Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

ma ismételten lehetőség adódik személyesen fizetni, talán az utolsó alkalom :rolleyes:

terveim szerint 7fele már kint leszek mert ascona club mini találkozó is lesz :D

de attól félek h inkább f8 lesz belőle :mellow:

Dejó, van olyan is, hogy Ascona Club?

Megyek ma én is, mert bizniszelnék astra1.6-al..... ma törleszthet, Pelikán elvtárs... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali mindenkinek! Láttalak titeket tegnap a Lurdy-nál, csak épp sietős dolgom volt, úgyhogy nem csatlakozhattam. Ha jövőhéten kint lesztek akkor valószinű csatlakozom , megismerni a társaságot. Igaz hogy a gépsárkány jelenleg fejlesztés alatt áll, dehát nem villantani, hanem ismerkedni mennék ki :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek! Láttalak titeket tegnap a Lurdy-nál, csak épp sietős dolgom volt, úgyhogy nem csatlakozhattam. Ha jövőhéten kint lesztek akkor valószinű csatlakozom , megismerni a társaságot. Igaz hogy a gépsárkány jelenleg fejlesztés alatt áll, dehát nem villantani, hanem ismerkedni mennék ki :rolleyes:

várunk, minden csütörtökön van kint egy nagyobb társaság <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Holnap jön valaki lurdihoz, akinek van normális crova készlete? csak mert az én gagyi xarjaimmal nem biztos,hogy boldogulok, és arra gondoltam,hogy kint este kis lazitó programként kicserélném, nénk a generátoromat...(remélem tényleg jó bele a G-astrás..)

Holnap estére megnézem milyen mekkora fejek kellenek hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Holnap jön valaki lurdihoz, akinek van normális crova készlete? csak mert az én gagyi xarjaimmal nem biztos,hogy boldogulok, és arra gondoltam,hogy kint este kis lazitó programként kicserélném, nénk a generátoromat...(remélem tényleg jó bele a G-astrás..)

Holnap estére megnézem milyen mekkora fejek kellenek hozzá...

Kint leszek megpróbálom nem elfelejteni a készletet. a 13-as a 15-ös és a 17-es dugókból van exxtraerős fejem

Link to comment
Megosztás:

Kint leszek megpróbálom nem elfelejteni a készletet. a 13-as a 15-ös és a 17-es dugókból van exxtraerős fejem

Nah.. egy ember legalább van.. már kezdtem filózni, hogy lehet jobban járok, ha itthon esek neki.. Ha nem megy, legalább a ház előtt van.

Ha tudsz, hozz plz. hajtókart.. azt a racsnis bigyót B) meg egy olyan toldót is léccciii.. az nekem nincs :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.