Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

oké. ez is tiszta és jól van így.

azért kérdeztem ilyen hülyeségnek tűnő dolgot, mert van aki attól fél hogy kipufogócserével elvszti a garit (mondjuk az toyota)

na akkó ujra:

persze hogy elveszti a garit:

mert a cserélt kipufogo miatt a gázaáramlás nagyobb, a katalizátor nem dolgozik rendesen, a lambdaszonda hülyeség adatot küld a comuternek, és a gyors gázáramlás miatt szelepégése lesz a motornak.

magyarul a motor, kipufogorendszer, katalizátor, lambdaszondák garija ugrik.

de ez a hivatalos oldala a dolgoknak........ 8) :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Lenne egy problémám, mint új Corsa tulajdonos:

Szeretnék a tavasszal alufelnit rakni a kocsira.

Első nekifutásra 195/45 R 16-os kombinációra gondoltam, de többen próbálnak lebeszélni róla, mivel szerintük nem bírná a széria 1.2-es futóműve, így a 195/50 R 15 lenne a megfelelő választás...

Ismertek valakit, aki 16-ossal gyűri fel az aszfaltot, hogy mik a tapasztalati ?

(Nem is igazán a komfort miatt aggódok, hanem a futómű élettertama

illetve a kárpitelemek "elindolása-zörgése" miatt)

Thanks for all...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Lenne egy problémám, mint új Corsa tulajdonos:

Szeretnék a tavasszal alufelnit rakni a kocsira.

Első nekifutásra 195/45 R 16-os kombinációra gondoltam, de többen próbálnak lebeszélni róla, mivel szerintük nem bírná a széria 1.2-es futóműve, így a 195/50 R 15 lenne a megfelelő választás...

Ismertek valakit, aki 16-ossal gyűri fel az aszfaltot, hogy mik a tapasztalati ?

(Nem is igazán a komfort miatt aggódok, hanem a futómű élettertama

illetve a kárpitelemek "elindolása-zörgése" miatt)

Thanks for all...

Akkor semmiképp ne legyen nagyobb 195/50 R15-nél, de még az is eléggé meg fogja terhelni a futómvet. Ha tényleg vigyázni akarsz rá akkor 185/60 R14 !

Link to comment
Megosztás:

Nekem 195/55 R15 van, semmi probléma nincs vele, tudom ajánlani.

Állítólag széria Astra F-hez is 195/50 R15 az a max ami még azért nem nyírja szét a futóművet, Corsa B gondolom még kevesebb, a Corsa C-t mondjuk nem tom :roll:

Addamsky: neked mióta van fenn ?? Fogyasztás ? Egyenesfutás milyen ?

Link to comment
Megosztás:

Neked ugye C Corsád van?

Ezek szerint nem olyan feltűnő az aláírásom, lehet rakok helyette fényképet :)

Astra F 1.4 16V - én is tervezgetek alufelnit, de csak jövő nyárra lesz belőle valóság szerintem. Pont az ilyen szuper utak miatt egyre jobban hajlok a 185/60 R14 felé, persze a 195/50 R15 lenne az igazi.

Link to comment
Megosztás:

Ehhh...

Na ezt benéztem...

F re nem biztos hogy fölmegy a 195/55, itt mindenki 195/50 15 öt használ. Esteleg az Astra F topikban mondhatnak még erre vmit...

Az ő véleményüket már tudom :)

/55-öt nem is akartam volna, a szélesség 'hatásaira' voltam kíváncsi Corsa esetén.

Mellesleg mivel nekem sedan ezért hátul már lehet, hogy amúgy is gondok lennének a 195 széles gummával, szal nagyon valószínű a 185/60 R14, de egyelőre marad 175/70 R13 :)

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg mivel nekem sedan ezért hátul már lehet, hogy amúgy is gondok lennének a 195 széles gummával, szal nagyon valószínű a 185/60 R14, de egyelőre marad 175/70 R13 :)

Testvér :!:

Nekem is 1.4 16v sedan

És nyáron 185/60R14-el nyomulok, bizony jobban kell fogni kanyarban, mint a 175/65R14-et.

Az avatarom és a kluboldalon levő én autóm képek a nyári gumival ábrázolják a gépet.

Nem mintha sokat ki lehetne venni a képből.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Miért van az, hogy egy kombi Ford Focust enyhe emelkedőn a "kemény"

1.2-es C Corsámmal megettem, megaláztam, letoltam lepusztítottam az

útról (kb.: 150-160 km/h) ?!?!?!?!?!

