Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

már nincs gép előtt, de aszongya, kipróbálták, hogy csomagtartó nyitva, érzékelő-gomb lenyomva, majd az kis idő után felenged és nem történt semmi

1 perc a várakozás.

de ha az elakadásjelző gomb villog reteszelés után, akkor van benne riasztó!!!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van az omiban gyári riasztó de az nem villag mikor bekapcsolom, és mikor megvettem sehogy sem tudtam szóra bírni, de pár álmatlan éjszaka után rájöttem hogy rossz a riasztó dudája ( mert van neki sajátja a bal első torony mögött és a calikon is ott van gyárilag), csere azóta király. De egy ellenpélda: szomszéd b vectrája pedig villog záráskor, riasztó pedig nincs benne. Még jó hogy ilyen egységes ez a dolog az Opelnél :)

Link to comment
Megosztás:

no ma is jó dolog történt velem......

nem elég hogy a suhancok ellopták az antennámat még úgyis tették hogy összetörték az antennatartót..... kiváncsi leszek mennyiből lehet kicserélni. :x

Sajnálatos, mi kocsinkról is egyszer lelopták az antennát:(

Csak nem Subaru-ra ácsingózol mostanában :wink: 8)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

várakoztunk apuval elég sokáig, de nem akart megszólalni, és beszéltem az előző tulajdonossal is beszéltem, ő is azt mondta, hogy nincs benne! tegnap beszerelték a kereskedőnél egy riasztót, de gondolhatjátok milyen....

Drága! :) S, szörnyű a hangja! :)

Link to comment
Megosztás:

Beszéltél már vele ?

Az egy csöppet más szint már, de nem is fogsz annyi benzinnel elkaristolni, mint most :wink: Igaz, valamit valamiért :)

Amúgy miért akarod eladni a Corsa-t ?

nem még gondolkozok a témán.....

corsát miért akarom eladni? mert bepöccentzem rá egy csöppet..... :smt063

de jövő hétem kapok szervízidőpontot aztá reméljük olcsón megúszom (ezt ígérték)

asszem meghagyom. .....

ismerem azt a szintet... a rönyó is kb annyit kajol meg akkora a motorja mint annak......

íme a kezelési utasítás ide vonatkozó része:

kez.jpg

Link to comment
Megosztás:

....corsát miért akarom eladni? mert bepöccentzem rá egy csöppet..... :smt063....
Hát reméljük, hogy nem kell sokat gépészkedni a kocsidon :?

....ismerem azt a szintet... a rönyó is kb annyit kajol meg akkora a motorja mint annak....

Aham :) Szerintem nézelőlődj még egy kicsit ott a fogyasztás kapcsán, nehogy mégis kocsi csere és nagy meglepetés legyen a vége :wink:

Amúgy melyik Renault boxermotoros + turbó + AWD ?

Segíts, mert most valahogy nem ugrik be a tipus neve :wink: :) :) :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemnem.....

(renault laguna II) de ha nyomom neki annyit kajál mint a legnacy (volt nálunk egy tesztkocsi nemrég )

meg fog maradni a corsa. az adás vételen cirka buknék 200k-t. (meg egy picit megszerettem is azért :)

azt igérték hogy olcsó lesz a javítás (nagyon remélem)

Link to comment
Megosztás:

Akkor elérték kívánt hatást! Az enyém meg sem szólal, csak néha villog ha balról vyitom (az nálam az utasoldal) , és a távrecsegtetőt is újra kéne progizni. Azt meg nemtom hogy kell...

ez azért van, mert nincs jó ismerősöd. ajánlok egyet. jó?

:roll:

Link to comment
Megosztás:

Én biztos kiverném a balhét... FKFV, önkormányzat, rendőrség, ombutsman, meg 10-20 kiéheztetett BKV ellenőr...

Egyébként a főkefe biztos tudja hogy ki járt arra. Ez nem megoldás, hogy az átlagember mindent mindig lenyel. Itt jönne az anyázós rész..... :x

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.