Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

A DIS kockát kell levenni hozzá (amiből a gyújtáskábelek indulnak ki) ha jól emléxem vagy két torx vagy két imbuszfejű csavar tartja a vezérműház oldalán. Nem túl bonyolult a cseréje. :)

A blokktisztítót felejtsd el, néha több kárt okoz, mint hasznot, egy jó olaj megköti magába azt a koszt, aminek ki kell jönnie a blokkból. Inkább sűrűbben cserélj olajat és ne az olaj árán spórolj. ;)

Oké, akkor megoldom a cseréjét. A másik (habosodás) dolgot azért nem értem, meg azt amit írtál nekem, mert 10e km-enként cserélem az olajat, és szerintem nem rossz amit beletöltök (Mobil 10W-40 Super 2000 X1). Mi a véleményed? Köszi! G.

Link to comment
Megosztás:

Nem örülök neki, de nekem is olajos a legalsó pipa, most már tudom miért és tudom, h hogy lehet orvosolni(a fentebb leírtak alapján). Valamint nekem is jelentkezik ilyen hab, bár nem ilyen mértékben, mint a fotódon. Én is nem rég cseréltem olajat.

Nagyon sokat olvastam utána és a J0hnny érve teljes mértékben helytálló!

Tél, hideg, nedves idő, rövid táv.

Ha meghajtod egy párszáz km autópályán akkor eltűnik, de amit tudsz azt töröld ki.

Tavasz-nyárra eltűnik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ismét egy problémával fordulok hozzátok :( elvittem a kocsit szerelőhöz mert nem úgy ment mint kellett volna na most hogy elhoztam még szarabb mint volt nem engedi 1500fölé a fordulatot ha azt eléri és adom a gázt fúllad vagy leáll hibának léptetőmotort ír de szerintem lehet itt még más is de az mitől lehet hogy nem engedi 1500fölé a fordulatot 1500nál már majdnem olyan mintha tiltana ugrál a fordulat légyszi segítsetek mert már tényleg elegem van ebből a kocsiból és a mindennapos hibakeresésből :( :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ismét egy problémával fordulok hozzátok :( elvittem a kocsit szerelőhöz mert nem úgy ment mint kellett volna na most hogy elhoztam még szarabb mint volt nem engedi 1500fölé a fordulatot ha azt eléri és adom a gázt fúllad vagy leáll hibának léptetőmotort ír de szerintem lehet itt még más is de az mitől lehet hogy nem engedi 1500fölé a fordulatot 1500nál már majdnem olyan mintha tiltana ugrál a fordulat légyszi segítsetek mert már tényleg elegem van ebből a kocsiból és a mindennapos hibakeresésből :( :(

motorkód?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

egy kérdéssel fodulok felétek:

miért ég a légzsákvisszajelző lámpa menet közben?

tehát, beindítom az autót, és vagy menet közben, vagy már beindításkor kivillan légzsákvisszajelző lámpa és égve marad.

sokat vezeti az autót a nejem, aki állapotos és félek, hogy kinyílik a légzsák.

pár napja csinálja.

tippeket kérek, hogy mihez nyúljak. köszi

Link to comment
Megosztás:

Kinyilni nem fog véletlenül, sőt az a helyzet hogy inkább sohasem, akkor se ha kéne neki... a világító légzsáklámpa ugyanis a rendszer hibáját jelzi, ilyenkor nem működik vagy a légzsák, vagy az övfeszítő (amennyire tudom ugyanaz a visszajelzője mindkettőnek). A problémát általában kontakthiba okozza, többségében az ülés alatti csatlakozónál (nem állítgatjátok túl gyakran az ülést előre-hátra?)

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy iac az az icm ?? :)

Okés köszönöm a választ ha minden igaz akkor az lesz az most olvastam utána de mivel csak szerda körül jön az alapjárati motor ezért addig hagyom de remélem ez már megoldja a problémát mert már nagyon elment a kedvem a keresgéléstől :(

Link to comment
Megosztás:

szia tgabika76

köszi az infot. sajna csak most tudtam megnézni a forumot. az üllést elég gyakran állítgatjuk, néztem a csatit is, sőt befújtam wd-40 nel, de csak csinálja.

sőt most már azt is produkálja, hogy lámpánál állva (mert idáig itt csinálta) leáll. írtó nehéz beindítani, olyan mintha kifogyott volna a benzin. remélem, nem a computer szarakodik, mert olvastam ilyet is, mert akkor az autó leáll, nincs most pénz a javításra. nézegetem a csatikat, tisztogatom őket (hátha kontakt hiba), de nem javul.

tippek?

köszi

Link to comment
Megosztás:

szia tgabika76 köszi az infot. sajna csak most tudtam megnézni a forumot. az üllést elég gyakran állítgatjuk, néztem a csatit is, sőt befújtam wd-40 nel, de csak csinálja. sőt most már azt is produkálja, hogy lámpánál állva (mert idáig itt csinálta) leáll. írtó nehéz beindítani, olyan mintha kifogyott volna a benzin. remélem, nem a computer szarakodik, mert olvastam ilyet is, mert akkor az autó leáll, nincs most pénz a javításra. nézegetem a csatikat, tisztogatom őket (hátha kontakt hiba), de nem javul. tippek? köszi

Szia nagyon nem biztos de alapjárati motor nekem akkor csinálta a leállást.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

kérdés: szinte évente csinálgatom a kormányművet (konrétan perselyezni kell).

ennyire szar lenne a corsa futóműve, vagy az utak verik szét ilyen hamar???

valami ötlet, hogy tartósabb legyen??

az astrában eredeti a kormánymű és semmi baja. ez meg 2004-es corsa.

enyit romlott a technika 12 év alatt???

köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ha valaki megtenne nekem olyat hogy csinál egy op-com diagnosztikát X12XE b corsan és lementi a képeket minden blokban az értékekről alapjáraton és ha padlót nyom akkor is azt nagyon megköszönném neki mert egyszerűen nem tudok rájönni melyik érték szar a kocsiba vagy hogy melyik egyáltalán a referencia érték az op-com-ban

Mindenkinek köszönöm előre is!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.