Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa szervíz/javító


Guest

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sziasztok.

Nem biztos,hogy ide illő a kérdésem,de minden lehetőséget kihasználok.

Szóval:

Nagy szükségem lenne B Corsa-hoz (97', 1,0 ,3 ajtó) 4 küllős légzsákos kormánykerék légzsák nélkül. :wacko:

Sajna elkopott,és elfordul rajta a burkolat. ;) Esetleg nincs valamilyen ötlet,hogyan tudom rögzíteni a gumit a vason? :( Minden ötlet jól jön. <_<

Előre is Köszönöm.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok.

Nem biztos,hogy ide illő a kérdésem,de minden lehetőséget kihasználok.

Szóval:

Nagy szükségem lenne B Corsa-hoz (97', 1,0 ,3 ajtó) 4 küllős légzsákos kormánykerék légzsák nélkül. :D

Sajna elkopott,és elfordul rajta a burkolat. :D Esetleg nincs valamilyen ötlet,hogyan tudom rögzíteni a gumit a vason? :D Minden ötlet jól jön. :)

Előre is Köszönöm.

Üdv.

Gumit a vason? Pálma fix? :D

Akinek esetleg kellene B Corsa középkonzol izzóinak a cseréje képekben (kezelőszervek mögött):

Corsa B repair

Sajnos nem találtam GYIK-et a témához, csak Astrában.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Hello!

Van egy 2003-as, 1,6-os Combo Tour autóm.Nyáron került hozzám, de már másodszorra csinálja meg, hogy nem indul be.

A kijelzőn nem jelenik meg az indítási kép, beleértve az órát és a kilométer kijelzőt is.Köszörül, de nem indul.

Mind a kétszer szerelőhöz vittem, de egyik alkalommal sem tudták meg mondani a hiba okát.A villamossági szerelő is csak egy P1616os hiba kódot tudott megállapítani, amiről nem tudta, hogy mi az.

Találkozott már valaki ilyen problémával?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van egy 2003-as, 1,6-os Combo Tour autóm.Nyáron került hozzám, de már másodszorra csinálja meg, hogy nem indul be.

A kijelzőn nem jelenik meg az indítási kép, beleértve az órát és a kilométer kijelzőt is.Köszörül, de nem indul.

Mind a kétszer szerelőhöz vittem, de egyik alkalommal sem tudták meg mondani a hiba okát.A villamossági szerelő is csak egy P1616os hiba kódot tudott megállapítani, amiről nem tudta, hogy mi az.

Találkozott már valaki ilyen problémával?

Mi a motorkódod?

Z16SE?

P1616 Hibás jármű azonosító a műszeregység vezérlőmodultól

Vezérlőkészülék programhibát azonosított

vagy

Vezérlőegység hardver hiba

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Van egy 2003-as, 1,6-os Combo Tour autóm.Nyáron került hozzám, de már másodszorra csinálja meg, hogy nem indul be.

A kijelzőn nem jelenik meg az indítási kép, beleértve az órát és a kilométer kijelzőt is.Köszörül, de nem indul.

Mind a kétszer szerelőhöz vittem, de egyik alkalommal sem tudták meg mondani a hiba okát.A villamossági szerelő is csak egy P1616os hiba kódot tudott megállapítani, amiről nem tudta, hogy mi az.

Találkozott már valaki ilyen problémával?

hugyosbokor :-))) kicsit egyszerűen fogalmazott,....... én értem , de nem biztos, hogy te is. Na ezek a gané modulok (karosszériavezérlő, motorvezérlő, műszerfal stb egymásra vannak "tanítva" Nem úgy van az kérem, hogy elmegy a szomszédéval is. Így hát ha valamelyikük hiányzik a társaságból nem hajlandók munkába állni.

tulajdonképp Mc-elek kolléga azt mondja, hogy ezzel az összhanggal van baj ami lehet érintkezési , hardver, vagy szoftver hiba.

Nekem is állt a corsa 1-2 napot, mert programozás közben kifagyott a gépem, oszt' elfelejtette a karosszériavezérlő hova is tartozik. Opeléknál mondtam, mi is a gondom, ne is keressenek hibát......... frissítettek rajta tech2-vel aztán indult is a verda. Nekem villogott a kis sárga kulcsos autó a műszerfalon.

A szoftver jellegű a legolcsóbb probléma, a többi vagy szívatós, vagy drága

Link to comment
Megosztás:

hugyosbokor :-))) kicsit egyszerűen fogalmazott,....... én értem , de nem biztos, hogy te is. Na ezek a gané modulok (karosszériavezérlő, motorvezérlő, műszerfal stb egymásra vannak "tanítva" Nem úgy van az kérem, hogy elmegy a szomszédéval is. Így hát ha valamelyikük hiányzik a társaságból nem hajlandók munkába állni.

tulajdonképp Mc-elek kolléga azt mondja, hogy ezzel az összhanggal van baj ami lehet érintkezési , hardver, vagy szoftver hiba.

Nekem is állt a corsa 1-2 napot, mert programozás közben kifagyott a gépem, oszt' elfelejtette a karosszériavezérlő hova is tartozik. Opeléknál mondtam, mi is a gondom, ne is keressenek hibát......... frissítettek rajta tech2-vel aztán indult is a verda. Nekem villogott a kis sárga kulcsos autó a műszerfalon.

