Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Nem nagy cucc lenne megcsniálni olyanon is, ahol nincs. :lol:

hát ha dízel a generátor akkor csak egy feszültség szabályzó csere elég, de az abaj, hogy az én delcom az full benzines, szal azt baszhatom....legalábbis ezt mondta az autó villamosságis..új generátor illetve felújított ilyen delco remy generátor van 25+enyémet odakell adni....és ez a legolcsóbb, bontottan seholse találok, esetleg ötlet?

Link to comment
Megosztás:

hát ha dízel a generátor akkor csak egy feszültség szabályzó csere elég, de az abaj, hogy az én delcom az full benzines, szal azt baszhatom....legalábbis ezt mondta az autó villamosságis..új generátor illetve felújított ilyen delco remy generátor van 25+enyémet odakell adni....és ez a legolcsóbb, bontottan seholse találok, esetleg ötlet?

Itt van pl ez, ez dízel, nem jó neked? 10.000 pénzért. :lol:

Vagy ez, DTL-ből 10ért?

Esetleg kérdezd meg itt.

én is szereztem ingyen egy 2.0-ás A omi generátort, gondoltam hátha jó lesz, de akkor ezek szerint nem lesz jó. Vagy csak a fordulatszám-jel nem passzol? amúgy vajon jó lenne? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt van pl ez, ez dízel, nem jó neked? 10.000 pénzért. :D

Vagy ez, DTL-ből 10ért?

Esetleg kérdezd meg itt.

én is szereztem ingyen egy 2.0-ás A omi generátort, gondoltam hátha jó lesz, de akkor ezek szerint nem lesz jó. Vagy csak a fordulatszám-jel nem passzol? amúgy vajon jó lenne? :lol:

köszönöm a linkeket, az elsőn nem látni, hogy fordulatszámejeles-e? amint már megtudtam W+ a jele a generátoron...:lol:

Link to comment
Megosztás:

köszönöm a linkeket, az elsőn nem látni, hogy fordulatszámejeles-e? amint már megtudtam W+ a jele a generátoron...:lol:

az abaj, hogy egyiknél se látni se a generátort, se az nincs odaírva, hogy fordulatszámmérős-e vagy sem....most próbálok még itt telefonálgatni pesten, ha minden kötél szakad akkor maradnak a vidéki telefonálgatások, köszönöm azért!

Link to comment
Megosztás:

az óra már nekem is benne van, tip top minden, csak nemtom feldugnia kábeljét sehova:D szal most várok egy generátorra...

Én a generátorra gondoltam. :lol: Úgyértem, te megkérdezed, hogy fordulatszámmérősé volt-e, mire a tulaj rávágja, hogy nem, holott a generátor lehet olyan mint az enyém, csak sima km-óra volt benne, nem fordulatmérős.

Kérdezz rá, hogy az a kivezetése megvan-e, amit írtál is szám szerint. Hátha! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a generátorra gondoltam. :lol: Úgyértem, te megkérdezed, hogy fordulatszámmérősé volt-e, mire a tulaj rávágja, hogy nem, holott a generátor lehet olyan mint az enyém, csak sima km-óra volt benne, nem fordulatmérős.

Kérdezz rá, hogy az a kivezetése megvan-e, amit írtál is szám szerint. Hátha! :D

milyen kivezetésre gondolsz?:lol: mert most nem tiszta a kép...

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam pontosan, amit FPepe is mondott! :lol:

jo ertem,mostmar ok,valoban van bosch generator is w+ os,vettem,beraktuk,nem kap jelet,csak pozitivat vagy mit mondott mar a szerelo..lenyeg,h az csak benzineshez volt jo,elvileg...ha tudtok valami okosat mondani,ne fojtsatok magatokba:)

Link to comment
Megosztás:

jo ertem,mostmar ok,valoban van bosch generator is w+ os,vettem,beraktuk,nem kap jelet,csak pozitivat vagy mit mondott mar a szerelo..lenyeg,h az csak benzineshez volt jo,elvileg...ha tudtok valami okosat mondani,ne fojtsatok magatokba:)

Sajna most nem sok időm van, főleg a generátor leszedésére, de majd ha lesz esetleg leszedem, és lefotózgatom. De nem mostanában, talán pár hét múlva... meg akkor már a testkábelt is lecserélném egyúttal.

Link to comment
Megosztás:

jo ertem,mostmar ok,valoban van bosch generator is w+ os,vettem,beraktuk,nem kap jelet,csak pozitivat vagy mit mondott mar a szerelo..lenyeg,h az csak benzineshez volt jo,elvileg...ha tudtok valami okosat mondani,ne fojtsatok magatokba:)

Ha van rajta ilyen kivezetés, az dieseles kell legyen, mert a benzines nem onnan veszi a fordszámjelet. A műszeregységben a fordszámmérő egyébként 6000-ig, vagy 7000-ig van skálázva?

Link to comment
Megosztás:

Az kell neked! :lol:

Le kellett volna fotózd, amíg még kint volt... Hátha tudtunk volna rá valami okosat.

Kivezetés alatt én arra gondolok, ami jön ki a műszerfalból(pontosabban a fordulatszámmérőből, ésd megy a generátorba, illetve menne a a generátorba, a generátort letudom fotózni, de ugyanugy néz ki mint bárki mási, sima benzines delco generátor

Link to comment
Megosztás:

háháháháááá:lol: hazajött ismerős németországból egy újjabb bontásra váró diesel f astra-val, fordulatszámmérős német motoros:D hát pont jó a generátorja nekem;)

Bosch a generátor egyébként, a delco remy az lehet benzines is! tip top egybe van, műxik minden;) márcsak a műszerfal világítását kéne megcsinálni, me a 4 ledből kettő világít csak:D majd lesz idő akkor csere az is... de ez tök jó ez az óra, mert ha kevés a nyál a kocsiba, akkor kivillan egy kis kutas lámpa, hogy huzzak el tankolni:D mondjuk ma felbaszta az agyam, mert kivillant, de ez most mellékes:D köszönöm a segítségét, hozzászólását mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

háháháháááá:lol: hazajött ismerős németországból egy újjabb bontásra váró diesel f astra-val, fordulatszámmérős német motoros:D hát pont jó a generátorja nekem;)

Bosch a generátor egyébként, a delco remy az lehet benzines is! tip top egybe van, műxik minden;) márcsak a műszerfal világítását kéne megcsinálni, me a 4 ledből kettő világít csak:D majd lesz idő akkor csere az is... de ez tök jó ez az óra, mert ha kevés a nyál a kocsiba, akkor kivillan egy kis kutas lámpa, hogy huzzak el tankolni:D mondjuk ma felbaszta az agyam, mert kivillant, de ez most mellékes:D köszönöm a segítségét, hozzászólását mindenkinek!

A fordulatszámmérősök szegénységjelzősök. :lol:

Jó hogy került egy neked való generátor. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.