Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Levente

Recommended Posts

Azt nem néztem,hogy ki dobja-e a 13-as kódot, csak a motor reakcióját figyeltem de nem volt változás.

Olyan gondal is küzdök,(nem tudom kapcsolatban áll-e a töbletfogyasztással) nem mindíg indul be,sokat forgat az öninditó mire nehezen beröffen akkor is dadogva. Létezik olyan,hogy elengedi a benzinnyomást álló helyzetbe? mert olyan mint mikor nem kap benzint mikor indítom. Hol van benne a visszacsapószelep? üzemenyagszivattyúba beleépítve vagy a szivattyú után valahol?

Link to comment
Megosztás:

még egy dolog, az innjektorhídnál található egy nyomástartó membrános szele (vagy mifene) 3cső csatlakozik rá,2 benzincső és egy vákumcső ami összeköti a szívótorokkal. Én most leszedtem a szívótorokról ezt a vákumcsővet és szájjal megszívtam,hogy jőn-e belőle benzin és láss csodát tele ment a szám benzinnel, ez igy helyesen működik szerintetek???? meert nekem az a véleményem hogy nem, és azért van most nekem a vákumcsőben benzin mert szakadt a membrán és lehet ezért van töbletfogyasztás. Írjátok már le légyszi ennek a müködését, köszi.

Link to comment
Megosztás:

még egy dolog, az innjektorhídnál található egy nyomástartó membrános szele (vagy mifene) 3cső csatlakozik rá,2 benzincső és egy vákumcső ami összeköti a szívótorokkal. Én most leszedtem a szívótorokról ezt a vákumcsővet és szájjal megszívtam,hogy jőn-e belőle benzin és láss csodát tele ment a szám benzinnel, ez igy helyesen működik szerintetek???? meert nekem az a véleményem hogy nem, és azért van most nekem a vákumcsőben benzin mert szakadt a membrán és lehet ezért van töbletfogyasztás. Írjátok már le légyszi ennek a müködését, köszi.

Pontosan mi a célja nem tudom, de ahogy írod az ott valóban egy vákuumos membránszelep, és annak a vákuumcsövén nagyon nem kellene benzinnek jönnie.

A nehezen indulást kapásból okozhatja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Visszatérve erre a nyomásszabályzó szelepre, arra gondolok lehet, hogy jól működik, mert 2-báron kell tartania a rendszerben a nyomást, ha meghaladja a 2-bárt ki nyit a membrán és a felesleges üzemanyagot a szívó torokba engedi tovább. Első körben a visszafolyó ágra gondoltam, hogy oda engedi tovább. Tegnap lehúztam a vákum csővet ledugóztam egy csavarral de olyan erős a vákum csőben a benzin nyomás,hogy kilőtte a csavart. Azért nem cseréltem ki, mert a boltban 30eft bontóban még egyenlőre nem kaptam. Ha valaki ismeri a működését kérem írja le. Köszii!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! Visszatérve erre a nyomásszabályzó szelepre, arra gondolok lehet, hogy jól működik, mert 2-báron kell tartania a rendszerben a nyomást, ha meghaladja a 2-bárt ki nyit a membrán és a felesleges üzemanyagot a szívó torokba engedi tovább. Első körben a visszafolyó ágra gondoltam, hogy oda engedi tovább. Tegnap lehúztam a vákum csővet ledugóztam egy csavarral de olyan erős a vákum csőben a benzin nyomás,hogy kilőtte a csavart. Azért nem cseréltem ki, mert a boltban 30eft bontóban még egyenlőre nem kaptam. Ha valaki ismeri a működését kérem írja le. Köszii!

Ez X20XEV motoros??? Azon a kis vákumcsövön nemszabadna benzinnek mennie a szívósorban. Az azért van rajta a nyomásszabályzó szelepen hogy így tudja tartani a 3bart. Ha azon benzin folyik akkor dobd el jó messzire azt a nyomásszabályzót! :)

Link to comment
Megosztás:

még egy dolog, az innjektorhídnál található egy nyomástartó membrános szele (vagy mifene) 3cső csatlakozik rá,2 benzincső és egy vákumcső ami összeköti a szívótorokkal. Én most leszedtem a szívótorokról ezt a vákumcsővet és szájjal megszívtam,hogy jőn-e belőle benzin és láss csodát tele ment a szám benzinnel, ez igy helyesen működik szerintetek???? meert nekem az a véleményem hogy nem, és azért van most nekem a vákumcsőben benzin mert szakadt a membrán és lehet ezért van töbletfogyasztás. Írjátok már le légyszi ennek a müködését, köszi.