A szoftver jellegű a legolcsóbb probléma, a többi vagy szívatós, vagy drága

nem mertem írni hogy egy szoftverfrissítés valszeg megoldja a problémát,mert lehet hogy hardver cserés...mert látunk már olyat is :D

Link to comment
Megosztás:

nem mertem írni hogy egy szoftverfrissítés valszeg megoldja a problémát,mert lehet hogy hardver cserés...mert látunk már olyat is :D

végülis egy műszerfal sem a világ pénze (bontóban) De a C corsa-nál volt gond a nem érintkező műszerfal csatlakozókkal, (leeső mutatók) ahol utólag kellett rögzíteni a sorkapcsot

lehet, hogy ezért nem ismeri fel a műszeregységet ????? Ezen a téren már nincs tapasztalatom, de elméletileg lehetséges ez is.

A leesős mutatós kollégák ütögetésre megjavulásról számoltak be, lehet, hogy vészhelyzetben megoldás lehet itt is

Link to comment
Megosztás:

végülis egy műszerfal sem a világ pénze (bontóban) De a C corsa-nál volt gond a nem érintkező műszerfal csatlakozókkal, (leeső mutatók) ahol utólag kellett rögzíteni a sorkapcsot

lehet, hogy ezért nem ismeri fel a műszeregységet ????? Ezen a téren már nincs tapasztalatom, de elméletileg lehetséges ez is.

A leesős mutatós kollégák ütögetésre megjavulásról számoltak be, lehet, hogy vészhelyzetben megoldás lehet itt is

valszeg csak valami érintkezési probléma lesz...na de hol...

ez már részben can-busos?

Link to comment
Megosztás:

valszeg csak valami érintkezési probléma lesz...na de hol...

ez már részben can-busos?

Köszönöm a segítséget!

A problémát mindkétszer az oldotta meg, hogy a biztosítéktáblán megmozgattam mindent, különös tekintettel egy kábel kötegre.20 perc kétségbe esett matatás után beindult.

A menet közben leeső mutatók is a probléma részei.

Próbáljam meg a szoftver frissítést?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget!

A problémát mindkétszer az oldotta meg, hogy a biztosítéktáblán megmozgattam mindent, különös tekintettel egy kábel kötegre.20 perc kétségbe esett matatás után beindult.

A menet közben leeső mutatók is a probléma részei.

Próbáljam meg a szoftver frissítést?

akkor tuti valami érintkezi hiba lehet....

bogarászni kell gazdagon :D ,hogy hol van a hiba

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget!

A problémát mindkétszer az oldotta meg, hogy a biztosítéktáblán megmozgattam mindent, különös tekintettel egy kábel kötegre.20 perc kétségbe esett matatás után beindult.

A menet közben leeső mutatók is a probléma részei.

Próbáljam meg a szoftver frissítést?

Ez valami kontakt hiba lesz Szerintem a müszerfal sorkapocs lesz az,

Kikapni, befújni rögzíteni.......menni fog az.

Link to comment
Megosztás:

mindegyik??

Valami olyasmi rémlik hogy bizonyos évjárattól csak... de nem biztos

szerintem mindegyik. az enyém 2002 elejei (2000 től gyártották) Talán a C corsa volt opeléknél az első autó amiben volt can-bus "vastagabban". (kivétel persze egy-két adagolóvezérlő) A C corsanal OBD-n keresztül lámpákat lehet kapcsolni, vagy akár dudálni is. Ezért van az, hogy egy jóval fiatalabb zafira sem tud pl változó ablaktörlő sebességet, vagy tolatásnál bekapcsolódó hátsó ablaktörlőt stb....különösebb előnyét nem látom

Valami változtatás nekem is rémlik, de nem tudom mi volt az

Link to comment
Megosztás:

szerintem mindegyik.

Pedig nem.

Elvileg a faceliftes Corsa C-k voltak csak CAN-BUS-osak, a 2005-ös modellévtől (egész pontosan 2004 08. hótól).

Ezt amúgy onnan lehet a legkönnyebben megállapítani, hogy amelyikben "kétbetűs" fejegység volt gyárilag (tehát mondjuk CD30, nem pedig CAR300, nem mellesleg előbbiek dupla DIN-es méretűek), azok CAN-BUS-osak, amiben pedig a hagyományos régebbi típusú, azok nem.

Nekünk is van a családban egy 2000-es évjáratú Z10XE, és az még tuti nem CAN-BUS-os.

Egyszóval amiben ilyesmi rádió van, az CAN-BUS-os:

cd30.JPG

Úgyhogy Mc-elek cartárs jó helyen kapisgált a rádió környékén... :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem.

Elvileg a faceliftes Corsa C-k voltak csak CAN-BUS-osak, a 2005-ös modellévtől (egész pontosan 2004 08. hótól).

Ezt amúgy onnan lehet a legkönnyebben megállapítani, hogy amelyikben "kétbetűs" fejegység volt gyárilag (tehát mondjuk CD30, nem pedig CAR300, nem mellesleg előbbiek dupla DIN-es méretűek), azok CAN-BUS-osak, amiben pedig a hagyományos régebbi típusú, azok nem.

Nekünk is van a családban egy 2000-es évjáratú Z10XE, és az még tuti nem CAN-BUS-os.

Egyszóval amiben ilyesmi rádió van, az CAN-BUS-os:

http://www.ipodcarkitdirect.co.uk/images/uploads/cd30.JPG

Úgyhogy Mc-elek cartárs jó helyen kapisgált a rádió környékén... :D

Akkor ezt változtatták..............a rádió is az lett. A karosszéria többi része ugyan úgy can-bus-os

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.