Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Egyébként egy hirtelen 5lettől vezérelve kicseréltem a Corsám ablaktörlő kapcsát az Astrámból kiszedettre, és láss csodát!Műxik vele, és csont nélkül bemegy a helyére!Bár érdekes, hogy míg beszerelés után működött a szakaszos törlés, ma ahogy jöttem melóba, már nem akarta nekem úgy törölni.Na sem'baj.Majd még rutinozok vele, aztán beugrok meló után a Bontóba, és szerválok hozzá irányjelző kapcsot is, mert az már annyira kopott, hogy nem agar visszaugrani a helyére, ha a kormányt tekerem.Hátha jó oda is az Astráé! :lol:

Amúgy nagyon tetszik nekem ez a kis rövid váltó, mert a melóhelyre jövet kb. max. olyan 3X nyúltam hozzá, mert vissza kellett tenni harmadikba! :) :(

Link to comment
Megosztás:

ami a képen van nem az enyém.... :)

de pont ugyan így néz ki...csak sokkal rozsdásabb...(volt mert már ki van lakatolva...

e-mailba küldök az enyémről neked képet

ha akarod kirakhatod ide...

O.K. Megoldható!Viszont mailben kértem egy árlistát a felnikről, nem tudom sikerült-e elolvasni!Ismerve a freemail serverét! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok,a gsi-nek nem szélesebb a sárvédőíve???mert én hallottam egy ilyet,de nemtudom....

a 15-ös kerék beférését én kétségbe vonom!!!bepróbáltunk az enyém alá egy 37et-vel rendelkező kereket,és kívül persze vagy félcentit beért,pedig kivan peremezve a sárvédőív,és belülis úgytűntha nagyobabt rugózna,odais beérne....

de gsi aaltt már énis láttam 15-ös kereket midnen szélesítés nélkül,szóval lehet,hogy tényleg szélesebb..... :?

amúgy az én kerekeim is vihetőek,mert én aláfogom préselni a 15-öt szélesítéssel...még nemtudom hogyan,de aláfogom :D

warwolf,az én kerekeim nemteccettek?csökken kicsit a kerékátmérő,így jobban húz az autó.185/50 r14.nemmernék rá megesküdni,de szerintem kisebb a kerékátmérő ezzel,mint a gyárival.45-ből kicsit még talán engedek is,pedig azse lenne egy rossz ár :)

lehet mégse gurul be a következő bontásalany,ezér már sokat akarnak kérni :lol: napokban kiderül....

msn nevű programocskát nemhasználtok?mertha igen,ottis lehetne dumálni!!

aki használ ilyet,az adja meg a címét!!! :(

szerintetek mennyire vészes egy átlagosan rozsdás corsa alá betenni egy sportfutóművet??(60/40mm)nemfog egy nagyobb döccenőnél lecsüccsenni az aszfaltra??ez lehet,hogy hülyekérdés,de én félek tőle....

Link to comment
Megosztás:

Srácok,a gsi-nek nem szélesebb a sárvédőíve???mert én hallottam egy ilyet,de nemtudom....

msn nevű programocskát nemhasználtok?mertha igen,ottis lehetne dumálni!!

aki használ ilyet,az adja meg a címét!!! :lol:

Sztem a GSI-é nem szélesebb.

Az ET osztóval lehet játszani :roll:

Az msn meglétéről informálódhatsz a hozzászólásoknál a legalsó sorban.

Akinek van az oda írja be az e-mail cim és a Privát üzenetes bigyó mellé :wink:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy nagyon tetszik nekem ez a kis rövid váltó, mert a melóhelyre jövet kb. max. olyan 3X nyúltam hozzá, mert vissza kellett tenni harmadikba! :lol: :)

Üdv.

Milyen rövid váltó? Milyen volt fent és most milyet tettél fel? Valaki nem tudja véletlenül hogy melyik váltó milyen áttételekkel rendelkezik? Pl. egy táblázat jól jönne, meg az is hogy melyik váltót melyik motor mögé lehet feltenni... Pl. érdekelne hogy a Dízel váltó különbözik-e valamit a főáttételen kívül a benyósok váltójától!

Felni téma... nekem azt mondták hogy 14" 185/50 nem ér bele, sőt jó eséllyel még felperemezni se kell hozzá... de engem is erősen érdekelne, hogy egy GSI kaszni sárvédőívei, kerékjáratai különböznek-e a többitől...

Üdv.:

Dömy

Link to comment
Megosztás:

ET és felni-szélesség függő

pl egy 10x14-es, ET10-es tutira beleér :lol: :) :(

Sorry... 6" és ET35-ET39 :R

De elmesélhetnétek hogy pontosan mi az az ET... azt tudom hogy a felni közepétől mért távolság csak itt a collok meg a milliméterrek kavarnak :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.