Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Hol merre laksz? :?:

Vagy valamelyik opel talin megcsinaljuk végülis nem kell hozzá sok minden!!! :)

de ha egyszer neki all az ember akkor mar mindent ki kell cserélni!!! ugy az igazi!

Hát ez a gáz mert én Jászberényi vagyok, és szerintem k...a messze vagyunk egymástól, de valószínű hogy rád szorulnék ha segítesz. Legalább olyan csinálja aki ért hozzá, mert szét szedni még csak szétszedem de az elektronika messze áll tőlem. A cucot meg persze kifizetem meg a segítséget is természetesen. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mörfi: kiszedésben és visszapakolásban én is tudok segíteni. Kicsit közelebb is vagyok, de sajnos elektronikához nekem sincs sok közöm.

Köszi ,a forasztásoktól félek meg a pótledek befúrási helyétől hogy pontosan hova is kell fúrni. A tiéd már kéken vírit?

Link to comment
Megosztás:

Nem kell nagyon furkálni. de a festéssel nem lehet szerintem szép telt szineket elérni a kéket meg egyáltalán nem lehet festeni. Pirosat és ennek árnyalatjait az lehet ugy ahogy de haveromnak most csinalom a piros ledes megoldás!!! az lesz még tuti de persze a beltér világitást is ehez kell igazitani 2-3 neon csovel és akkor nagy sirály lessz!!!

Link to comment
Megosztás:

Nem kell nagyon furkálni. de a festéssel nem lehet szerintem szép telt szineket elérni a kéket meg egyáltalán nem lehet festeni. Pirosat és ennek árnyalatjait az lehet ugy ahogy de haveromnak most csinalom a piros ledes megoldás!!! az lesz még tuti de persze a beltér világitást is ehez kell igazitani 2-3 neon csovel és akkor nagy sirály lessz!!!

Lehet hogy előbb-utóbb én is áttérek majd ledre, de azt nem értem miért ne lehetne kéket festeni. Nekem csak az a bajom vele hogy nappal halványan látni. De azt sem tudom hogy a leddel nem így lenne-e.

Ha lehet akkor majd kérnék képet haverod piros ledes változatáról.

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy előbb-utóbb én is áttérek majd ledre, de azt nem értem miért ne lehetne kéket festeni. Nekem csak az a bajom vele hogy nappal halványan látni. De azt sem tudom hogy a leddel nem így lenne-e.

Ha lehet akkor majd kérnék képet haverod piros ledes változatáról.

Előbb utóbb lefognak baltázni bennünket hogy ebben a topicban erőlködünk :wink: Én is kicseréltem a műszerfal vill kék izzókra de 1 héten belül megszünt a kék szin boltban vettem az izzókat nekem nem jött be :)

Link to comment
Megosztás:

Teli szín alatt nem tudom mit értesz, de a festék NEM ég le róla. Én kb. 1-2 hónapja festettem újra a régi festett izzókat mert egy nagyon picit megfakult. A régiek kb. 1 évesek voltak.

mi a neve a festéknek :?: :arrow: ledeset már láttam az nagyon barón nézki :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nemrég voltam adagolósnál (Kiskunmajsa) ott azt az infót mondták, hogy a Shell anyag nagyon gáz, mert szétégeti a porlasztócsúcs végét.

Ti hallottatok már valamit erről? Én ezidáig shell diesel extra-val jártam.

A generál/porlasztócsúcs csere óta 5000 e km-t mentem el kb. A csúcsok adagolós cimbi szerint olyanok voltam, mintha már legalább 20 ezret futottak volna. :)

/Csúcsok Nippon Denso 4 db kompletten cserélve lett/

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is , Hétfőtől drágább a gazoil mint a benzin ,röhej ,vége a dizil korszaknak. Az is h...e aki dieselt vesz :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Hál'istennek engem nem érint! Én egy ismerőstől 180-ba veszem a gázoilt! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.