Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az a baj, hogy se parkoló, se olyan útszakasz nincs a környéken ahol lehetne pörgölődni. Néha összejön egy kanyar, de nem sok. :lol:

Most kifogást, vagy kihívást keresel?

Még nem egészen tiszta, de mintha kezdene rémleni hogy miért kellett nekem mekis tálca :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bejelzett a routerem tűzfala. Kiderült, hogy a szomszéd idióta kölke próbálkozott rámászni a netemre. :)

Kíváncsiságból ráléptem a hálózatára......még annyi esze sincs, hogy jelszóval védje, ráadásul a gépe java része meg van osztva. :D

Nem rég a lányom benyalt valami vírust, amit alig bírtam kiírtani. Annyit sikerült vele tenni, hogy egy régi, nem használt vinyóra karanténozta el az AVG. Előszedtem a vinyót és a karantént áthelyeztem a szomszéd gépére....talán Ő tud vele kezdeni valamit :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bejelzett a routerem tűzfala. Kiderült, hogy a szomszéd idióta kölke próbálkozott rámászni a netemre. :)

Kíváncsiságból ráléptem a hálózatára......még annyi esze sincs, hogy jelszóval védje, ráadásul a gépe java része meg van osztva. :D

Nem rég a lányom benyalt valami vírust, amit alig bírtam kiírtani. Annyit sikerült vele tenni, hogy egy régi, nem használt vinyóra karanténozta el az AVG. Előszedtem a vinyót és a karantént áthelyeztem a szomszéd gépére....talán Ő tud vele kezdeni valamit :lol: :lol:

:D :D :D Ez de g.ci volt :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bejelzett a routerem tűzfala. Kiderült, hogy a szomszéd idióta kölke próbálkozott rámászni a netemre. :)

Kíváncsiságból ráléptem a hálózatára......még annyi esze sincs, hogy jelszóval védje, ráadásul a gépe java része meg van osztva. :D

Nem rég a lányom benyalt valami vírust, amit alig bírtam kiírtani. Annyit sikerült vele tenni, hogy egy régi, nem használt vinyóra karanténozta el az AVG. Előszedtem a vinyót és a karantént áthelyeztem a szomszéd gépére....talán Ő tud vele kezdeni valamit :lol: :lol:

Nem szeretnék a haragosod lenni :D

Link to comment
Megosztás:

Most mé.....hátha neki jobb a vírusirtója :lol: Nekem meg felszabadult a vinyó.

Az összes jelszavát láttam, pl.: iwiw, fész....stb. Még a levelezése is szabad préda. Ha nagyon mocsok lennék....... :)

Hogy nekem mennyi ilyen idióta szomszédkölkös dologból lettek jelszavaim és egyéb dolgaim... :D :D Amúgy csak az AVG képes erre, hogy másik vinyóra karanténez. :D Vicc az a vírusirtó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bejelzett a routerem tűzfala. Kiderült, hogy a szomszéd idióta kölke próbálkozott rámászni a netemre. :)

Kíváncsiságból ráléptem a hálózatára......még annyi esze sincs, hogy jelszóval védje, ráadásul a gépe java része meg van osztva. :D

Nem rég a lányom benyalt valami vírust, amit alig bírtam kiírtani. Annyit sikerült vele tenni, hogy egy régi, nem használt vinyóra karanténozta el az AVG. Előszedtem a vinyót és a karantént áthelyeztem a szomszéd gépére....talán Ő tud vele kezdeni valamit :lol: :lol:

Mekkora mocsok. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gyönyörüszép reggelre ébredtem, -24 fok :lol:

Nálunk meg +5 fok. Kinéztem láttam, a hőmérőt de kapásból -5-nek néztem. Kimentem a kutyák vizét behozni, hogy kiolvasszam, mire beértem vele, látom be sincs fagyva, erre visszavittem, csak néztek rám hülyén mit mászkálok. :) A szomszéd meg telefonált, hogy kedden jön haza, ellapátoltam az egész udvarában a havat még a duplagarázs elől is, ilyenkor mindíg le szokott esni egy kis zsé, erre most meg elolvad a hó, észre sem veszik, hogy fél napot melóztam. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy nekem mennyi ilyen idióta szomszédkölkös dologból lettek jelszavaim és egyéb dolgaim... :lol: :) Amúgy csak az AVG képes erre, hogy másik vinyóra karanténez. :D Vicc az a vírusirtó... :lol:

Jójaz.......látod mire :D :D

Mekkora mocsok. :D :lol:

:D :lol:

A dologhoz hozzá tartozik, hogy mióta apuci vállalkozását is utolérte a válság, mindenkinél próbálkozik a környéken.

Olyan 100 m-es körzetben elérhető 3-4 magán hálózat (köztük az övé) abból az enyém jelenleg a leggyorsabb a 2.5M-al. Neki 10-ese volt, míg be nem dőlt apuka pénzforrása, most 512-es lett. Kellene a szélesebb sáv. Egyik nap dicsekszik, mekkora feltöltéseket produkál, másnap meghívót kunyerál, mert kivágták, mint macskát sz.rni....

