Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Sok benne a müanyag, úgyhogy vigyázz ne törj el semmit. Arra kell rájönni, hogy mejik fogaskerék melyiket támasztja, vagyis melyikkel kell babrálni ahhoz, hogy tekerni lehessen. Ne eröszakold mert lefogazódik vagy eltörik valamelyik kicsi fogaskerék.

Link to comment
Megosztás:

94-es és csak 143 van benne ? :wink:

Elnézést. Annyi. :( Asszem 2 éves korában került hozzám, elötte egy vidéki orvosnő volt az 1. tulaj, kb 18e volt benne. Akkor a cégautóm lett, szal azóta 99.99%-ban csak én vezettem. Most meg belemegy heti kb 200-220km, és kalap.

Link to comment
Megosztás:

Sok benne a müanyag, úgyhogy vigyázz ne törj el semmit. Arra kell rájönni, hogy mejik fogaskerék melyiket támasztja, vagyis melyikkel kell babrálni ahhoz, hogy tekerni lehessen. Ne eröszakold mert lefogazódik vagy eltörik valamelyik kicsi fogaskerék.

Ez jól hangzik. De végül is, ha tönkrevágom, akkor még mindíg áttehetem bele az eredeti órából a műszert. :(

Link to comment
Megosztás:

Elnézést. Annyi. :( Asszem 2 éves korában került hozzám, elötte egy vidéki orvosnő volt az 1. tulaj, kb 18e volt benne. Akkor a cégautóm lett, szal azóta 99.99%-ban csak én vezettem. Most meg belemegy heti kb 200-220km, és kalap.

Az nemsok, nekem a heti 500-700km megvan ...

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Van egy dolog ami már egy ideje bosszant :smt064

Arról van szó, h ha huzamosabb ideig be van zárva a verda (fél nap, 1 nap), akko' cseppet iritáló szag keletkezik benne. Olyan mintha v.mi kajamaradék rohadna benne v.hol. De ez azért nem lehet, mert erre a témára igen érzékeny vagyok, az is enyhemód tud iritálni, ha v.ki hátul utazó szétrúgja a gumiszőnyeget és apadlókárpított van pofája hágni! :smt021

Sz'al ezt kizárnám. Meglestem az utastérszűrőt, minden bizonnyal régen lehetett az új, mert igen csúnyán festett, nem is emlékeztet bármilyen szűrőre :oops: Sz'al szerintetek lehet ez a bűz forrása, vagy keressek mást. Azt ne írjátok, h cseréljem ki ésakko'.... mert ezt fogom tenni első lépésben :( Csak Lőbb meg kell vennem a szűrőt.

Bocs ha fárasztó voltam! :notworthy:

Thx.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

szertenék érdeklődni hogy van egy 17 tds f astrám szeretném az adagolot felhuzni de adig hogy az alapjárat ne változon!

ha jol gondolm akkor ot kel álitani ahol az gázbovden ráncigálja hogy nagyobat tudjon rántani! mert ha jol néztem akkor két lemez találkozik(1-ik amelyik belemegy az adagoloba másik pedig amit rángat a gáz bovden!) és azok csavarokal vannak egymáshoz erősítve hogy azonkéne álítani hogy nagyobat rántson rajta!!!!

ha tud valaki segíteni azt meg köszöném!!!

ha valami hülyeséget írtam akkor elnézést! :oops:

válaszotokat várom!

:(

Link to comment
Megosztás:

Légkondi van benne? Az frankón be szokott gombásodni. Lehet, h hasonló van ott is...
Nem, sajnos nincs benne, nagyon gyenge a felszereltsége szegénykémnek :(

Valami bevizesedhetett szerintem ...

Ilyesmire én is gondoltam, ugyanis tavaly nyáron (aug.) elvittem "autókozmetikushoz" és kitakaríttattam a belsejét, de full a padlótól a plafonig. Na akkor éreztem benne ezt a szagot először. De azóta már n+500x kiszárítottam, minden utastéri kárpit (padló, ajtó, plafon, ülések) csont száraz.

Van v.kinek v.milyen 5lete, h milyen utastérből szemmel nem látható zug van/lehet benne ahol nedves lehet v.mi?

Vagy beáz6 v.hol ahol nem látom...? :shock: Mondjuk nem kifejezetten csak esős időben tapasztalom a leírtakat.

Köszi szépen!

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.