(Pedig a gyerek is nyomta a jobb szélsőt...)

Megy-megy-megy mint a golyó, szereti a fordulatot !

IMÁDOM...

(Nem azért, de egy-két francőzis kocsi után nem ülnék vissza, Peugeot-,

Citroen-ba. Tudok mihez hasonlítani, volt egy-kettő a családban)

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Bocsesz Gepard, lehet, hogy tényleg egy kicsit zavaros a hozzászólásom vége. Csak arról szerettem volna írni, hogy egy két francia autó után végre megtaláltam azt a kocsit, ami tényleg passzol és szeretem.

Volt Renault Clióm, Citroen Xsaram, és Peugeot 406-ot hajtanak szüleim.

Tehát van mihez hasonlítanom a Corsát, mert ezekkel a franciákkal is megtettem néhány ezer kilómétert. Persze nem szeretném megbántani

azokat, akik a franciára esküsznek, de nekem nem jöttek be. Az apró

problémáik miatt már nem szerettem velük menni...

Link to comment
Megosztás:

Tudnék francia "betegségekről" mesélni BŐVEN:

Hatszor állt meg a Xsara-m. (pl. sötét pusztás éjszakában). Három szervíz

"végigküzdött" vele, de nem tudták elérni, hogy 30-40 km után ne álljon meg, "se kép-se hang" szindrómával. Nem indult be, csak nem és megint megáll és megint nem megy, vezérlő-elektronika csere, kábelköteg csere

stb. de nem segített rajta. Sikerült eladnom egy embernek, akinek így is megfelelt, mondván, majd ő kinyomozza mi a baj... Hál' Istennek !

Ezenkívül minden zörög letörik, hidegen nem működik, sejtelmes hangok a benzinszívattyúból stb...

Azt mondják a "nagyok" hogy a francia autó kényelmes. No igen, muszáj kényelmesre hangolni, mert ha olyan "feszes" futóműve lenne mint mondjuk a Corsámnak szétesne az egész belseje, a tetőkárpit meg az öledbe hullana...

Link to comment
Megosztás:

Így már érthető, sajnos ezzel én is így vagyok, nem fikázni akarom a francia gépeket, de a Taxin, kívűl még keveset láttam ami tetszene.

A vezetési élmény pedig tényleg siralmas. A 206-osnak a váltója volt ami az idegeimre ment, csak derékszögű vonalzó mentén lehetett váltani, pedig már lett volna ideje bekopni, kb 70-80 ezer km alatt. Céges kocsi volt.

Link to comment
Megosztás:

ne fikázzuk már a french carz plz. Nem olyan gázosak, minket últkor 100 környékén bazárt magába egy 307es, leállt és megmondta hány secünk van mig kijön a yard :) még szerencs, hogy nem vót nagy forgalom és trükkösen félre tudtunk vonulni :roll:

nekem ugyan soha nem kellene 2 citroen szervíz mellett lakom...

Link to comment
Megosztás:

ne fikázzuk már a french carz plz. Nem olyan gázosak, minket últkor 100 környékén bazárt magába egy 307es, leállt és megmondta hány secünk van mig kijön a yard :) még szerencs, hogy nem vót nagy forgalom és trükkösen félre tudtunk vonulni :roll:

nekem ugyan soha nem kellene 2 citroen szervíz mellett lakom...

Ezzel mit is szerettél volna mondani ? :) Vagy csak én vagyok helikopter, hogy nem értem ? :smt003

Link to comment
Megosztás:

Ezzel mit is szerettél volna mondani ? :) Vagy csak én vagyok helikopter, hogy nem értem ? :smt003

Repüljünk együtt :) :D :D :P

Gergő némi kerettörténetet is megejthetnél, mert ez így soványka :wink:

De utánna itt, kéretik hanyagolni a további elemzést, ott van a "Konkurrens márkák...." témakör.

Link to comment
Megosztás:

Repüljünk együtt :) :D :D :P

Gergő némi kerettörténetet is megejthetnél, mert ez így soványka :wink:

De utánna itt, kéretik hanyagolni a további elemzést, ott van a "Konkurrens márkák...." témakör. :smt038 :smt038 :smt038

Amúgy meg nem az egyénről tettünk említést aki fr autót birtokol, hanem magáról a gépről..

A kettő meg nem ugyanaz. Szerintem..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.