Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:blink:

már a második végem rozsdásodik, pedig elvileg rozsamentes anyagból van B)

de érdekes módon csak a vég a dob nem pedig együtt van a kettő.

Mit csináljak? kérjegy egy harmadikat? aztán egy következőt.......? és menjen ez így a kocsi eládásáig?

Vagy valamit rosszul csinálok?

illetve pontos leszek: roszda, de ha nagyon lelkesen dörzsölöm akkor lejön róla, de másnál még nem láttam ilyet :D

Ja és Jano dobról van szó

Link to comment
Megosztás:

:blink:

már a második végem rozsdásodik, pedig elvileg rozsamentes anyagból van B)

de érdekes módon csak a vég a dob nem pedig együtt van a kettő.

Mit csináljak? kérjegy egy harmadikat? aztán egy következőt.......? és menjen ez így a kocsi eládásáig?

Vagy valamit rosszul csinálok?

illetve pontos leszek: roszda, de ha nagyon lelkesen dörzsölöm akkor lejön róla, de másnál még nem láttam ilyet :D

Ja és Jano dobról van szó

sajnos nem ez az első hogy ilyet hallok a janóféle végekről :D

Link to comment
Megosztás:

Az igazi rozsdamentes anyagot nem fogja a mágnes. B) Mágnes próba rulezzz :blink:

Akkor csak egy apro megjegyzes...

Rozsdamentes acelokat (vas-otvozetek ne rozsdasodo fajtaja) millo minosegben gyartanak. Kezdve az alapvetoen dekoracios celt szolgalo minosegtol a sok, savak vagy lugok vagy mindezeknek ellenalo illetve ezoknak kulonbozo mertekben ellenallo minosegig. Az, hogy rozsdamentes anyag, csak egy szep szlogen. Gyartasban/iparban ez nem letezik. Alapvetoen a kozeletben a vas kromos (esetleg molibdenes) otvozeteit jeloli ("kooorace'l).

Ha valakit erdekel a ferroglobus/metalloglobusnal kerhet egy listat es kiderul hogy sima 1mmese lemezbol hany minoseg, fajta rendelheto.

Namost ha mondjuk veszel egy x gyarto altal keszitett veget, es az a tel folyam az rozsdafoltos lesz, az azert van mert rozsdanak (a femotvozet oxidaciojanak) nem all elegge ellen. igaz "rozsdamentes" anyag, csak nem a legjobb (igaz sokkal ellenallobb mint egy sima rozsdasodo szenacel).

Viszont az is elkepzelheto hogy ha egy lexmaul/sebring/remus/supersprint dobot veszel amely mint tudjok nem 2 filler, mely eloallitasa soran a kivalasztott anyag egy kicsivel jobb minosegu volt akkor az a kozlekedesben megtalalhato oxidaloszereknek ellenall. Bar azert a sosavvezeteket nem mernem abbol sem tervezni.... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak egy apro megjegyzes...

Rozsdamentes acelokat (vas-otvozetek ne rozsdasodo fajtaja) millo minosegben gyartanak......

Én toom, hogy sokfajta van mert apám szerkezet én meg karosszéria-lakatos vook és nagyon sokfélével dolgoztam.

A munkahelyemen csak saválló anyagot vagy alut használhatunk és azzal is dolgozunk. A gépekhez a hűtővíz saválló csövekben megy (egy két kipuff véget kreáltam már belőle) és nem hegesztik hanem roppantják réz toldóval. Ha pl. mágnesezni próbálsz egy saválló anyagot akkor érzed, hogy valamelyiket jobban valamelyiket rosszabbul fogja a mágnes a vas tartalom miatt.

milyen lenne, he bemennél a henteshez és az asztalon olyan kooor acél lenne amelyiken megjelent a vakrozsda és azon szeletelne fel pl. egy combot.

A saválló anyagok hátránya, hogy nekezek, majdnem dupla a súlyuk mint a biliacélnak.

De ha nagyon kell rozsdamentes vég gyere el és én adok neked asszem 72mm-s átmérőig.

Valószínő megjáccom a rozsdamentes rendszer projektet én is ha majd lerohad a bili :blink:

Csökkentettem az idézet hosszát. Gepard

Link to comment
Megosztás:

A saválló anyagok hátránya, hogy nekezek, majdnem dupla a súlyuk mint a biliacélnak.

Hümm ebben te biztos vagy? Én ezt nem egészen így tapasztaltam/tudom. Ötvözete válogatja a sűrűségét, de a vas sűrűsége 7.86 és a legtöbb övözet is a körül mozog, már ha nagyrészt vas alapú. Az hogy legalább 2x olyan nehéz (tömegű ugyan akkora térfogatban) legyen, ahhoz már az ólomnál (11.x) is jelentősen sűrűbbnek kellene legyen..

De ettől még lehet igazad, csak én még nem dogloztam olyannal ami ennyire sűrű lett volna.

Link to comment
Megosztás:

A további eszmefuttatásokat a nemesfémekről és ötvözeteikről, a társalgóban is lehetne folytatni.

Szerintem ez szorosan kapcsolódik a témához. Miért baj hogy nem csak arról van szó, hogy valakinek kocka vég van fenn a másiknak meg kerek?

