Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Korkki

Voltam megnézni a zöld Astrát Halason... Hááát mit is mondjak, közeledve felé azért már látszott hogy a lökös eredetileg már szürkére fakúlt amit lefújtak feketére de már jött fel minden irányba a cucc, a fekete is már kezdett fényesedni. Bal hátsó ív az ajtónál alúl enyhe de full barna rozsda. A másik felén meg hogy is mondjam kb 10cmx20cm-er herpeszesedés de nagyon túlbúrjánzott. Szóval én az előző autómnál negyed ekkora se volt már nekiestem csiszolóval és csináltam belőle 2x akkora lyukat. Jobb hátsó lámpa berepedve, első ülésre tényleg ráfolyattak valamit ami jobban kifakúlt mint az ülés. Sebváltó szoknya már cserélve volt de szerintem egy másik típusú autóból származik mert alacsonyabb volt. Nagyjából ennyi. Volt még ott egy szürke példány de lökös annak is a szürke lefestve pattogzódva a festék meg 500ezer körül volt az ára.

Ennyit tudtam nézni neked. :lol:

Leköteleztél Endre barátom, nagyon szépen köszönöm a közbenjárásodat! :D

Valóban a leírtak alapján felejtős a dolog.

De sebaj, lesz még ez így se...meg egyenlőre én most bőszen várakozok, de eddig még nem kaptam infót! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

legyen astra legyen astra *szorit* :lol:

én most jövök janódobtól, kapott egy széria dobot meg egy középső csövet, örömbódottág, szolíd hang :lol: persze az akksi még mindig cigánykodik, elvitte a szerelő, rámértek fordulaton, alapjáraton, hajtva, hidegen, mindenhogy patent a töltés. és nekik még az akksi lámpa sem gyulladt ki. állitólag :D én elmentem vele ide a teszkóba kb 5kilóméterre és ahogy parkltam már ki is gyulladt. az a baj hogy ilyenkor elmegy a vízhőfok meg a benzin mutatóm is, és attól fosok hogy felforralja a vizet. Na mindegy, aztán gondoltam ez van, lemegyek igy a kipufért. És jah, bírta is, egy két helyen leállitottam, restart, továbbra is égett. Aztán lőn világosság, egy lejtőn lefele egyszercsak eltűnt az akksi lámpa ;) feltették a dobot, satöbbi, hazafelé semmi baj, aztán félúton megint elkezdett világítani. itthon megálltam, megmozgattam a kábeleket, indít, és tádám, megint nem világít.

ja meg volt ez a sziszegő hang parám, azt megcsinálták, vmi vákuumcső volt kiszakadva, meg lőttem a búcsúban egy hűtőt és azt feldobták.

"röviden" ennyi a helyzet vecsésen :P :D

Van egy kábel ami lejön az akksi negatívjáról és testre megy az szokott kikészülni ki kéne cserélned lehet az a gond.

Link to comment
Megosztás:

Korkki

Voltam megnézni a zöld Astrát Halason... Hááát mit is mondjak, közeledve felé azért már látszott hogy a lökös eredetileg már szürkére fakúlt amit lefújtak feketére de már jött fel minden irányba a cucc, a fekete is már kezdett fényesedni. Bal hátsó ív az ajtónál alúl enyhe de full barna rozsda. A másik felén meg hogy is mondjam kb 10cmx20cm-er herpeszesedés de nagyon túlbúrjánzott. Szóval én az előző autómnál negyed ekkora se volt már nekiestem csiszolóval és csináltam belőle 2x akkora lyukat. Jobb hátsó lámpa berepedve, első ülésre tényleg ráfolyattak valamit ami jobban kifakúlt mint az ülés. Sebváltó szoknya már cserélve volt de szerintem egy másik típusú autóból származik mert alacsonyabb volt. Nagyjából ennyi. Volt még ott egy szürke példány de lökös annak is a szürke lefestve pattogzódva a festék meg 500ezer körül volt az ára.

