Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!Remélem új jelenlévöként ,,az ÖREGEK" elnézik a chat-léseim-botlásaim! :D Na a fólia ára körbe kb 30000,de ez nem biztonsági!Autó fóliában nincs biztonsági!!!Csak épület fóliában,amit sokkal nehezebb felrakni s ha lehet a jobb munka érdekében az üveget ki kell venni!Most irtam alá egy tejessen új céggel a papirokat-MEDICO-akiktól még pontos s fontos infokat várok a mübizonylattal kapcsolatban!Az engedélyezett a második ajtók fedése!Elsö ajtó 75-ös /szines üveg szerü,de arra már nem!/ Az elsö szélvédöre csak betörésvédelmi szintelen mehet!Gyors segitségért hivjatok s ha tudok segitek:30-2344093

Link to comment
Megosztás:

tényleg mivan a rend őreivel???

nem sötét ez egy kicsit??

én vmi világosabbat raknék fel... :roll:

van egy kamu mübizonylatom, de amugy még soha sem kérdezték meg, hogy mért van lesötétítve.

a határon is kiengedtek mindig.

szerintem ez ember függő. ha te jól álsz a rendörhöz, akkor ők sem genyóznak veled.

amugy én még egyel sötétebbet akartam, de elfogyott a fóliájuk.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Tőrő Péter féle Sunguard van fent. Én egy közepesen sötétet választottam anno. Szerintem érdemes egy kicsit sötétebbet választani mint amilyet akarsz, mert a fólia fakul, nekem ez nagyon jól látszik a Remus matrica alatt, meg ott ahol az üveg bemegy az ajtóba. Műbizonylatot adtak, és engedélyszámokat is tettek be 3 helyre, ha nem egy acecombine a pék, és nagy dumás vagy, akkor van esélyed megúszni. Viszont a műsz.vizsga elég drága így. :wink:

Link to comment
Megosztás:

ezt irtam 1 oldallal ezelött!

Oké oké,de olcsóbb nincs???

Láttam hirdetést több újságban is(egy cégtől), miszerint

19.000.- forintért komplett autót fóliáznak.

Erről valakinek van valami véleménye?

Milyen minőségű,adnak-e műbizonylatot,stb!

Link to comment
Megosztás:

az olyan is....

van aki egy 20as alatt nem is áll neki az egésznek.. drága az anyag, és sok vele a munka...

ha jót akarsz akkor sokat kell fizetni....

én meg már azon gondolkozom, hogy felteszem magamnak :)

anyag végülis van...

majd leírom a tapasztalatokat :D

és nyomtatok magamnak olyan műbizit :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

az olyan is....

van aki egy 20as alatt nem is áll neki az egésznek.. drága az anyag, és sok vele a munka...

ha jót akarsz akkor sokat kell fizetni....

én meg már azon gondolkozom, hogy felteszem magamnak :)

anyag végülis van...

majd leírom a tapasztalatokat :D

és nyomtatok magamnak olyan műbizit :lol: :lol: :lol:

Jó neked!

Amiről szó van:

Protect Gard amerikai fóliával dolgoznak, 5 év gart adnak rá!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Láttam hirdetést több újságban is(egy cégtől), miszerint

19.000.- forintért komplett autót fóliáznak.

Erről valakinek van valami véleménye?

Milyen minőségű,adnak-e műbizonylatot,stb!

láttál már referenciamunkát tőlük? kiszedik az ablakot?

amugy én azt vallom legyen kicsivel később de legyen sokkal jobb

Link to comment
Megosztás:

Pár autót már körbefóliáztam, de mindig olcsó fóliával, ami nem túl strapabíró. Az omegához csak a fólia 16e körül lett volna, és hogy ők csinálták megállt 22e-ben.Én 6e-ért nem álltam neki szenvedni vele, mert könnyű elrontani, akkor meg plusz fóliát kell venned és így már többre jössz ki.Amúgy most 25%-os M3 fólia van fenn 7 év garival, műbizonylattal. De egyik haver megcsinálta magának, de a fóliához megkapta a műbizonylatot( kissebb harcok árán).

Link to comment
Megosztás:

Pár autót már körbefóliáztam, de mindig olcsó fóliával, ami nem túl strapabíró. Az omegához csak a fólia 16e körül lett volna, és hogy ők csinálták megállt 22e-ben.Én 6e-ért nem álltam neki szenvedni vele, mert könnyű elrontani, akkor meg plusz fóliát kell venned és így már többre jössz ki.Amúgy most 25%-os M3 fólia van fenn 7 év garival, műbizonylattal. De egyik haver megcsinálta magának, de a fóliához megkapta a műbizonylatot( kisebb harcok árán).

22ért nekem is körbefóliázzák ott a mohácson? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Pécsett csináltattam a siklósi úton, az üvegeket nem vették ki, és csak a négy ajtó lett fóliázva.A fólián karzok csak ott vannak ahol éles tárgyal megkarcoltam, de az üvegek szélénél ahol fekete pöttyös az üveg ott nem fogta meg, de ahol már tiszta fekete ott ok.Tanácsom ha tisztítani akarod akkor előtte próbáld ki a tisztítószert egy kis alig látható részen, mert nekem elkezte megmarni, ezért eleinte vízzel tisztítottam, mostanában pedig Würth aktívhabos ablaktisztító spray-vel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.