Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Te mondanád a rendőrnek aki megkér, legyenolyszives felhúzni az első ablakot, hogy bocs de most nem?

Kíváncsi lennék a rendőri reakcióra is. :huh:

Igen. Elromlott.

És ezért nem nyílváníthatja közlekedésre alkalmatlannak, úgyhogy felesleges kötözködnie,

ezt ő is nagyon jól tudja...

(persze ha van más vaj az ember fején, akkor azzal meg fogja szívni ebben az esetben...)

Link to comment
Megosztás:

Szóval....

Két nap próbálkozás, szívás, ujjmegégetés (hőlégfúvó csúcsa meleg), stb. után rájöttem, hogy nem tudok fóliázni... :D ...illetve nem úgy, ahogy szeretném.... :) (még szerencse, hogy nem vót drága az anyag :unsure: )

A Lurdynál említett csepeli fóliás srác elérhetősége ha megvan valakinek, lécci küldje el nekem PÜ-ben...

Vagy, ha bárki tud (olcsó) fóliást, akkor azt. Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Aham. Nekem az Astrán csinálta a biztonsági fóliát. De az omit is viszem majd sötétítésre hozzá.

Ja, meg az ágyúgolyós Vectra is nála készült. Az kifejezetten dönörűű lett azzal a fóliakonfiggal,

amit ajánlott rá. :unsure:

Ő még az a lelkiismeretes szaki, aki nem szeret úgy kiadni valamit a kezéből, hogy bármi hiba

lenne benne. Bár nem ő a legolcsóbb, de minőségi a munkájuk.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Forrás: AutóPiac 2006.08.22.

" A piacvezető fólisás cég a LLumar, megelégelve a hazai hatóságokkal vívott végeláthatatlan és reménytelen küzdelmet, az EWFA (Európai Fólia Szövetség) tagjaként annak segítségével az Európa Tanács bíróságnál beperelte a magyar államot. És láss csodát: varázsütésre megszületett az Európában megszokott szabályokhoz igazított magyar rendelet. A gazdasásági és közlekedési miniszter 84/2005.(X.11) GKM rendeletének 3.paragrafusa szerint a személyautók hátsó oldalabrakaira és a hátsó szélvédőre bármilyen sötétségű, az első oldalablakokra legalább 70%-os fényáteresztő képességűfólia ragasztható. A szélvédő lehajtott napellenzőkkel takart részének alsó vonaláig sötét, a fennmaradó részére legalább 75%-os fólia kerülhet, de mindennek feltétele, hogy a fólia rendelkezik H engedély számmal."

Ha két első tükröd van, akkor a csomagteredet (kombi) plafonig is pakolhatod, vagy a hátsó abalkodat tökre sötétre le is fóliáztadhatod. :P

JUHÉÉÉ! Ez is megszületett! :wub:

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...
Hello!

Oda jutottam hogy biztonsági foli kerül majd az autóra! most azzal nincs is gond hogy a hatso ablak meg a hatso ajtó ablakjaira mit rakok de az első ajtók elvileg nem rakhatok vagy ha rakok csak üveg tisztát?

Ha lopásvédelem miatt csinálod több értelme lenne egy sms pagernek vagy egy maszek immo-nak!

Link to comment
Megosztás:

inkabb az olyan luzerek miatt csinalom aki most feltörték a kocsim! NEM ATOL FÉLEK HOGY ELLOPJÁK! csak ne jusanak be olyan gyorsan! mert nem akarom leszolni a az opelt de elég fos hogy nincs benne retesz mert nincs benne riaszto és hiába rakok bele riasztot ettól még nem lesz benne retesz de 200.000ből mar retesz is! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

inkabb az olyan luzerek miatt csinalom aki most feltörték a kocsim! NEM ATOL FÉLEK HOGY ELLOPJÁK! csak ne jusanak be olyan gyorsan! mert nem akarom leszolni a az opelt de elég fos hogy nincs benne retesz mert nincs benne riaszto és hiába rakok bele riasztot ettól még nem lesz benne retesz de 200.000ből mar retesz is! :rolleyes:

Te tudod,de azé fura,hogy a H-ban a központizár nem tudja a reteszt,nekem amit Demótól hoztunk gyári kpzárat tudja a reteszt!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Oda jutottam hogy biztonsági foli kerül majd az autóra! most azzal nincs is gond hogy a hatso ablak meg a hatso ajtó ablakjaira mit rakok de az első ajtók elvileg nem rakhatok vagy ha rakok csak üveg tisztát?

75%-os áteresztésű kell előre, de az üveg is kb. ennyire sötétített, így csak a víztiszta marad.

Az más kérdés, hogy ha sötét akkor nem látnak be és meg sem próbálják feltörni, persze az nem szabályos.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég fóliáztattam. Oldalajtókat 50-es, csomagteret 20-as fényáteresztésű "SunGard" fóliával. Sokkal kellemesebb lett :rolleyes:

Kevesebb ideig kell erősen a klíma. Ha napon hagyom, akkor sem melegszik annyira, bár az első szélvédőre kellene még valami.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég fóliáztattam. Oldalajtókat 50-es, csomagteret 20-as fényáteresztésű "SunGard" fóliával. Sokkal kellemesebb lett :rolleyes:

Kevesebb ideig kell erősen a klíma. Ha napon hagyom, akkor sem melegszik annyira, bár az első szélvédőre kellene még valami.

Árnyékoló? <_<

Link to comment
Megosztás:

Te tudod,de azé fura,hogy a H-ban a központizár nem tudja a reteszt,nekem amit Demótól hoztunk gyári kpzárat tudja a reteszt!

Hat Bazsival beszéltem ő mondta hogy nincs benne retesz és komplett zár csere kell! Sajnos tényleg nincs mert ugy kellene reteszelnie hogy ha bezárom és mégeszer rázárom a központit de nem csinál semmit ugyhogy nincs retesz! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.