Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Megvannak a sárhányóim, használható állapotban vannak :) Már csak egy jobbos ajtó kell majd...

Amúgy tegnap megállt alattam a kiskocsi. Állok be az udvarra, indítok az autóbejárón de csak teker...visszagurítom egyenesbe, ott sem megy...betoltuk az udvarra majd 5 perc múlva pöcc röff,,,gondolom nem szívta fel a benyát, pedig új az AC..ma teli is tankoltam :)

Link to comment
Megosztás:

Megvannak a sárhányóim, használható állapotban vannak :) Már csak egy jobbos ajtó kell majd...

Amúgy tegnap megállt alattam a kiskocsi. Állok be az udvarra, indítok az autóbejárón de csak teker...visszagurítom egyenesbe, ott sem megy...betoltuk az udvarra majd 5 perc múlva pöcc röff,,,gondolom nem szívta fel a benyát, pedig új az AC..ma teli is tankoltam :)

Üdv a corsások között! :)

Szilód, kötegelőd van már? :D

Link to comment
Megosztás:

"880 LiFePO4 (lithium iron phosphate) battery cells * Integrated monitoring and control system * 1MW battery power for short periods available * 23 kWh of stored energy * 3000 life-cycle * Charging time: 40 min Technical specifications: Power: 500 kW / 680 hp Torque: 900 Nm Weight: 1150 kg Stored Energy: 23 kWh Range: 180 km 0-100km / h: 3.5 sec. ¼ mile: 12 sec. Max. Speed​: 280 km / h"

Na ez ütvefúr!

880 LiFePo, szóval nem ólom aksi. 2300 mAh darabja, ilyen van a Dewalt szerszámokban is, sokan használják, Lehet brutálkodva tölteni, és nem túl igényes a gondozásra.

Link to comment
Megosztás:

pedig nagyon agyaltam rajta hogy én is megveszem,és sztem az ára is korrekt, reméljük tényleg szerető gazdihoz kerül

én is örülnék ha itt a fórumon követhetném a sorsát, viszont most hívott egy másik csóka, ő már ma megnézi

csak a használtautón 3000-en látták egy hónap alatt, ebből kb 20-an hívtak fel

Link to comment
Megosztás:

Remélem tényleg jó gazdát találsz neki, mert kár lenne, ha azt az autót valaki elherdálná.

Megnézték, kipróbálták, még a kézit is rádobták kanyarban... én ilyet soha nem csináltam vele... és elvinnék 350-ért szlalom autónak...

Én meg nemet mondtam.

A hétvégén jön egy srác aki telefonban ugyancsak 350-et mondott, de "lehet" hogy ad érte többet is.

Szerintetek mennyit ér ez az autó?

Link to comment
Megosztás:

Megnézték, kipróbálták, még a kézit is rádobták kanyarban... én ilyet soha nem csináltam vele... és elvinnék 350-ért szlalom autónak...

Én meg nemet mondtam.

A hétvégén jön egy srác aki telefonban ugyancsak 350-et mondott, de "lehet" hogy ad érte többet is.

Szerintetek mennyit ér ez az autó?

Ahogy Volu is írta; korrekt ár!

Ha engedsz is az árból, 15%-nál nem szokás többet engedni! Illetve max. hülyének néznek.

Persze annyi az ára amit az aktuális piac megfizet érte.

Ha nem sürgős eladni, én nem adnám olcsóbban. Persze a túl sok érdeklődő meg viszi az időt, pénzt.

Gondolom M.o-on ritkaságnak számít.

A telefonálónak megvan rá a pénze, csak alkudozik. Tud ő jobb ajánlattal is előállni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.