Link to comment
Megosztás:

Azért indul így, mert hideg van, az pedig diesel. Éjjel -20 körül is volt, át vannak hűlve, esetleg beledermedt kicsit a gázolaj is. Nekünk az Omi (2.5TD) csak a harmadik 5másodperces indítózásra volt hajlandó életjeleket mutatni, pedig máskor az is pöccre indul. Most öntöttem a tankjába dermedésgátlót, meg pár deci benzint, amit még találtam itthon, azóta szépen műxik.

Nah, tegnap hazafelé vettem dermedésgátlót, és locsoltam egy adagot bele. 2 észrevételem van:

1- érdemes rendesen visszatekerni a kupakját a flakonnak, mert úgy ahogy nekem sikerült azt eredményezte, hogy 4 km alatt lemarta a tüdőmet az ami a gumiszőnyegről párolgott... :lol:

2- a harmadik forgatásra már pöffent is be. Sokkal jobb lett vele. Azt már lehet hogy csak hozzáképzelem, de mintha simábban járna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah, tegnap hazafelé vettem dermedésgátlót, és locsoltam egy adagot bele. 2 észrevételem van:

1- érdemes rendesen visszatekerni a kupakját a flakonnak, mert úgy ahogy nekem sikerült azt eredményezte, hogy 4 km alatt lemarta a tüdőmet az ami a gumiszőnyegről párolgott... :lol:

2- a harmadik forgatásra már pöffent is be. Sokkal jobb lett vele. Azt már lehet hogy csak hozzáképzelem, de mintha simábban járna :lol:

Nem biztos, hogy csak képzeled, elvileg cetánszámnövelő hatása is van a (felirat szerint).

Link to comment
Megosztás:

Nah, tegnap hazafelé vettem dermedésgátlót, és locsoltam egy adagot bele. 2 észrevételem van:

1- érdemes rendesen visszatekerni a kupakját a flakonnak, mert úgy ahogy nekem sikerült azt eredményezte, hogy 4 km alatt lemarta a tüdőmet az ami a gumiszőnyegről párolgott... :lol:

2- a harmadik forgatásra már pöffent is be. Sokkal jobb lett vele. Azt már lehet hogy csak hozzáképzelem, de mintha simábban járna :D

Milyet vettél? Bár az enyém az új izzítókkal -10-ben is szépen indul, de nem ártana egy kicsit megkönnyíteni az aksi dolgát :lol: ha már lusta voltam beszerelni az állófűtést :)

Link to comment
Megosztás:

Milyet vettél? Bár az enyém az új izzítókkal -10-ben is szépen indul, de nem ártana egy kicsit megkönnyíteni az aksi dolgát :lol: ha már lusta voltam beszerelni az állófűtést :lol:

Bementem hazafelé a Norautoba, azzal a céllal hogy veszek ilyet. Megtaláltam a csodatrutymákos polcot, és kerestem. Találtam 3 félét, de miután belenyúltam a zsebembe körvonalazódott hogy nem lesz nehéz választani :) Volt ez 990-ért, meg a két másik 1300valamennyiért, meg 15valamennyiért. Mivel egy szem darab ezres volt nálam össz-viszz, így maradt a lehetőség ez: http://www.norauto.hu/termekek/aru/dizel-dermedesgatlo

Link to comment
Megosztás:

Bementem hazafelé a Norautoba, azzal a céllal hogy veszek ilyet. Megtaláltam a csodatrutymákos polcot, és kerestem. Találtam 3 félét, de miután belenyúltam a zsebembe körvonalazódott hogy nem lesz nehéz választani :lol: Volt ez 990-ért, meg a két másik 1300valamennyiért, meg 15valamennyiért. Mivel egy szem darab ezres volt nálam össz-viszz, így maradt a lehetőség ez: http://www.norauto.hu/termekek/aru/dizel-dermedesgatlo

Annyit talán összetúrok én is rá. :) Köszi, kipróbálom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bementem hazafelé a Norautoba, azzal a céllal hogy veszek ilyet. Megtaláltam a csodatrutymákos polcot, és kerestem. Találtam 3 félét, de miután belenyúltam a zsebembe körvonalazódott hogy nem lesz nehéz választani :lol: Volt ez 990-ért, meg a két másik 1300valamennyiért, meg 15valamennyiért. Mivel egy szem darab ezres volt nálam össz-viszz, így maradt a lehetőség ez: http://www.norauto.hu/termekek/aru/dizel-dermedesgatlo

Mielőtt valaki meggynausítana: NEM VAGYOK A CÉG FIZETETT REKLÁMEMBERE, de miért nem hiszitek már el nekem, hogy a Spuri tényleg jó, még erre is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.