Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

pattogzik? ilyennel még nem találkoztam....

az enyém már régebbi, de még teljesen egyben van... még nem is hallotam ilyenről

főleg a bal oldala van egyben :twisted:

Főleg a metál festék hajlamos lepattogzódni jobban mert az keményebb.

Valszeg a lakk miatt.

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

kavics írta:

pattogzik? ilyennel még nem találkoztam....

az enyém már régebbi, de még teljesen egyben van... még nem is hallotam ilyenről

főleg a bal oldala van egyben

Főleg a metál festék hajlamos lepattogzódni jobban mert az keményebb.

Valszeg a lakk miatt.

Sziasztok!

Nem attol pattogzik, mert a porszemek és kavicsok nagy sebességnél leütik.

Elösször én is azt hittem valami baj lehet a festéssel, de aztán rájöttem miért jön le. Bár nálam csak a motorháztető leginkább.

Link to comment
Megosztás:

Hali

Pár hete voltam Horvátországban. Nagyon szép ilyen tavaszias napon, kevés turistával.

Az egyetlen baj csak az volt, hogy az utolso nap feltörték a kis Corsát.. :D Betörték az egyik oldalüveget..:P

Szerencsére nem sok mindent vittek el, mert épp mentem vissza a kocsihoz, így nem volt idejük kirámolni.

Ami igazán zavar, hogy van benne riasztó , de nem szolalt meg :x

Mint utólag kiderült a riasztót csak a motor beinditására, illetve ha a motortér felnyitására kötötték be. Nem igazán értem, hogy ajtónyitásra miért nem szólal meg. Hisz ha valaki kinyitja az ajtót,utánna már nem kell sok tudás, hogy szétszakítsa a riasztó vezetékeit....

Ja, a riasztót a kocsi vételékor szerelték be a szalonban, amit ők ajánlottak. Méghozzá nem is olcsón.

Nem tudom érdemes e visszamenni reklamálni a Szervizbe, mert már másfél éves a kocsi? Meg egyáltalán tényleg csak így kötik be a riasztót???

Olvastam, hogy sokaknak Ráz a kerék, pedig centirozva lett. NEm lehet a hiba ha a gumi szálszakadásos? Mert akkor szerintem nem sokat segít a centirozás.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt hiszem mostanában óvatosabban kell vezetnem , mert mintha üldözne a balszerencse a kocsival...

Pár hete ugye feltörték a kicsit, most meg egy nyuszi nézte meg közelebről... Szegény Sajnos nem élte túl..:P

De azért elég rendesen elintézte. Új hűtő, Ventillátor a tartóval, első sárvédő javítás, fényezés... Talán az egész úgy kb 60 böl kijön.. Talán.... Persze utángyártott elemekkel. :D Ráadásul már eleve rossz volt a hűtő ventillátor, amit a héten akartam bevinni, hogy nézzék meg garanciában Akkora kotyogása volt, hogy már nem csak a kormányt rázta, hanem az egész kocsin érezni lehetett mikor beindult.

:oops:

Tanulság persze van a dologból... Nem szabad Erdős kanyargós utakon éjjel versenyezni...:D Akkor talán nem mentem volna olyan gyorsan. Na de mit tehettem volna, ha egyszer egy Fábia 1.4 -es meg akart alázni???

Csak nem hagyhattam! :D de nagyon lehagytam.. :D :D

Hogy mit tesz néha az Adrenalin.........

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, nem szép... Erősen gondolkodtam, hogy mit is csináljak...

de sajnos szorit az anyagi oldal...

Most lenne egy bontott hűtő is, szerintetek az kellene?

Mert én igazábol nem tudom melyik jobb.

A venttilátor is használtan 15 ezer, még belegondolni is rossz mennyi lehet ha uj......+ a tarto rész :D Hogy mért nem vittem el a mult héten gariba..??? :P

Igaz akkor meg az uj venti ment volna most el....

TÉnyleg, az aksit kicserélik garanciában? Vagy arra nem vonatkozik a két év? Mert az is kezdi bemondani az unalmast... 5 percet rajthagyom a világítást, aztán meg sem mozdul a motor....

Nehéz... nehéz....

Link to comment
Megosztás:

üdv!

Van egy apró problémám a többi mellett a Corsa-val (2002.05 havi 1.2-es C).

A fényszórómagasságállítás motorja elég gyakran nyekereg. Mintha nem lenne végálláskapcsolója vagy mittudoménmi. Ilyenkor átállítom 0 állásból 1-be vagy 2-be, aztán vissza 0-ba és többnyire megáll. Néha úthibákon lépésben áthajtva is hallom hogy beindul aztán megáll. Mi lehet a baja és mit lehetne vele csinálni? Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.