Ennyit tudtam nézni neked. :lol:

Gondolom műszakilag is tökéletes lenne nem csak esztétikailag. :D

Végignéztem 300-400 árban az astrákat. Tisztelet a kivételnek de ennyi túlárazott romot együtt ritkán lát az ember. :lol: Ez volt a kedvencem. :D

Ebben az árban ez meg ez volt a legnormálisabb kb. (Mármint csak képről ;) )

Link to comment
Megosztás:

Gondolom műszakilag is tökéletes lenne nem csak esztétikailag. ;)

Végignéztem 300-400 árban az astrákat. Tisztelet a kivételnek de ennyi túlárazott romot együtt ritkán lát az ember. :lol: Ez volt a kedvencem. :P

Ebben az árban ez meg ez volt a legnormálisabb kb. (Mármint csak képről :D )

Az első az nagyon lájk :D :D Az uccsóban meg érdekesnek tűnik a kárpit összeállítás :lol: Viszont így végignézve, tényleg hihetetlen, hogy mi pénzért képesek szemetet árulni, és így mennyire nincs ára annak sem, amiről meg nagyon jól tudjuk, hogy tényleg rendben van :D

Link to comment
Megosztás:

Az első az nagyon lájk :lol: :D Az uccsóban meg érdekesnek tűnik a kárpit összeállítás :lol: Viszont így végignézve, tényleg hihetetlen, hogy mi pénzért képesek szemetet árulni, és így mennyire nincs ára annak sem, amiről meg nagyon jól tudjuk, hogy tényleg rendben van :D

Magas regadó,bedöglött újautópiac ,ami csak az ócsó hitel miatt volt mesterségesen felpumpálva. Rengeteg bedőlt hitel,ennélfogva amin van műszaki és gurul, tehát vontatni és tolni is lehet ;) az nagyjából 3kilónál kezdődik.

Viszont ahogy mondod, a normálisnak sem lehet megkérni az árát.

Múltkor vagy 3napig volt az m3 autóparkban egy bőrön kívül full extrás 95-ös,2.0 16V Mondeo 1,semmi rozsda, újszerű beltér,szép állapot..380-at kértek érte az egész jó vétel lehetett.

Link to comment
Megosztás:

Az első az nagyon lájk :lol: :D Az uccsóban meg érdekesnek tűnik a kárpit összeállítás :lol: Viszont így végignézve, tényleg hihetetlen, hogy mi pénzért képesek szemetet árulni, és így mennyire nincs ára annak sem, amiről meg nagyon jól tudjuk, hogy tényleg rendben van :D

Papámnak van egy 97es piros opel astrája 21 ezer km van benne, 1-2 évig használta munkába járni aztán nyugdíjas lett már nem is használta azóta inkább iszik mint az állat vezetés helyett 2 évente 1x elviszi vizsgára azt ennyi volt meg egy útra valahova maximum. Most 70 éves az öreg. Belül még új illata van kívülről is szép amikor megvette rá pár napra letörték de meg lett csinálva nem az ő hibájából persze 30x évig sofőr volt mellesleg. Olyan állapotú a kocsi, hogy csak les az ember amikor meglátja és el lehetne adni kb 300 ezerért nem többért szerintem. Ha egyszer előhozza csinálok képeket! Érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Papámnak van egy 97es piros opel astrája 21 ezer km van benne, 1-2 évig használta munkába járni aztán nyugdíjas lett már nem is használta azóta inkább iszik mint az állat vezetés helyett 2 évente 1x elviszi vizsgára azt ennyi volt meg egy útra valahova maximum. Belül még új illata van kívülről is szép amikor megvette rá pár napra letörték de meg lett csinálva nem az ő hibájából persze 30x évig sofőr volt mellesleg. Olyan állapotú a kocsi, hogy csak les az ember amikor meglátja és el lehetne adni kb 300 ezerért nem többért szerintem. Ha egyszer előhozza csinálok képeket! Érdekes.

:lol: :lol: LÁJK!!

