Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Vagy esetleg a Savoya park parkoloja! Van fedett rész is meg szabad is! Ott van a madaras Tesco is a sok kajáldával + egy OBI is (nagy parkolóval), ha esetleg vkinek kell mondjuk egy kerékkulcs vagy emelő! :) És nincs sokkal messzebb a Lurdytól!

Módosítva : astra1.6
Link to comment
Megosztás:

Köcönöm a kerócsere helpet nagyon szépen! Aki csak nézte annak nem ;)

Kit érdekel, hogy 4havonta egyszer odajön két iqfighter. Maradhat a Lurdy. Ha most elkezdünk azon vitázni hogy hol legyen, akkor mindenki azt mondja mi van neki legközelebb. Nekem a Pólus, de akkor Gelko még ritkábban jönne ki :)

Lurdy. Különben is csekk da topikcím ;)

Link to comment
Megosztás:

Persze megjegyezted, hogy ebben minden zörög, mozog, meg csattog... ;) ;)

Hááá ya, mert fura volt így elsőre. Oszt meg is vóóótam illetődve kicsit... Meg oltottatok is, ugye...

A Redijé az nem zörögött. Annak 1 kövér gáznál a - szerinte - bezárt kesztyűtartója tartalma hullott ki... :lol:

Anti! Drukkolok a vasadhoz! Remélem, az nem fog kattogni-zörögni... ;) :) :D

Nincs mese, kezd a 6almába keríteni vmi ellenáll6atlan vágy a géesík iránt... :D

Peace

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is jó a pólus parkolója.Hátul senki se szokott megállni mer sokat kell sétalniuk,ott senkit se zavarnánk.

Jaja.. legelösször én is ott tanitottam asszonypajtást a kocsi elindulás rejtelmeire.. és kora du. szinte senki se volt ott..

Lurdy mondjuk nekem is a város másik vége .. és bevallom Pólus ezért is szimpibb :) de a westend se rossz.. ott max a persely, meg a forgalom a negativ....

Nah de ez még nem szavazás.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.