont infót keres, és olvassa a hszedet, majd pedig terjed a hülyeség.... :(

Na mert valaki pont v6osról keres infót Astra rovatba. Amúgy x25xe van és c25xe. az xev-ben hibáztam..... Elnézést a hülyeségért.

95' től X25xe lett ez volt az ekotek.

Sose rágtam be a megmozdulásaidra. De most valahogy megütött. . :excl:

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de itt a fórumon aki SE-sitett annak van, és engem meggyőzött. Különben is neked könnyen jár a szád, nam az IFÁ-k tolnak fel az emelkedőn. :lol:

Hűha, jó üres! :excl: Sima ügy volt kikapni? Hol csináljátok és kivel? :(

Baccus, itt 14fok van! :lol:

Sok minden nem maradt. Lehet kuplung csere sem ártana...? Hát volt mit lekötni róla. Mert először csak tömítés csere lett volna. De így akkor már nyomáspróba is lesz. Szombathelyen, egyik ismerős. Mondottam, Győrig már nem akartam elmenni így vele. Pedig tudom hogy nagyon meg akartad csinálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mert valaki pont v6osról keres infót Astra rovatba. Amúgy x25xe van és c25xe. az xev-ben hibáztam..... Elnézést a hülyeségért.

95' től X25xe lett ez volt az ekotek.

Sose rágtam be a megmozdulásaidra. De most valahogy megütött. . :excl:

Tudod, van akik beépítik astraba, és elég hülyén nézne ki, ha mantásoktól kérne segítséget. :(

Majd egy talin személyesen....... :lol: Na JÓCCAKÁT!!!! :lol:

Már találkoztunk, segítettem is neki nem kevésszer. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudod, van akik beépítik astraba, és elég hülyén nézne ki, ha mantásoktól kérne segítséget. :excl:

Lol. Hát akkor lehet ez is az én tudatlanságomat bizonyítja. De szerintem a fórum fennállása óta SENKI nem kért infót Astra v6osítás miatt...

Ja és nincs 3.2es X30XE van. javítanám magam az utókornak. Esetleg ha valaki építene v6ot Astrába. Akkor ne fals infót kapjon :(

És aki V8asítani akar annak ajánlom figyelmébe az Y57XE-t

És igen segítettél is. Azért fordultam hozzád mert tudom hogy értesz a lovakhoz. Csak ismétlem magam az előadás mód nem jött be most. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lol. Hát akkor lehet ez is az én tudatlanságomat bizonyítja. De szerintem a fórum fennállása óta SENKI nem kért infót Astra v6osítás miatt...

Ja és nincs 3.2es X30XE van. javítanám magam az utókornak. Esetleg ha valaki építene v6ot Astrába. Akkor ne fals infót kapjon :excl:

És aki V8asítani akar annak ajánlom figyelmébe az Y57XE-t

V8 már nem fér be astrába.

Link to comment
Megosztás:

Lol. Hát akkor lehet ez is az én tudatlanságomat bizonyítja. De szerintem a fórum fennállása óta SENKI nem kért infót Astra v6osítás miatt...

Ja és nincs 3.2es X30XE van. javítanám magam az utókornak. Esetleg ha valaki építene v6ot Astrába. Akkor ne fals infót kapjon :excl:

És aki V8asítani akar annak ajánlom figyelmébe az Y57XE-t

És igen segítettél is. Azért fordultam hozzád mert tudom hogy értesz a lovakhoz. Csak ismétlem magam az előadás mód nem jött be most. :(

Van 3.2 is. :lol:

Nem felétlen kérdeznek, mert

1: nem mernek.

2: már tudják kihez kell fordulniuk

3: inkább utánaolvasnak

4: nekiáll próbálkozni

5: már tudja hogy kell

.

.

.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.