A vákuumcsőben semmiképp nem lehet benzin, mivel az szabályozza, h a szívócső-benzinhíd nyomáskülönbsége állandó legyen. Magyarán abban csak levegő lehet... Membránszakadás.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Ja, cirka 2 éve mondtam, hogy aceton kell bele....

Igen nem mai az elmélet, de mielőtt publikáltuk volna letoltuk azt a pár1000 km-t, hogy legyen saját kézzelfogható tapasztalatunk.

És ha jól emlékszem csak annyit írtál, hogy a Spuriban is van. Kipróbálásról nem írtál már, ugye?

Egyébként, ha jobban elolvasod, az aceton csak az egyik összetevő, a farmerfény(petróleum) és a xylol mellett.

Továbbá a keverék aránya sem mindegy. Alex iszonyatosan sokat játszott a mennyiségekkel, hogy be tudja lőni az optimális mennyiséget.

Szóval igen, mondtad...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Akárhogy is számolom az egy 6.8-as fogyi. Meglehetősen korrekt. És akkor mondja nekem valaki hogy két lityós motorral nem lehet keveset etetni.

Nekem se akarja senki elhinni hogy tudok az egyhattal 5 literrel járni kint, de vegyesbe is le lehet vinni 6.5-ig.

Sőt a rekorddal is eljártam 7ből kint, pedig az egy 30 éves karbis autó. (az más kérdés hogy télen városban bekapta a 11-et, de nem is ott használtam)

Link to comment
Megosztás:

Nálam egy.hat-i LPG-vel vegyesbe 8 liter, autópálya 8,8, és nincs erőbeli különbség a benyás üzemhez képest. Benzin meg valahol 6 körül, bár azt elég ritkán tankolok, a nagy előgyújtás miatt akkoris 98-ast.

Akárhogy is számolom az egy 6.8-as fogyi. Meglehetősen korrekt. És akkor mondja nekem valaki hogy két lityós motorral nem lehet keveset etetni.

Nekem se akarja senki elhinni hogy tudok az egyhattal 5 literrel járni kint, de vegyesbe is le lehet vinni 6.5-ig.

Sőt a rekorddal is eljártam 7ből kint, pedig az egy 30 éves karbis autó. (az más kérdés hogy télen városban bekapta a 11-et, de nem is ott használtam)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 months later...

2013.

11646km/781.93l benzin = 6.71l/100km. :closedeyes:

Legjobb 5.4l, legrosszabb 8.02l/100km.

Nekem 5,8 volt az eddigi legjobb fogyim, szóval messze elmaradok tőletek! Viszont most télen is 6-6,2 körül járkálok ami szerintem nagyon jó! :) Nyáron volt több utánfutózás is s akkor sem evett többet 6,7-nél! :)

Éljen a C16NZ! :)

Link to comment
Megosztás:

hát én nem tudok egy évre fogyasztást számolni de általában 10.000-ért tankolok lpg-t

ebből a legjobb fogyim 35,71l lpg-vel 6,9l/100km (10.000ből 530km ebbe város M0, országút)

és a legrosszabb mondjuk ennek megvan az oka...:D 36.36l lpg-vel 8.2l/100km (itt többnyire országút reggeli elalvásokkal és sietéssel:D )

ennél többet csak ha városba járok akkor eszik C20NE Lovato LPG.

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes!

Nekem rendesen beállított rendszerrel 8 körül eszik a C16NZ-is, pályán inkább 9. LovEco vezérlőm van.

hát én nem tudok egy évre fogyasztást számolni de általában 10.000-ért tankolok lpg-t

ebből a legjobb fogyim 35,71l lpg-vel 6,9l/100km (10.000ből 530km ebbe város M0, országút)

és a legrosszabb mondjuk ennek megvan az oka... :D 36.36l lpg-vel 8.2l/100km (itt többnyire országút reggeli elalvásokkal és sietéssel:D )

ennél többet csak ha városba járok akkor eszik C20NE Lovato LPG.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.