Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

TECH-2 műszerrel lehet törölni a hibakódokat, ezzel a sárga lámpa is megszűnik.

Persze ez mit sem ér, ha nincs meg a hiba valódi oka és nincs kijavítva, egy idő után ha újra jelentkezik küldi a hibát az ECU -nak és lesz sárga lámpád is. Ez mindaddig jelentkezik míg a hiba nincs megjavítva.

Ha sokáig szarakodik (vagy a szerelő ...) akkor vészprogramra is átválthat az egész, azaz messze nem fog úgy menni az autód mint ahogy rendesen menne :lol:

Érdemes minél előbb egy hozzáértő szakihoz elvinned!

Helyedben megnézném a gyertyákat és megfogadnám Uhuhu kollega tanácsait, ez még azért anyagiakban bőven egy trafóhíd+munkadíj ára alatt van :)

A sok városi használatról árulkodhat a kartercsőben lerakódott sárgás trutyi, azaz az olajgőzök és a lecsapódott pára (víz) elegyét alkotó massza megjelenése is....

Köszi!!!

Ezek szerint a műszer kihagyhatatlan. :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem tudok neked privit irni

:huh:

akkor dobj egy emailt balladitro@invitel.hu

sajnos most itthon nyomom az ágyat egy ideig, mert tegnap infarktusgyanúval kerültem korházba. Szerencsére kiderült, hogy csak tüdőgyuladásom van de az kemény, ugyhogy pihi. Írj ha tudsz és válaszolok

Link to comment
Megosztás:

akkor dobj egy emailt balladitro@invitel.hu

sajnos most itthon nyomom az ágyat egy ideig, mert tegnap infarktusgyanúval kerültem korházba. Szerencsére kiderült, hogy csak tüdőgyuladásom van de az kemény, ugyhogy pihi. Írj ha tudsz és válaszolok

hát az nem jó..... :huh:

ugy hogy sokat pihenj gyors felépülést kivánok.. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor dobj egy emailt balladitro@invitel.hu

sajnos most itthon nyomom az ágyat egy ideig, mert tegnap infarktusgyanúval kerültem korházba. Szerencsére kiderült, hogy csak tüdőgyuladásom van de az kemény, ugyhogy pihi. Írj ha tudsz és válaszolok

Jobbulást!

Melyik okos orvos állapította meg az infarktust?Azért picit más kategória a tüdőgyula! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jobbulást!

Melyik okos orvos állapította meg az infarktust?Azért picit más kategória a tüdőgyula! :huh:

Az ugy volt , hogy a tüdögyuszi valami q hullámot generált és minden EKG infarktust mutatott, csak lapor segítségével tudták kizárni, meg egy kardiológus is kellet hozzá, akit felhívta a tisztelt kollegák figyelmét arra, hogy teletüdővel is csináljanak EKG 8Ez komoly nem röhögni) és akkor, mivel valami polaritás felcserélődik jó lett az EKG. Nem az orvos volt a hibás, ez tényleg úgy nézett ki.

Link to comment
Megosztás:

Az ugy volt , hogy a tüdögyuszi valami q hullámot generált és minden EKG infarktust mutatott, csak lapor segítségével tudták kizárni, meg egy kardiológus is kellet hozzá, akit felhívta a tisztelt kollegák figyelmét arra, hogy teletüdővel is csináljanak EKG 8Ez komoly nem röhögni) és akkor, mivel valami polaritás felcserélődik jó lett az EKG. Nem az orvos volt a hibás, ez tényleg úgy nézett ki.

Azért gondolom megkönnyebültél,miután megtudtad,hogy nem infarktus!

Link to comment
Megosztás:

Azért gondolom megkönnyebültél,miután megtudtad,hogy nem infarktus!

Hát gondolhatód, úgy vártam azt labor eredmény éjjel egy órakkor, hogy ne tudd meg. Azt hittem idegtől falra mászom. Ezeket után kit a sza.t érdekel, ha ecu hibás a gép, majd meg lesz csinálva, de ha egyszer tényleg ledobod a szíjat, na azt csesz...ted.

A gépről mostmár biztos, hogy ha felmelegszik a motor nincs semmi baja. Reggel az haver trafójával mentem vele hidegen P0303, tehát hármas henger ennél, az biztos jó. Utána felmelegítettem egész nap úgy elment 300 kilómétert még az "infarktus" előtt, hogy csak na:

Link to comment
Megosztás:

hát ezek a mérő műszerek ilyenek

nekem is lehet ecu hiba, de az is lehet, hogy tényleg csak kormos vagy szorulása van, de amit a műszer mutat, hogy trafó, na az biztos nem. Hát ez van!

Jobbulást kívánok! -a tüdőgyuszit se becsüld alá, sokat kell feküdni-pihenni!!

Link to comment
Megosztás:

Gyertyacsere megvolt. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Konkrétan a 3. henger jelzett gyűjtáshibát. Mértünk valami fokokat.

1. és 2. hengernél 1 fok a 3. 4. hengernél 0 fok volt a valami, amit nem tudok, hogy mi.

(Bocs a nagyfokú tudatlanságért) :huh:

Szóval nem volt meggyőző a szerelő, nem zárta ki a trafóhíd problémát :lol:

Ezen kívül a régi gyertyákra azt mondta, hogy nem olyan rosszak.

Ilyenek:

[img]C:\Documents and Settings\Zoli\Asztal\p1010001.jpg[/img]

Látszik valami külsőre egy gyertyáról? És mik ezek a "0 és 1 fokok"???

Amit tapasztaltam: gázadásra gyújtáskihagyás, kis rángatás, sárga lámpa villogás, gázelvételre a villogás megszűnt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.