Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

Én igenis szeretnék belátás ellen védekezni a karavánon hátul,

ugyanis vagyonvédelmi szempontból jobb helyzetben lennék...

Most pl. nem merek elmenni bevásárolni ha van vmi az autóban hátul

(márpedig ez sűrűn megesik), mert az általában látszik is, és mint

tudjuk erre harapnak a parokolókban. Ha nem látnak bele, általában

nem próbálkoznak, szeretnek biztosra menni.

Na meg nem utolsósorban ha egy hosszú hétvégén párosan szép az

élet ott hátul, azt sem kell mindenkinek végignéznie... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

minekminek a haloványat...

itt hallgatom szinte a topic eleje óta, hogy milyen okosságokat hallok.

Engem is érdekel a fólia dolog, de nem a sötétítés miatt, hanem csak a beltér  napvédelme miatt, valójában nemigazán csak a fölmelegedés zavar, hanem hogy a nap szétégeti a belső szöveteket, műanyagokat. Nekem az is tökéletes lenne, ha látszólag egyáltalán nem sötétít semmit, csak a káros napfényt csukhassam ki vele, de csak akkor érdekes, ha minden üvegre fölrakhatom, csak ezt vagy csak azt az ablakot fóliázni nekem nem lenne szép.

na majd még figyelem a topicot

Nem esküdnék meg rá de úgy rémlik hogy a legtöbb fólia 99%-os UV szűréssel bír. :wink:

Link to comment
Megosztás:

 

Ha elolvastad volna nem írtál volna ilyet, ugyanis benne van a  szövegben, hogy jelenleg (tavaly augusztusban történt ez a levélváltás

A "jelenleget" olvastam, de azt áruld már el légyszives, hogy a tavaly történt levélváltásodra miből kellett volna következtetnem?

És szerintem nem foglalkoznak ők annyira ezzel a dologgal (mert nem érdekük), hogy neked ne csak egy sablon szöveget küldjenek, minden lényegesebb utánajárás helyett.

Link to comment
Megosztás:

A "jelenleget" olvastam, de azt áruld már el légyszives, hogy a tavaly történt levélváltásodra miből kellett volna következtetnem?

És szerintem nem foglalkoznak ők annyira ezzel a dologgal (mert nem érdekük), hogy neked ne csak egy sablon szöveget küldjenek, minden lényegesebb utánajárás helyett.

Te félre értettél..nem akartalak felhúzni....csak már 1 ideje ide írogatok a fórumra és a hozzászólásomban erre a topicra céloztam, amit ha elolvasol kiderűl, hogy mikor volt ez a levélváltás .http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=462

ezen ne vitázzunk, de az illető anno a nevét adta a dologhoz és a személyes mailjéről küldte, mint terülteileg illetékes, szóval nem egy sablon mailről van szó, de ez a 2.pont hangneme alapján is kiderűlhetett :wink:

Link to comment
Megosztás:

Te félre értettél..nem akartalak felhúzni....csak már 1 ideje ide írogatok a fórumra és a hozzászólásomban erre a topicra céloztam, amit ha elolvasol kiderűl, hogy mikor volt ez a levélváltás .http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=462

ezen ne vitázzunk, de az illető anno a nevét adta a dologhoz és a személyes mailjéről küldte, mint terülteileg illetékes, szóval nem egy sablon mailről van szó, de ez a 2.pont hangneme alapján is kiderűlhetett :wink:

Kövezz meg.... :lol: :lol: ;)

Nem lettem felhúzva csak egy egészen picit de spongyát rá, tényleg lehettem volna figyelmesebb.....

Link to comment
Megosztás:

nem értek egyet, hisz haloványat minek

én anno beszoptam a gengsztersötéttel, mert nem sokat láttam hátra este...ha meg vmi hvcs kinyirta a közvilágítást akkor horror volt az épület egyik oldalán parkolni ha csak ott jutott hely...és nem lehet mindenhová tükörből menni....jo mondjuk az én szemem nagyon sz@r, este elég gáz :?

Link to comment
Megosztás:

én anno beszoptam a gengsztersötéttel, mert nem sokat láttam hátra este...ha meg vmi hvcs kinyirta a közvilágítást akkor horror volt az épület egyik oldalán parkolni ha csak ott jutott hely...és nem lehet mindenhová tükörből menni....jo mondjuk az én szemem nagyon sz@r, este elég gáz :?

Nekem 20% -ot áteresztő van fennt és este is át lehet rajta látni

Link to comment
Megosztás:

Nekem 20% -ot áteresztő van fennt és este is át lehet rajta látni

Szerintem 20%-ot nem ereszt át. Ha 20%-ot eresztene át, akkor azon ki nem látnál este :wink:

Nekem 50-es van, de szerintem az is határeset már, pedig nem túl sötét.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 20% -ot áteresztő van fennt és este is át lehet rajta látni

jaaaa várjááá émost látom a képedet és elbeszéltünk egymás mellett! én azthittem te a hátsó ablakot akarod gengszterre!! de igy okés ahogy van...és nem azért mondom mert az enyém is ilyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemtom jó helyre irom-e de a kérdésem a következő:

a kocsi oldalára felragasztott bazi nagy matricát

(elvileg díszítő jellegű-nonfiguratív :twisted: :twisted: :twisted: ) le lehet-e szedni anélkül h jöjjön vele a fényezés is.....

fontos lenne Cartársak :wink: köszke :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemtom jó helyre irom-e de a kérdésem a következő:

a kocsi oldalára felragasztott bazi nagy matricát

(elvileg díszítő jellegű-nonfiguratív :twisted: :twisted: :twisted: ) le lehet-e szedni anélkül h jöjjön vele a fényezés is.....

fontos lenne Cartársak :wink: köszke :lol:

Ez attól függ hogy milyen jol ragad!

De minden féle képp jot tesz neki ha Hajsztáritóval vagy tűző apon amior szinte izzik a vas mert akkor kicsit lágyabb a ragacs és nem annyira ragaszkodó!!! Ha marad rajta itt ott ragaszto akkor azt meg sebbenzinnel kell lemosni de utánna mionden féle képp egy kocsimosás!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.