Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Na, tegnap tankoltam. 323 Km után 32,valamennyi liter, szóval 10 litykót eszik 100 Km-en.

Ezt a szívóoldali problémák megoldása, meg a jobb lábam könnyítése szerintem lejjebb viszi (na jó, ez utóbbi nem B) ).

Első körből cseréld ki a légtömegmérőt, aztán majd meglátod, hogy lentebb fog az menni! B)

Link to comment
Megosztás:

Először átnézegetem a kábeleket, mert lehet, hogy csak meg van törve valahol, mert néha egész stabilan jár, aztán egyszer csak ingadozik,

meg ilyen kábelproblémával már találkoztam Corsánál, csak már jussak oda, hogy kicsit az autókát mókolhatom...

Link to comment
Megosztás:

Ja, köszi Pocok az MMS-eket. :D ;) ;)

Nincs mit szivesen :lol:

tegnap áthekeltem a corsát uj szivattyú , de ugyanaz a hiba

fűnyírórol le a tank kis csővezés és hibátlan a vas majdnem sikerült is összezárni B) B)

ugyhogy a tankom kell meghekelni bár azt nem igazán értem eddig ,hogy volt jó

Link to comment
Megosztás:

Először átnézegetem a kábeleket, mert lehet, hogy csak meg van törve valahol, mert néha egész stabilan jár, aztán egyszer csak ingadozik,

meg ilyen kábelproblémával már találkoztam Corsánál, csak már jussak oda, hogy kicsit az autókát mókolhatom...

Légtömegmérő és folytószelep poti csere élből.

Aztán meg jó lenne ha elhoznád hozzám egyszer,mert bőven volna mit rendbetenni abban a motortérben elektromos szemmel! B)

Link to comment
Megosztás:

Aztán meg jó lenne ha elhoznád hozzám egyszer,mert bőven volna mit rendbetenni abban a motortérben elektromos szemmel! B)

Ezt én is javaslom, mivel az elektromossághoz totális hülye vagyok és hát szó mi szó tényleg jó lenne ha valaki átnézné aki ért hozzá. Próbáltam bekötési rajz alapján meg a Demó állandó zaklatásával megoldani a kábelezést de sajna így sikerült. Én próbáltam megmutatni embereknek hogy nézzék át dehát mivel hibrid gépről van szó mind1ik vill.szerelő vakarta a fejét. Azt tudni kell hogy amikor a motor beindult utánna még több mint 1 hónapot állt a kocsi a féltengelyhiány miatt, és amikor ez a kérdés megoldódott akkor valahogy szívesebben használtam mint szereltem. Gondolom Stefan te tudod hogy miért mondom ezt. Képzeld el ha meglenne a gép és 1 hónapig csak nézegethetnéd miután a motor már megy és fogalmad sincs hogy mit sikerült csinálnod még csak nem is sejted.Amikor kész lett emlékszem esett az eső, pont be is szart az ablaktörlő(biztosíték), miután szétázva mentem haza és sávváltáskor 3-ban elkezdett alatta forogni a kerék megremegett kezem-lábam(ezeket a sorokat kissé könnybelábadt szemmel írom). Na ennyi mert még elbőgöm magam. B)

Link to comment
Megosztás:

Én imádtam ezt az érzést benne! B)

Nálam az volt vicces, amikor Taszáron a gyorsuláson leszakadt az ég.

Valahogy nem volt kedvem visszaszerelni akkora esőben az utcai gumikat és így nekivágtam a slickekkel az útnak, egyenesen a következő benzinkútig. :D

5-ben 80-nál már olyan szépen úszott az eleje... B)

Link to comment
Megosztás:

Légtömegmérő és folytószelep poti csere élből.

Aztán meg jó lenne ha elhoznád hozzám egyszer,mert bőven volna mit rendbetenni abban a motortérben elektromos szemmel! B)

Igen, én is látom, hogy nem az igazi még, de úgy is lesz még Hajósi túra idén B)

Robi így is jól megcsinálta, nekem ennyire sem sikerült volna.

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom... Tulajdonképpen mi egy kicsit elfogultak vagyunk, de nem muszáj mindenkinek szeretnie a Corsát. Ők különben már az Opelt úgy magában sem kedvelik (mondjuk Toncsi 3000-es Mantájától nagyon hanyatt estek B)). De ez engem nem zavar. Ha ugyanezt egy Ford Fiestával csinálták volna biztos könnyesre röhögnénk magunkat. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom... Tulajdonképpen mi egy kicsit elfogultak vagyunk, de nem muszáj mindenkinek szeretnie a Corsát. Ők különben már az Opelt úgy magában sem kedvelik (mondjuk Toncsi 3000-es Mantájától nagyon hanyatt estek :D). De ez engem nem zavar. Ha ugyanezt egy Ford Fiestával csinálták volna biztos könnyesre röhögnénk magunkat. ;)

Én a Fiestát is sajnáltam volna. Lehet, hogy érzékeny lelkű vagyok (pedig nem is Mantás B) ), de én nem szertem amikor így ok nélkül tönkretesznek valamit. B)

Link to comment
Megosztás:

Már megfigyelés alá helyezte Stefan számára! B)

Jaja, köszönöm szépen, hogy intézkedtek. Nekem kb. a nullával egyenlő a német tudásom.

Lámpát néztem én is, de abból az átlátszó fehéret vadászom, csak sajna drágáért láttam még csak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.