Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy kis 93-as (még kocka) 1.2-es Corsa tulajdonosa vagyok. A héten viszem egy telljes renoválásra a gépet. Lakatolás, fényezés, tehát egy teljes szét-össze projekt. A neten találtam egy eladó GSI corsa műszerfalat. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire különbözik a sima corsa műszerfal mögötti rész egy GSI-től. Magyarúl egy az egyben be tudnám e tenni, illetve bekötni, vagy kell valamit mahinálni ahoz, hogy működjön. Amíg nem kapok erre választ addig nem merem megvenni a mutatókat.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

Maradok tisztelettel: Mihaszna a Zulu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis 93-as (még kocka) 1.2-es Corsa tulajdonosa vagyok. A héten viszem egy telljes renoválásra a gépet. Lakatolás, fényezés, tehát egy teljes szét-össze projekt. A neten találtam egy eladó GSI corsa műszerfalat. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire különbözik a sima corsa műszerfal mögötti rész egy GSI-től. Magyarúl egy az egyben be tudnám e tenni, illetve bekötni, vagy kell valamit mahinálni ahoz, hogy működjön. Amíg nem kapok erre választ addig nem merem megvenni a mutatókat.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

Maradok tisztelettel: Mihaszna a Zulu

Melyik GSI-é a műszerfal? Ha 90 utáni, tehát szintén kislámpás, akkor passzol, viszont a 90 elötti nagylámpásé igaz asszem belemegy a helyére, de a csatit át kell variálni.

Link to comment
Megosztás:

Melyik GSI-é a műszerfal? Ha 90 utáni, tehát szintén kislámpás, akkor passzol, viszont a 90 elötti nagylámpásé igaz asszem belemegy a helyére, de a csatit át kell variálni.

Upsz! Milyen jó, hogy megkérdeztem? :lol:

Sajnos nem tudom, de megkérdem az eladót. Szóval ha 90 utáni, akkor minden gond nélkül megvehetem? Köszi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Upsz! Milyen jó, hogy megkérdeztem? :lol:

Sajnos nem tudom, de megkérdem az eladót. Szóval ha 90 utáni, akkor minden gond nélkül megvehetem? Köszi! :lol:

Igen, a 90 utánin vannak fülek, ahol fel lehet csavarozni, a 90 előtti pedig bepattintós, semmi fül nincs rajta.

Különben be lehet rakni a Kadett LCD műszeregységét is gond nélkül. :lol:

Az így néz ki: :lol:

28985_1216561000.jpg

Ez pedig a 90 utáni GSI-é:

28985_1209243622.jpg

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

93-as kocka Corsámban rakoncátlankodott a belső világítás, és amikor ki akartam szedni a lámpát, akkor sajnos letörött a búra oldaláról az egyik kis fülecske, és nem tudom visszarakni. Tud esetleg valaki egy jó bontóst Budapesten, ahol beszerezhetnék egy ilyet, vagy esetleg van valakinek feleslegben otthon? Szívesen megvenném

Előre is kösz ia válaszokat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, a 90 utánin vannak fülek, ahol fel lehet csavarozni, a 90 előtti pedig bepattintós, semmi fül nincs rajta.

Különben be lehet rakni a Kadett LCD műszeregységét is gond nélkül. :lol:

Az így néz ki: :lol:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/02/89..._1216561000.jpg

Ez pedig a 90 utáni GSI-é:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/02/89..._1209243622.jpg

:lol:

Köszönöm a segítséget, de valszeg nem veszem meg, mert állitólag valami nem stimmel vele. Maradok egy pici kis külső műszernél. Most úgyis kicsipici darabokban van a kocsi, szóval ugysem aktuális.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget, de valszeg nem veszem meg, mert állitólag valami nem stimmel vele. Maradok egy pici kis külső műszernél. Most úgyis kicsipici darabokban van a kocsi, szóval ugysem aktuális.

Mennyit tudsz rászánni, mert nekem lenne még eladó LCD-m, illetve havernak van szintén mutatós GSI műszeregysége, igaz régebbi modellé.

Link to comment
Megosztás:

Mennyit tudsz rászánni, mert nekem lenne még eladó LCD-m, illetve havernak van szintén mutatós GSI műszeregysége, igaz régebbi modellé.

Egyenlőre meg kell várnom, hogy mit mond a lakatos, és a fényező. Ha tudok pontos árat, akkor tudok csak kalkulálni. Ez még legalább 3 hét. Egyenlőre csak a gondolattal játszadozom. Plafonba 5ezret szánnék rá. :lol:

Félreértés ne essék, fogalmam sincs mibe fájnak ezek. Amit a neten találtam azt 8-ert akarta adni az ember, de állitólag hibás, valamit kalibrálni kell még rajta, szóval leszedi a hírdetést.

Link to comment
Megosztás:

Jellemzően a napi km.számláló szokott elhalálozni bennük.....

Ezt már én is észrevettem. Nekem tankolás után mindíg a 600-adik méternél áll meg. Egy két nyomás a gombon, és megint megy! A másik tipikus Corsa hibát is rögtön befaragtam. Az elakadásjelző kapcsoló! Rövidre zártam a dolgot, és leszikszallagoztam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az csak az LCD-ken hiba, ő a GSI műszerről beszélt. Ott a sebességmérő szokott rosszul mutatni, illetve a tankszintjelző szokott kiakadni.

Nekem a mostani sebmérő elég pontos. Majd minden nap egy olyan kereszteződésbe hajtok el, ahol van sebességmutató tábla. Tökpontos! :lol: De a napi számláló már megviccelt párszor! Ezek gyermekbetegségek! Lekopogom!!!!! Maximálisan elégedett vagyok a típussal, ezeket leszámítva! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a mostani sebmérő elég pontos. Majd minden nap egy olyan kereszteződésbe hajtok el, ahol van sebességmutató tábla. Tökpontos! :lol: De a napi számláló már megviccelt párszor! Ezek gyermekbetegségek! Lekopogom!!!!! Maximálisan elégedett vagyok a típussal, ezeket leszámítva! :lol:

Ez legyen akkor a legnagyobb problémád! :lol:

Én még nem találkoztam Corsában hibás napi km-számlálóval. Vectrában viszont szintén néha megakadt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.