Amúgy én úgy hallottam, hogy rozsdamentes acélból vékonyabb falúra lehet méretezni a kipuf csöveit, így összeségében könnyebb lesz. Nem tudom mennyire igaz.

Link to comment
Megosztás:

Hümm ebben te biztos vagy? Én ezt nem egészen így tapasztaltam/tudom. Ötvözete válogatja a sűrűségét, de a vas sűrűsége 7.86 és a legtöbb övözet is a körül mozog, már ha nagyrészt vas alapú. Az hogy legalább 2x olyan nehéz (tömegű ugyan akkora térfogatban) legyen, ahhoz már az ólomnál (11.x) is jelentősen sűrűbbnek kellene legyen..

De ettől még lehet igazad, csak én még nem dogloztam olyannal ami ennyire sűrű lett volna.

Igazad van nem kétszer nehezebb ezt csak mondtam, de nehezebb mint pl. az acél lemez vagy az acél cső.

Tápiószecső

Azért lehet vékonyabb mert a jó rozsdamentes anyag nem korrodál és könnyebb.

De melyik autógyártó cégnek az érdeke, hogy olyan autót használj ami még 20 év múlva se rohad B)

Témát lezártam mert kidobnak mint macskát kakilni :D :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hatha nem dobnak ki... egy kicsit meg agymenesem van....

Szoval a rozsdamentes rendszerekrol meg kipuffokrol:

Amit szinten nem art figyelembe venne az az, hogy a kipuffrendszered nem szobahomersekleten uzemel, hanem (lasd szinesre egett leomlok) olyan magas homersekleten amely az oxidaciot igencsak gyorsitja. Szoval a komoly cuccoknal ezt szamitasba veszik. (meg a sok savas kemhatasu vizet, sokat)

Aztan olyan is van de ez mar nagyon tavolra megy hogy ugye 2 kulonbozo femotvozetnek tokre mas lehet az elektronnegativitasa. Namost ha ezeket sos/savas/lugos kozegbe teszed keszen van a galvanelem ami pillanatok alatt elbontja mind ket femet. Es ez szinten igaz az otvozetekre.

Tipikus pelda az autozasban a gyari rendszerre feleszkabalt rozsdamentes hatsodob. Olyan gyonyoruen megeszik egymast az osszeillesztesnel egy kellemes sozott utas telen, hogy orom nezni. (persze lehet hogy valakinek ez 5 ev...)

Peldaul az en 1.4C corsam gyari rendszere kozep es hatsodobostol, ugy, hogy sem megutve sem bantva nem volt 2 tel (1,5ev 50eKm mert novemberi volt) ment a kukaba amikor "tuning" cuccokat tettem fel. Nem akartam elhinni hogy a varratok menten mar nehol belatni a dobba. Pocsek minoseg volt.

Jah a gyari alkatreszek arat meg aki tudja az tudja azt is hogy max 2 szettbol a legdragabb Remus is kijon tokkal vonoval... egy jo ismerosnek 5 azaz O:T eve van fent egy komolyabb dob (kozep es hatso) amit ha most megnezell olyan mint a gyari. tokeletes allapotban van, igaz a festek mar leegett rola, pedig telen nyaron jar sokat a geppel.

Bocs asok dumaert de akit nem erdekel ne olvassa :blink: de ezzel pl azt is akrtam mondani hogy amikor egy neves gyarto dobjat egy fapados gyartojeval hasonlitod ossze es kinezetre azonos de arban fele/harmada akkor azert ennek komoly okai vannak. Nem csak a fejlesztesre koltott iszonyatos penzek (bar az is nagyon jelentos) hanem az hogy milyen alapanyagokbol milyen tureshatarral dolgoznak. Es ez a kipuffnal nagyon hamar meglatszik.

Bocs

Link to comment
Megosztás:

Hatha nem dobnak ki... egy kicsit meg agymenesem van....

Szerintem nem gond, oszd az észt nyugodtan :blink:

Szerintem a kipuffban a sok nitrogénoxidból szépen salétromsav lesz, az meg aztán kimar mindent, akár rozsdamentes, akár nem, csak idő kérdése... Sok autót csinálnak ma már gyári rozsdamentes rendszerrel, mégis kilukad a dob, aztán csere. A savmarásnál meg kialakul a rozsda is. B)

Az utólagos rendszerek halála meg amikor hegesztgetik a dobot a csőhöz, stb. Na a varratokat aztán igazán hangos csámcsogással fogyasztja a savas korrozív cucc, ami kicsapódik a gázból. Nyam..nyam... eccer aztán el is törik... nem véletlen, hogy drágábbak a profi cégek által gyártott típusspecifikus dobok a kisipari univerzálisoknál, ott jóval kisebb erre az esély.

Link to comment
Megosztás:

A te kocsidban csak a kipuff van fémből?

Nem azt mondtam, hogy baj, csak javasoltam, hogy ott kellene folytatni.

Nem, de ezen kategóriájú fémek autókhoz kapcsolódóan leginkább kipufnál használatosak.

Továbbra is tartom a véleményem miszerint témáhozkötődő és hasznos információkat hallhattunk.

Sokkal-sokkal nagyobb offok vannak néha itt-ott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.