Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! Felébredtek a veteránosok is! ;) Köszönet a szervezőknek!!!!!!!!!!! Nagyon jó kis buli volt!!! Nekem is ez a Blitz tetszett eddig a legjobban! Talán 3, vagy 4 éve volt a Balcsin egy közösen tartott, ahol volt vagy 40-50 veterán gép az közelítette, itt igaz kevesebben voltunk, de sokkal jobb volt a helyszín. Hiába nem Balcsi, de valahogy családiasabb emberibb volt! Mi nagyon jól éreztük magunk, remélem azért valamikor visszatér ide a csapat! Ha nem is 21 év múlva, ahogy mantababy kívánta! :icon4: Max ha két év múlva a következő babát várja! ;)

Mindenki kedves volt és közvetlen, olyan arcok segítettek első szóra akiket sosem láttunk! Szóval klassz volt. A víz kellően hideg volt, a mosdók a büfék minden rendben volt!!!! Majdnem olyan volt mint egy nyaralás! Azt beszéltük, hogy akár egy hétre is lent maradt volna az ember.

Ha legközelebb is itt lesz szóljatok időben, mert még a végén ide szervezzük az országos veterán Opel talit is!!!

...és akár most augusztus végén újra. ;) :D

Szeged esélyes a VIII. BW-re is... de most még rápihenünk... ;)

Jó lesz az :icon4: és jó pihenést, tényleg szuper volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Asszony megkérdezte a Kiscsajtól:

-Emma, szereztél ott barátnőt?

-Igen!

-Kit?

-Hajnit és a Petrát! ;)

na, lebuktam...(kiadó szobát keresek...) :icon4:

:D nem is reagáltam még le Zozor, de ez a legcukibb sztori, amit mostanában hallottam :icon4: tündéri egy kislány ;) meg a fiad is édes ;)

Te ne is gyere legközelebb, csak küldd őket ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Felébredtek a veteránosok is! :icon4: Köszönet a szervezőknek!!!!!!!!!!! Nagyon jó kis buli volt!!! Nekem is ez a Blitz tetszett eddig a legjobban! Talán 3, vagy 4 éve volt a Balcsin egy közösen tartott, ahol volt vagy 40-50 veterán gép az közelítette, itt igaz kevesebben voltunk, de sokkal jobb volt a helyszín. Hiába nem Balcsi, de valahogy családiasabb emberibb volt! Mi nagyon jól éreztük magunk, remélem azért valamikor visszatér ide a csapat! Ha nem is 21 év múlva, ahogy mantababy kívánta! :D Max ha két év múlva a következő babát várja! ;)

Mindenki kedves volt és közvetlen, olyan arcok segítettek első szóra akiket sosem láttunk! Szóval klassz volt. A víz kellően hideg volt, a mosdók a büfék minden rendben volt!!!! Majdnem olyan volt mint egy nyaralás! Azt beszéltük, hogy akár egy hétre is lent maradt volna az ember.

Ha legközelebb is itt lesz szóljatok időben, mert még a végén ide szervezzük az országos veterán Opel talit is!!!

paráztam én is kicsit a helyszín miatt , de, egy hétig még maradtam volna ! zsír volt ! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne.

A Szombati díjkiosztón volt egy srác aki tejfölös dobozzal a fényképezőjén fényképezgetett.

Lekapott minket Juniorral a nyakamban.

Szeretném azt a képet elkérni tőle.

Köszi előre is a segítséget.

Szerintem Andrisra gondolsz, de azokat a képeket még várni kell, mert utó-munkál :D

Link to comment
Megosztás:

Mi most értünk haza :D

Nagyon köszönjük a rendezőknek-szervezőknek a talit. Iszonyat jól éreztük magunk. Tök jó volt, hogy az egész banda viszonylag egy kupacon volt, nem pedig több száz méterre szétszórva. Még az lett volna király, ha a szlalom helyszíne is közelebb van, de így is jó volt. Babu azóta is gumit keres hátra, mert tükörradiálok lettek. A karaoké nehezen indult be, de annál nagyobbat durrant. Rendesek voltak a srácok, hogy ráhúztak kicsit 4-5 számmal. De jövőre legyen ám a nád a házam teteje :icon4: A csapat tényleg nagyszerű volt, és mindenki tudta magát moderálni és nem fordult ki magából. Bár gondolom ennek a szervezők örülnek leginkább. Szombat esti bulin próbáltam kérni egy számot, de nem volt meg, így tovább nem is próbálkoztam. Wessznek köszönöm a diagot, és az utolsó kanál kaját.