Link to comment
Megosztás:

Gondolom műszakilag is tökéletes lenne nem csak esztétikailag. :D

Végignéztem 300-400 árban az astrákat. Tisztelet a kivételnek de ennyi túlárazott romot együtt ritkán lát az ember. :lol: Ez volt a kedvencem. :D

Ebben az árban ez meg ez volt a legnormálisabb kb. (Mármint csak képről :D )

Nos igen vicc az egész.... Az első linket mikor megnéztem, azt hittem lefordulok a székről...Ez minek nézi az embert?? Madárnak? Hol él ez...zsákba? :D :D A második céép főleg a színe...régen is volt ilyen kék, strandkorlátkéknek hívták ;) :P :D (remélem Fpepe megbocsájt) Az utolsó is tetszetős, de csak a hátsója miatt.... Tudom, hogy ennyi pénz, meg minden...De hát mindegyik fabpados :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos igen vicc az egész.... Az első linket mikor megnéztem, azt hittem lefordulok a székről...Ez minek nézi az embert?? Madárnak? Hol él ez...zsákba? :lol: :D A második céép főleg a színe...régen is volt ilyen kék, strandkorlátkéknek hívták :D ;) :P (remélem Fpepe megbocsájt) Az utolsó is tetszetős, de csak a hátsója miatt.... Tudom, hogy ennyi pénz, meg minden...De hát mindegyik fabpados :lol:

Főleg, hogy majd megveszi az ember, hát nincs szervó kéne, nincs elektromos ablak kéne nincs ez nincs az a végén meg már ha beteszik többe került mintha úgy megvette volna. Nem éri meg spórolni semmi ilyenen. Én is spóroltam a corsa vásárlásán bár akkor még negyed ennyit se értettem hozzá. De is buktam bele mint az állat. Nincs gond különösebben a kocsival de ha az ember 2-3 ezerrel drágábbat vesz megkímélné magát sok fáradalomtól és pénz kidobástól. 300ért vettem a kocsit és lassan már 1 millióba van persze ez az én hülyeségem, hogy minden cserélek, meg zene bele meg minden hülyeség. Ja és még közel se olyan mint amilyennek szeretném. Szar a fényezés az alja kilakatolva már de még küszöböket kéne cserélni hátsó ajtót 1 sárvédőt és motorháztetőt. Mondjuk ahogy kinézett ahhoz képest már dolgozó lány jó de még mindig van mit csinálni rajta. Mondjuk egyszer ha kész lesz kárpótolni fog de ennyi pénzből vehettem volna audit is :D De hát ez ilyen ha elkezdi az ember nincs megállás.

Link to comment
Megosztás:

Főleg, hogy majd megveszi az ember, hát nincs szervó kéne, nincs elektromos ablak kéne nincs ez nincs az a végén meg már ha beteszik többe került mintha úgy megvette volna. Nem éri meg spórolni semmi ilyenen. Én is spóroltam a corsa vásárlásán bár akkor még negyed ennyit se értettem hozzá. De is buktam bele mint az állat. Nincs gond különösebben a kocsival de ha az ember 2-3 ezerrel drágábbat vesz megkímélné magát sok fáradalomtól és pénz kidobástól. 300ért vettem a kocsit és lassan már 1 millióba van persze ez az én hülyeségem, hogy minden cserélek, meg zene bele meg minden hülyeség. Ja és még közel se olyan mint amilyennek szeretném. Szar a fényezés az alja kilakatolva már de még küszöböket kéne cserélni hátsó ajtót 1 sárvédőt és motorháztetőt. Mondjuk ahogy kinézett ahhoz képest már dolgozó lány jó de még mindig van mit csinálni rajta. Mondjuk egyszer ha kész lesz kárpótolni fog de ennyi pénzből vehettem volna audit is :D

Igen... Nah akkor jött szembe egy villanyoszlop :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen... Nah akkor jött szembe egy villanyoszlop :lol: :lol:

Az reméljük soha se jön szembe de már úgy elszálltam, hogy megvan már bele a 2.0 motor szóval jobb ha az ember vesz egy gyárilag jól felszereltet és semmire se költ csak a karbantartásra semmi idióta tuning. Na mindegy a lényeg kb annyi, ha én újra veszek valaha is kocsit 1 millió alatt tuti nem. Mert aki rendesen karban tartja megcsinál rajta ezt azt akkor ugyan annyiba van mintha vett volna 1 milláért egy jobb kocsit aminek nem lóg ki a bele. Persze ez itt ebbe az országba orosz rulett kb :D

Link to comment
Megosztás:

Nos igen vicc az egész.... Az első linket mikor megnéztem, azt hittem lefordulok a székről...Ez minek nézi az embert?? Madárnak? Hol él ez...zsákba? :lol: :D A második céép főleg a színe...régen is volt ilyen kék, strandkorlátkéknek hívták :D ;) :P (remélem Fpepe megbocsájt) Az utolsó is tetszetős, de csak a hátsója miatt.... Tudom, hogy ennyi pénz, meg minden...De hát mindegyik fabpados :lol:

Nekem tetszik a delfin-kék. Amiket belinkeltem azokon látszik,hogy foglalkoztak velük és nem piacolós, búcsúsok szétpakolt lerúgott autói voltak.

Ebben a 300-400 közötti kategóriában vagy facelift előtti fapados van normális állapotban vagy a rohadós,csapágyas, olajzabálós,három színárnyalatban pompázó hosszabb extralistások vannak,amiből jobb esetben a fele még működik is.

Viszont megvan még győri import névreírva 400éret.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik a delfin-kék. Amiket belinkeltem azokon látszik,hogy foglalkoztak velük és nem piacolós, búcsúsok szétpakolt lerúgott autói voltak.

Ebben a 300-400 közötti kategóriában vagy facelift előtti fapados van normális állapotban vagy a rohadós,csapágyas, olajzabálós,három színárnyalatban pompázó hosszabb extralistások vannak,amiből jobb esetben a fele még működik is.

Viszont megvan még győri import névreírva 400éret.

Ez joker :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az reméljük soha se jön szembe de már úgy elszálltam, hogy megvan már bele a 2.0 motor szóval jobb ha az ember vesz egy gyárilag jól felszereltet és semmire se költ csak a karbantartásra semmi idióta tuning. Na mindegy a lényeg kb annyi, ha én újra veszek valaha is kocsit 1 millió alatt tuti nem. Mert aki rendesen karban tartja megcsinál rajta ezt azt akkor ugyan annyiba van mintha vett volna 1 milláért egy jobb kocsit aminek nem lóg ki a bele. Persze ez itt ebbe az országba orosz rulett kb :lol:

Igen 1milkáért ha nekiállsz audit,mercit,bmw kategóriában autót venni pont a 3kilós corsa kategóriájába botlasz. Vagy olyan idős lesz,mint a corsád, csak volt gazdája.

1 milkáért csak 4méternél kisebb autó van ami jó és nem is öreg.

Link to comment
Megosztás:

Igen 1milkáért ha nekiállsz audit,mercit,bmw kategóriában autót venni pont a 3kilós corsa kategóriájába botlasz. Vagy olyan idős lesz,mint a corsád, csak volt gazdája.

1 milkáért csak 4méternél kisebb autó van ami jó és nem is öreg.

Én régi audira gondoltam. Nem valami lerugott szar engem nem érdekel az, hogy öreg az autó e vagy nem mert nem ezen az elven kell kocsit venni van 1 éves kocsi is ami 1 szar.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a3/au...l_100km-5014790

