Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

és nem jársz azóta a kocsival, vagy nem nagyfogyasztású, mint az enyém? :D

Most az jön majd, hogy lestréberezzük őket? ;)

most erre mit írjak ;) nem járok vele, pihen a garázsba hisz pénteken le kell futnia 170km-t szlalomoznia kell és ide-oda mennije, az astrával járok :icon4: ;) Ráadásul a Bp.-i utak minősége jót tesz a Koni és 60as ültetésnek így a Kadett csak búcsús autó :icon4:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is megtankoltam már szombaton, de még szombaton ki is fogyott belőle... egy tank Szeged volt pikk pakk egy telitank... :D

250 km/ 4000 Ft

ez is off-autó, bódéhoz képest túlmotorizálva. 4 hengeres szörnyeteg, városi használatban, haladósan.

Én sem értem, hogy hoztam össze, mert általában majdnem fele táv alatt szokott ennyit benyelni. :icon4:

Viszont most nem jutok le a Blitzre, hótziher, még ezzel sem. Nem tok eljönni melóból.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálom, hogy idén nem lehetek ott veletek, viszont ennek fejében egy dolgot kérnék tőletek: IGYATOK HELYETTEM IS! ;)

Jó bulizást, jó szórakozást kívánok minden BW-es résztvevőnek!

Na végre idén ráérünk szép lassan meginni a sörünket... :icon4: :icon4:

Viccet félre téve... :D

Link to comment
Megosztás:

monopoly pénz? ;)

- egy sört kérek

- alkoholmentest?

- miért? Játékpénzt elfogad?

;)

;) Ezt elsütöm egyszer... :icon4:

Kajával hogy álltok? Melyik az a jó hely Szegeden, ahol lehet menüt lehet helyben fogyasztani és még közel is van a kempinghez? :D Egyedül megoldanám, de ha már gyerekekkel megyek, jobb előre gondolkoni az ilyenre... Péntek-szombatra 1-1 főétkezésre beneveznék- mert gondolom csak olcsóbb lenne, mint az étterem. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

;) Ezt elsütöm egyszer... :icon4:

Kajával hogy álltok? Melyik az a jó hely Szegeden, ahol lehet menüt lehet helyben fogyasztani és még közel is van a kempinghez? :D Egyedül megoldanám, de ha már gyerekekkel megyek, jobb előre gondolkoni az ilyenre... Péntek-szombatra 1-1 főétkezésre beneveznék- mert gondolom csak olcsóbb lenne, mint az étterem. :icon4:

Engem is érdekelne ha valaki tud valamit ajánlani ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos holnap reggel irány Szeged. :icon4: Remélem sokan lesznek, olyanok is akiket ismerek. ;)

Anti, holnap segítek szlalom pályát építeni, meg majd utána össze is szedni, ha odaértem úgyis megkereslek titeket, csak nem mertem magamat feliratni ( mert még a pénteki indulás sem volt biztos ) hogy nehogy az legyen hogy feliratkoztam és nem segítek. Szlalomon tuti, ha pedig van még valami amiben tudok segíteni, akkor szóljatok, ott leszek. :D

Krisz19: Viszek nyársat, ha gondolod hozz, vagy majd ott vásárolj ( mint mi ) valami sütnivalót és a vacsi meg lesz oldva. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.