Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Szevasztok megint!

Jövő héten ugy néz ki bevásárolok Astrából, aztán jönnek majd a hü@e kérdéseim :lol: De most hallottam valamit, amiről szeretném kikérni a véleményeteket. Nem biztos, hogy egy 1 millás autónál szokott előfordulni, de: állítolag átírásnál az okmányirodában kiderülhet, hogy valamilyen ügylet miatt terhelve? van az autó, és nem lehet tulajt váltani. Hogy is van ez? A S.áger rádióban beszélgettek erről a minap, azért jutott eszembe. Szóval valós veszély ez, és hogy lehet ellene védekezni, ha használt autót veszek?

köszi.

Danee

1.7 D isuzu...? talán, de az se biztos :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok megint!

Jövő héten ugy néz ki bevásárolok Astrából, aztán jönnek majd a hü@e kérdéseim :lol: De most hallottam valamit, amiről szeretném kikérni a véleményeteket. Nem biztos, hogy egy 1 millás autónál szokott előfordulni, de: állítolag átírásnál az okmányirodában kiderülhet, hogy valamilyen ügylet miatt terhelve? van az autó, és nem lehet tulajt váltani. Hogy is van ez? A S.áger rádióban beszélgettek erről a minap, azért jutott eszembe. Szóval valós veszély ez, és hogy lehet ellene védekezni, ha használt autót veszek?

köszi.

Danee

1.7 D isuzu...? talán, de az se biztos :D

Ha van törzskönyv szerintem nyugodtan megveheted az autót ...

Akkor nincs terhelve(ha hitelre gondoltál) ...

Link to comment
Megosztás:

Ha van törzskönyv szerintem nyugodtan megveheted az autót ...

Akkor nincs terhelve(ha hitelre gondoltál) ...

És ugyan az a név szerepel a forgalmiban mint a törzskönyvben, és nincs bele írva hogy elídegenesítési tilalom áll fen.

Link to comment
Megosztás:

Mivel hiteles autónál a törzskönyv a banknál marad addig míg a hitel nincs rendezve, azt nem tudják neked odaadni a vásárlásnál, pedig ugye kötelező.Ha ilyen autót veszel, ott plusszban írni kell egy papírt, hogy az eladó nyilatkozik arról, hogy az eladást követően a hitel kiegyenlítéséről gondoskodik, meg bla, bla, bla, és ha okés, akkor a rendezést követően a bank megküldi neked a törzskönyvet, valamint nyilatkozik arról, hogy az elidegenítési tilalamat az autóról feloldja.Mert csak ezzel a nyilatkozattal a kezedben tudod az autót a nevedre iratni.

Ha jól tudom. :!:

Link to comment
Megosztás:

Köszi az 5leteket, majd figyelek!!

Más:

Utólag beépíthető klímákról tudtok vmi infót? Kb mennyibe kerülnek,

van-e tapasztalatotok ebben a témában?

Nézegettem, de klímás F Astrák nem nagyon vannak, csak a drágábbak közt (ezt meg is értem).

D.

1.7D nem gyorsul? Gumiszőnyeg a pedál alatt..? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Más:

Utólag beépíthető klímákról tudtok vmi infót? Kb mennyibe kerülnek,

van-e tapasztalatotok ebben a témában?

Nézegettem, de klímás F Astrák nem nagyon vannak, csak a drágábbak közt (ezt meg is értem).

300-400eFt a költsége. Engem már lelomboztak ilyen téren. :lol:

Bontóban lehet venni gyári klímát, láttam is 80 körül, persze, ezt még be kell szerelni, stb.

Link to comment
Megosztás:

300-400eFt a költsége. Engem már lelomboztak ilyen téren. :lol:

Bontóban lehet venni gyári klímát, láttam is 80 körül, persze, ezt még be kell szerelni, stb.

Akkor nagyon le akartak húzni pajtás!

A bontott ára valóban 60-80 e ft körül van, de a beszerelés nem olyan drága!!!!

szvsz kiló-kiló 20-ért beépítik.

Link to comment
Megosztás:

Annó valamikor én is akartam klímát tenni a kocsimba, de letettem róla.

Nincs turbóm és a teljesítményem még így is elég slendrián :lol:

Enyémnél nem gyengébb a kocsid. Ha menni kell, hát kikapcsolom, de ha csak pötyögök a forgalommal, akkor elbírja a klímát a vas.

Most már a 800ccm-es matyizokba is beleteszik, bár az nyilván fejlettebb verzió, de nekem 400-ért nem kell modern klíma...

Link to comment
Megosztás:

Enyémnél nem gyengébb a kocsid. Ha menni kell, hát kikapcsolom, de ha csak pötyögök a forgalommal, akkor elbírja a klímát a vas.

Most már a 800ccm-es matyizokba is beleteszik, bár az nyilván fejlettebb verzió, de nekem 400-ért nem kell modern klíma...

A kettő között csak az a különbség, hogy a tiéd injektoros (benyás), míg az enyém szívó diesel no turbó!

Így csak megy,megyeget :D

Egyébként autópályán ez is megy, de csak 120 felett ,addig meg akar halni.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,

Még nem vettem kocsit, de van egy(1995 Astra Isuzu), ami érdekel(t)?

Szép, karosszéria is oké, annyi gondja van, hogy motorcserés volt. Ez magában nagyon rossz jel, vagy ettől még szerintetek be lehet vállalni egy autót? Ezt csak "ugy hallottam":), a tulaj nem mondta, talán nem is tud róla!?

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,

Még nem vettem kocsit, de van egy(1995 Astra Isuzu), ami érdekel(t)?

Szép, karosszéria is oké, annyi gondja van, hogy motorcserés volt. Ez magában nagyon rossz jel, vagy ettől még szerintetek be lehet vállalni egy autót? Ezt csak "ugy hallottam":), a tulaj nem mondta, talán nem is tud róla!?

Szerintetek?

Tulaj csak tudja hogy cserés volt vagy nem? Forgalmiban mivan, Af, motor vagy kint cseréltek mocit? egyébként ha jó és minden rendben alkudni kell aztán te tudod.

Link to comment
Megosztás:

Hogy mi van a forgalmiban, nem tudom, ma délután megyünk megnézni.

Az AF-es kocsi nem érdekel. de van más bejegyzés, ami miatt jobb hátat fordítani? Azt mondta az ember, hogy valami x17d v ..? van benne.(elvileg Isuzus) De holnap sokkal okosabb leszek. Olyan ez, mint az első randi :lol:)))

D.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.