tessék. Nyilván az alkatrész nem annyi lesz mint a corsába de akkor már autóba ülök. :lol: Meg ismerjük a magyar vezetési morált én amikor jobb kocsit vezettem, audi, bmw merci, senki nem mert buziskodni azt csinálhattam volna amit akarok ha soha se indexelek se mernek ugatni. Ha meglátják, hogy audi megy előttük főleg ha sötétített nem mernek baszakodni a suzukijukkal meg a szarjaikkal a corsát pl folyamat semmibe veszik. Amikor legutoljára is mentem a 4.2 quattro audival akkor se mertek elém kikanyarodni soha pedig vezettem már jó párszor. Érdekes a corsa elé mindig + a céges elé is. Meg ha 0áson megyek az újon az audival takarodnak kifelé a belsőből a nyomorékok eleve nem is értem mit keresnek belül. Corsával dudálni villogni 1cmre rá kell menni meg minden. Arról nem is beszélve, hogy 100al megy a belső azt 110el lehet ott nyomulni. Az embernek fogalmuk sincs a kresszről + zéró tolerancia van a fejükbe is nem csak a rendőröknél. Meg ez a nem engedjük be a másikat stílus nevetséges. Nem engedjük át a gyalogost a zebrán mert nekem 1.3 stiftem van. Az emberek 70%ékának nyugodtan el lehetne venni a jogosítványát mert alkalmatlanok a forgalomba való részvételhez.

Link to comment
Megosztás:

Az reméljük soha se jön szembe...

Nekem jött :D

Én régi audira gondoltam. Nem valami lerugott szar engem nem érdekel az, hogy öreg az autó e vagy nem mert nem ezen az elven kell kocsit venni van 1 éves kocsi is ami 1 szar.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a3/au...l_100km-5014790

tessék. Nyilván az alkatrész nem annyi lesz mint a corsába de akkor már autóba ülök. :lol: Meg ismerjük a magyar vezetési morált én amikor jobb kocsit vezettem, audi, bmw merci, senki nem mert buziskodni azt csinálhattam volna amit akarok ha soha se indexelek se mernek ugatni. Ha meglátják, hogy audi megy előttük főleg ha sötétített nem mernek baszakodni a suzukijukkal meg a szarjaikkal a corsát pl folyamat semmibe veszik. Amikor legutoljára is mentem a 4.2 quattro audival akkor se mertek elém kikanyarodni soha pedig vezettem már jó párszor. Érdekes a corsa elé mindig + a céges elé is. Meg ha 0áson megyek az újon az audival takarodnak kifelé a belsőből a nyomorékok eleve nem is értem mit keresnek belül. Corsával dudálni villogni 1cmre rá kell menni meg minden.

Nemtom, ilyeneket szerintem simán nem vennék :D Mondjuk szinte semmit, ami újabb... Mi a francot csináljak vele hétvégenként? Mossam, le, koszoljam össze, és mossam le újra? Persze hogy ezek vannak tele a legfogyatékosabb tuning vackokkal, mert nem tud mit kezdeni vele az ember, de legalább pénze sincs, úgyhogy ragasztja a matricáit :lol: Túl steril, nemkell. Az astrával ha unatkozom, kiszedem az üléseket, és kicserélem a szőnyeget egy kevésbé kopottra. Most éppen úgy vagyok, hogy beleteszek 2 veki ülést, hogy jövő héten visszacseréljem, de akkor is tudok mit kezdeni vele. Már a zafirába is belezakkannék, pedig azért lenne mit csinálni vele ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem jött :lol:

Nemtom, ilyeneket szerintem simán nem vennék :D Mondjuk szinte semmit, ami újabb... Mi a francot csináljak vele hétvégenként? Mossam, le, koszoljam össze, és mossam le újra? Persze hogy ezek vannak tele a legfogyatékosabb tuning vackokkal, mert nem tud mit kezdeni vele az ember, de legalább pénze sincs, úgyhogy ragasztja a matricáit :lol: Túl steril, nemkell. Az astrával ha unatkozom, kiszedem az üléseket, és kicserélem a szőnyeget egy kevésbé kopottra. Most éppen úgy vagyok, hogy beleteszek 2 veki ülést, hogy jövő héten visszacseréljem, de akkor is tudok mit kezdeni vele. Már a zafirába is belezakkannék, pedig azért lenne mit csinálni vele :D

Van 2 ascona ülésem sport előre 1 kárpit tisztitás ráfér + van rajta 1-2 kiégetett nyom de amúgy szépek ;) Sőt az egész belső megvan igazából :P

Link to comment
Megosztás:

Az reméljük soha se jön szembe...

