Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Hat nem hiszem hogy birna a strapat az elektromos

Egyszemelyel, ritkan a csalad kellene menni, de hegyi uton, nagyon godros, telen nincs hotalanitas azon a szakaszon. Eleg gyakran kell a holanc is, anelkul nem megy meg a 15 eves Dacia sem, pedig az magas. A corsaval az a bajom nem tudom felrakni a holancot, egyszruen nem fer oda a kezem, pedig nem nagy. es alacsony maga a kocsi is, hamar felakad.

Lehet esetleg magositani a futomuvet? Valami betet, ijensmi. Amugy valaki tudja mennyi a Corsa hasmagassaga?

Nem tudom, milyen kép él benned az elektromos autókról :)

Nem kell váltani, erős, ilyen utakra kiváló mert nincs kopás a hideg miatt, ha rámegy a hólánc akkor ez sem gond. Csak kell egy töltő... Szerintem még a befűtés is jobb vele ha töltőn van.

És persze lehet módosítani, nagyobb rugó és lengéscsillapító kell bele. Persze utána ne 100-al vedd a derékszögű kanyarokat :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Szerintetek reális, hogy egy 2004-es Corsa C-hez 60.000 lenne egy motorvezérlő bontottból(!), +5 rongy a felprogramozása? :blink:

lehet hogy találsz olcsóbban ... de még mindig jobb mint az új 300e-ért

a felprogramozást olcsónak mondanám ;)

nézz szét ebay-en ... hátha

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Kicsit autó vásárlós téma, de olyat nem találtam C-ben külön, szóval ismeri valaki pesten az Alfa-Vertex Kft-t?

A 1145 Budapest, Mogyoródi út 13. (Mexikói út sarok) címen találhatóak.

Itt a hirdetés is, ha esetleg valaki így látna többet: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa_c/opel_corsa_c_1.3_cdti_essentia_0fttol_ujszeru_93000km-6563573

Minden információt szívesen fogadok.

Link to comment
Megosztás:

Olyan ember vesz ilyen motorral autót aki használja is. Az én 2005/5-ös cdti-s kocsimba 250e km-van. Ez a 90e több mint gyanús, miért fizetett volna 1millió felárat egy ilyen motorért, ha ki sem használta annak előnyét? 150-200e között lehet a valós futás. Ez esetben készülj turbo/magasnyomású szivattyú/vezmű szíj cserére (rosszabb esetben porlasztó csúcs is).

De ha mégis érdekel, figyelj rá, hogy az olajszint megfelelő legyen. Ha kevesebb és főleg ha több, akkor ne vedd meg!

Ingadozó alapjárat se nyerő, illetve próbáld ki azt, hogy menet közben 1500-2000-res fordulatnál leveszed a gázról a lábad, majd újra rálépsz. Ha megtorpan és lassan reagál akkor egr csere.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Néztem már, de az mind 5w 40 -es, attól meg nyáron hangos láncos hangja van a motornak. :(

De amúgy minőségileg Q8 vagy Mol?

hogy melyik legyen ezt majd eldöntöd ;) , nekem nagyon jó a gyári olaj ..

a csörgés nem az olaj hibája ... valszeg érik a vezérlés csere

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem pont ide vág, de hátha itt kapok választ.

A 99-es transit ma azt csinálta, hogy kormány tekerésekor szaggatottan ment és visszarúgott a kormány, főleg a kormány fordulat végén. Megnéztem, min. alatt volt a szint. Feltöltöttem, jártam vele, de még most is csinálja. Szervomotor adhatta meg magát? (a szíj jónak néz ki)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy 2004-es 1,2 twinport motoros corsát és nagyon jó kis autó csak egyszerűen nincs fűtés az autóban.A víz felmegy 85 fokra a termosztát nem nyit idő előtt.A fütöradiátorba bemenő cső hamar elkezd melegedni, viszont bent nincs fűtés csak nagyon langyos levegőt fúj.

Mi ilyenkor a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kedves Mindenki!

Vásároltam egy Vauxhall Corsa típusú autót ami 2003-as évjáratú,ezres benzines és easytronic váltóval szerelt. Általános tapasztalatok,észrevételek érdekelnek de nem az,hogy az automata váltó rossz és add el. Egy hete használom és egyre jobban szeretem,mivel hosszabb távra tervezek vele ezért érdekel mit lehet tenni vagy mire kell odafigyelni a megóvás érdekében. Valamint a külső hőmérséklet érzékelő valószínűleg elromlott,mert semmit sem jelez,elég ha megkeresem és kicserélem vagy valamit állítani is kell?

Köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

A Z10Xe motorral kapcsolatban nem nagyon tudok rosszat mondani, teszi a dolgát szépen. Hacsak azt nem hogy viszonylag gyenge, de ez ugye kinek-kinek ízlés kérdése. Extra karbantartásigénye nem nagyon van, főleg hogy a vezérlése is láncos, így még vezérműszíjat sem kell cserélni. Easytronic váltót viszont szerintem itt nem sokan használnak, nekem hallomásból rémlik valami olyasmi hogy nem túl kíméletes a kuplunghoz... (az Easytronic nem klasszikus értelemben vett automata, hanem egy sima manuális váltó hagyományos kuplunggal, csak villanymotor kapcsolja benne a fokozatokat).

A külső hőmérőnek általában a szenzora szokott "áldozatul esni" némely közlekedési manővernek, az első lökhárító mögött találod az érzékelőjét, egy csatlakozó oldásával cserélhető, bruttó 5 perc alatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.