Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló!

Tudnátok tanácsot adni, milyen akksit és hol érdemes venni az autóba (hol olcsó) ?

Tél beköszöntött, akksi meghalt.

Pénteken nem indult, feltöltöttem rendesen, vasárnap beszereltem, mentem vele kicsit, aztán hétfőn megint mentem vele, ma meg megint nem indult. (össz 5-6 indítás volt)

Ha legalább két hétig kihúzná, még azt mondom oké, kell egy kis testmozgás kivenni az akksit, de azért 3 naponta nem jó móka :excl:

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Tudnátok tanácsot adni, milyen akksit és hol érdemes venni az autóba (hol olcsó) ?

Tél beköszöntött, akksi meghalt.

Pénteken nem indult, feltöltöttem rendesen, vasárnap beszereltem, mentem vele kicsit, aztán hétfőn megint mentem vele, ma meg megint nem indult. (össz 5-6 indítás volt)

Ha legalább két hétig kihúzná, még azt mondom oké, kell egy kis testmozgás kivenni az akksit, de azért 3 naponta nem jó móka :excl:

Üdv

Gábor

Boscht ne vegyél! Varta is ugyan az, csak drágább. Vegyél exide-ot, az legalább minőség.

Link to comment
Megosztás:

az nem tud semmit elfelejteni, az egy mágneses térbe kerülve ad jelet csak, ami a gyujtáskapcsolón van, a kulcs köröl egy gyűrűben egy tekercs képezi a mágneses teret.

A riogatómra gondoltam hirtelen. Mert az is van benne. Gondolom 3 hétig akksi nélkül nem szereti a dolgot...

Ha gyárilag került bele, akkor eléggé :excl:

Utólag csak nem épít bele valaki ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Tudnátok tanácsot adni, milyen akksit és hol érdemes venni az autóba (hol olcsó) ?

Tél beköszöntött, akksi meghalt.

Pénteken nem indult, feltöltöttem rendesen, vasárnap beszereltem, mentem vele kicsit, aztán hétfőn megint mentem vele, ma meg megint nem indult. (össz 5-6 indítás volt)

Ha legalább két hétig kihúzná, még azt mondom oké, kell egy kis testmozgás kivenni az akksit, de azért 3 naponta nem jó móka :excl:

Üdv

Gábor

Én MONBat ot vettem

nem márka, ezért olcsó is, és az egyik kocsiban már egy éve megy, keveset van használva a kocsi, heteket is áll, de forgatja rendesen. Enyémbe is azt vettem, a 75ös nem volt 15ezer.

Link to comment
Megosztás:

A riogatómra gondoltam hirtelen. Mert az is van benne. Gondolom 3 hétig akksi nélkül nem szereti a dolgot...

Utólag csak nem épít bele valaki ilyet.

Az enyémbe az aksi lemerült úgy,hogy a led nem világított, kihúztam a vezérlőt, kivettem az aksit beraktam, megint lemerült 0ra, és működött a riasztó, most meg meghalt....

Link to comment
Megosztás:

Nem. Egyelőre még nem v6. :(

Ez arra enged következtetni, hogy lesz még az is. :lol:

Egyébként nem utánozlak, csak így jönnek ki a lépések :lol: Caravan, színre is hasonlít, 1.6 majd SE, aztán szeretnék majd én is bele nagy motort :lol:

tecóba 2000ft a gumi bill, trust márkájú, ami ugye nem szar, csak az a baj, hogy most vettem egy hagyományost, meg piros színben van csak :excl:

Link to comment
Megosztás:

Én vissza is raktam :(

Mert te ügyes vagy. De a hétvégén talán már én is.

É milyen motorra gondolnál?

Jelenleg egy X16SZR is jó lett volna.

Nem. Egyelőre még nem v6. :excl:

Gondolom a hajad se nőtt még meg... AHogy nő, úgy a köbcenti is. (múltkor azt mondták levágattad)

Link to comment
Megosztás:

Mert te ügyes vagy. De a hétvégén talán már én is.

Jelenleg egy X16SZR is jó lett volna.

Gondolom a hajad se nőtt még meg... AHogy nő, úgy a köbcenti is. (múltkor azt mondták levágattad)

Pályanapos képen kicsinek látni! :(

Én is ügyes voltam, mert nekem se mókusok hajtik :lol:

De belekerült két hétbe nekem is nyugi :excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.