Nekem jött :D

Én régi audira gondoltam. Nem valami lerugott szar engem nem érdekel az, hogy öreg az autó e vagy nem mert nem ezen az elven kell kocsit venni van 1 éves kocsi is ami 1 szar.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/a3/au...l_100km-5014790

tessék. Nyilván az alkatrész nem annyi lesz mint a corsába de akkor már autóba ülök. :D Meg ismerjük a magyar vezetési morált én amikor jobb kocsit vezettem, audi, bmw merci, senki nem mert buziskodni azt csinálhattam volna amit akarok ha soha se indexelek se mernek ugatni. Ha meglátják, hogy audi megy előttük főleg ha sötétített nem mernek baszakodni a suzukijukkal meg a szarjaikkal a corsát pl folyamat semmibe veszik. Amikor legutoljára is mentem a 4.2 quattro audival akkor se mertek elém kikanyarodni soha pedig vezettem már jó párszor. Érdekes a corsa elé mindig + a céges elé is. Meg ha 0áson megyek az újon az audival takarodnak kifelé a belsőből a nyomorékok eleve nem is értem mit keresnek belül. Corsával dudálni villogni 1cmre rá kell menni meg minden.

Nemtom, ilyeneket szerintem simán nem vennék ;) Mondjuk szinte semmit, ami újabb... Mi a francot csináljak vele hétvégenként? Mossam, le, koszoljam össze, és mossam le újra? Persze hogy ezek vannak tele a legfogyatékosabb tuning vackokkal, mert nem tud mit kezdeni vele az ember, de legalább pénze sincs, úgyhogy ragasztja a matricáit :lol: Túl steril, nemkell. Az astrával ha unatkozom, kiszedem az üléseket, és kicserélem a szőnyeget egy kevésbé kopottra. Most éppen úgy vagyok, hogy beleteszek 2 veki ülést, hogy jövő héten visszacseréljem, de akkor is tudok mit kezdeni vele. Már a zafirába is belezakkannék, pedig azért lenne mit csinálni vele :P

Audi, meg sötétítés... sok különbséget nem teszek... Ha tapló, akkor ugyan úgy nem hagyom magam letolni, ha normálisan közlekedik, ugyan úgy elengedem. Egy régi 3-asnál meg főleg esély nincs arra hogy majd nagy fekete ódinak nézze bárki is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem jött :lol:

Nemtom, ilyeneket szerintem simán nem vennék :D Mondjuk szinte semmit, ami újabb... Mi a francot csináljak vele hétvégenként? Mossam, le, koszoljam össze, és mossam le újra? Persze hogy ezek vannak tele a legfogyatékosabb tuning vackokkal, mert nem tud mit kezdeni vele az ember, de legalább pénze sincs, úgyhogy ragasztja a matricáit :lol: Túl steril, nemkell. Az astrával ha unatkozom, kiszedem az üléseket, és kicserélem a szőnyeget egy kevésbé kopottra. Most éppen úgy vagyok, hogy beleteszek 2 veki ülést, hogy jövő héten visszacseréljem, de akkor is tudok mit kezdeni vele. Már a zafirába is belezakkannék, pedig azért lenne mit csinálni vele :D

Hát én is szeretek bütykölni de hát mindig folyamat? Sokkal jobb egy ilyen audi semmi tuningot nem tennék rá. ;) Akkor venni kell mellé egy 50 ezres A corsát azon van mit csinálni :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem jött :D

Nemtom, ilyeneket szerintem simán nem vennék :D Mondjuk szinte semmit, ami újabb... Mi a francot csináljak vele hétvégenként? Mossam, le, koszoljam össze, és mossam le újra? Persze hogy ezek vannak tele a legfogyatékosabb tuning vackokkal, mert nem tud mit kezdeni vele az ember, de legalább pénze sincs, úgyhogy ragasztja a matricáit :lol: Túl steril, nemkell. Az astrával ha unatkozom, kiszedem az üléseket, és kicserélem a szőnyeget egy kevésbé kopottra. Most éppen úgy vagyok, hogy beleteszek 2 veki ülést, hogy jövő héten visszacseréljem, de akkor is tudok mit kezdeni vele. Már a zafirába is belezakkannék, pedig azért lenne mit csinálni vele ;)