Link to comment
Megosztás:

Asszony megkérdezte a Kiscsajtól:

-Emma, szereztél ott barátnőt?

-Igen!

-Kit?

-Hajnit és a Petrát! ;)

na, lebuktam...(kiadó szobát keresek...) :icon4:

:D nem is reagáltam még le Zozor, de ez a legcukibb sztori, amit mostanában hallottam :icon4: tündéri egy kislány ;) meg a fiad is édes ;)

Te ne is gyere legközelebb, csak küldd őket ;)

Zozor, és nem félted, hogy eltanul ezt azt a lányoktól? Speciel emlékszem ki nyerte 2009 ben az alkeszversenyeket... Vagy most is vitték Hajniék a prímet? :lol:

(elnézve Mocsok matatását... lehet :lol: :lol: :lol:)

Link to comment
Megosztás:

na végre én is tudok irni. Mázli,hogy kibirtam a hétvégét, mert kedden befektettek a kórházba egy kis apróság miatt. :icon4: . tegnap szabadultam!!! :lol: még egyben vagyok, de nem sokáig és igérem nem lesz 2 év mulva mégegy gyerek Lightning bármit is jósol. ;)

;) a frászt hoztad rám ;) máskor úgy kezd légyszi, hogy nincs semmi baj, de... ;) megállt a számban a kaja :icon4:

de örülök, hogy jól vagytok :lol: hamarosan jön a baba is :D

Kori!

Jövőre segítek a karaoke indításában, és szerzünk egy nádtetős házat is :lol:

Link to comment
Megosztás:

:icon4: a frászt hoztad rám ;) máskor úgy kezd légyszi, hogy nincs semmi baj, de... ;) megállt a számban a kaja :icon4:

de örülök, hogy jól vagytok :lol: hamarosan jön a baba is :D

Kori!

Jövőre segítek a karaoke indításában, és szerzünk egy nádtetős házat is :lol:

Semmi komoly baj, csak kicsi bibit találtak a ctg-n, aztán mire feleszméltem már be is fektettek. Igazából jól is esett ez a 3 nap pihi. Nem nagy a gond, de bármikor megszülethet. NA ennyit az augusztus 14.-i dátumról. Örülök,ha jövő péntekig kihúzom. ;) de nem is bánnám, egyre nehezebb. Ma már úgy közlekedtem , mint egy pingvin, (és nem a vizi mozgására célzok, hanem a szárazföldire) ;)

Ide be is linkelem a taliképeimet, sok van benne a babámról, de ma este már a csudának van kedve kiválogatni és én már a holnapi napomban se lehetek biztos, hogy itthon töltöm,úgyhogy inkább megosztom a képeket.

bw pár kép

Link to comment
Megosztás:

Zozor, és nem félted, hogy eltanul ezt azt a lányoktól? Speciel emlékszem ki nyerte 2009 ben az alkeszversenyeket... Vagy most is vitték Hajniék a prímet? ;)

(elnézve Mocsok matatását... lehet :lol: ;) :lol:)

:D Csak nem lesznek rossz hatással rá... :icon4:

Bár, azt írta legutóbb Hajni, hogy csak a gyerekeket küldjem, én nem kellek oda... :lol:

Erre a gyerekek egyből mondták, hogy okéééé!!! ;) :icon4: ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Ő ki amúgy?

http://static.fotoalbum.hu/picturepreview/...0078_193833.JPG

Neki van a legtutibb dauerolt, szív alakúra fazonírozott mellszőrzete :D

MoCSoK! Mocsok vagy :D ha nem húzol ki a sátorból a bokor alá, tuti hőgutát kapok :D és ez mind a Kojak miatt van - akinek egyébként körbeépítettük a sátrát, csak a szomszédok lebontották, mire ő felkelt volna :lol: pedig szerettem volna hallani a méltatlankodást, amikor három kempingszék és két hűtőtáska beborul a szakálla közé :)

Über köszi a képet ;) Csáoka XD

Módosítva : coupe
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Helló, Sziasztok!

Esetleg nyithatnátok majd egy új topikot, hogy a következő(2012-es) BW-ről.

Hol várható meg mikor. Vagy valami hasonló csak mert engem érdekelne :lol:

Köszi előre is!

Kicsit korán van még ahhoz :D de jó lenne már ott tartani :devlish:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.