Audi, meg sötétítés... sok különbséget nem teszek... Ha tapló, akkor ugyan úgy nem hagyom magam letolni, ha normálisan közlekedik, ugyan úgy elengedem. Egy régi 3-asnál meg főleg esély nincs arra hogy majd nagy fekete ódinak nézze bárki is :lol:

Mindegy mi az embereket mentálisan lehet befolyásolni ha már négy karika van elől akkor az már gangster. :P Szomszédom vett egy 2.0 16V A6ost semmi baja a gépnek nagyon szép állapot 96os. Már 1 éve megvan neki, mondom neki te mióta az audival jársz buziskodnak veled a forgalomba? Asszonya semmi ilyen áhh ő is észrevette, hogy sokat számít, meg ég és föld, minden a felszereltség, futómű, motor 9et eszik neki városba. Nem gangster, családapa normálisan vezet. Azt mondta, hogy ő soha többé nem is vesz mást sőt ezt addig fogja hajtani amíg szét nem esik. Szerintem 1 millió alatt vette.

Mellesleg nem hiszem, hogy sok esélye lenen egy diesel astrának egy 140 lóerős audi ellen :D körbe autóz azt hello. :D Azt meg még megse említettük, hogy ha az a6al véletlen elszáll az ember vagy neki megy valaminek mondjuk 120-160al abból még kitud szállni egy corsa-astrából egész pontosan 0% esélyt látok rá :D

Na de nem véletlen építünk majd 2.0-át a corsába. Igazából ezentúl nyugodtan kikanyarodhatnak majd elém mert vissza fogok előzni izomból. Meg az se fog érdekelni ha a belsőbe kullog előzni fogok folyamat amerről csak lehet, nem mindegy, hogy megtudsz előzni valamit 3mp alatt vagy 30mp kell hozzá :D

Arról nem is beszélve, hogy mindig találkozik az ember ilyen 1.3 streeracer swiftekkel meg golfokkal amiket már most is verek kb az 1.4 Sivel de majd most lesz az igazi. :D azt a feelinget kell elérni, hogy uhh ez szépen oda alázott, milyen kocsi ez te? :D

Link to comment
Megosztás:

300ért vettem a kocsit és lassan már 1 millióba van persze ez az én hülyeségem, hogy minden cserélek, meg zene bele meg minden hülyeség.

1milla? ahoz képest hogy válság van! :lol:

Amúgy a névre írhatót azért megnézném, bár sima benyás szóval vagy gáz üzemű legyen vagy diesel! :lol:

Audit veszel kapsz hozzá ingyen parkolást rokkant parkolóba is, me mi az hogy nem...

Link to comment
Megosztás:

1milla? ahoz képest hogy válság van! :lol:

Amúgy a névre írhatót azért megnézném, bár sima benyás szóval vagy gáz üzemű legyen vagy diesel! :D

Audit veszel kapsz hozzá ingyen parkolást rokkant parkolóba is, me mi az hogy nem...

Annyi kb 2 év alatt szerintem azért annyira nem sok pénz :lol: Utólag szervó 70 zene vagy 150 felni+ gumik és még sorolhatnám első hátsó új lökös. Nagyon sok mindent cseréltem már a verdán.

htpg9caa5sg9qjgnofjy.jpg

ozyt8nlqs22cdtgtqu30.jpg

7dhm59jyookdrowy0hm3.jpg

P7210022_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na de nem véletlen építünk majd 2.0-át a corsába. Igazából ezentúl nyugodtan kikanyarodhatnak majd elém mert vissza fogok előzni izomból. Meg az se fog érdekelni ha a belsőbe kullog előzni fogok folyamat amerről csak lehet, nem mindegy, hogy megtudsz előzni valamit 3mp alatt vagy 30mp kell hozzá :lol:

Így vezetsz? akkor inkább dudálj rám vagy villogj és inkább elengedlek :lol: , menőzésnek sokszor ára van...

(nem rosszból írom)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.