Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sziasztok calibrások!!Átpofátlankodtam egy kis segítségért hozzátok mert egy nagyon jó barátom összetörte a 2000 8v-s masináját és kellene egy-két dolog ahoz hogy rendbe legyen rakva.Lista:-motorháztető,2 db első lámpa,lökhárító,zárhíd.Egyenlőre ennyi lenne a kívánsága a srácnak,természetesen bontott olcsobb cuccok kellenének mert szegényt nem veti fel a pénz.A telefonszáma:06-30-625-31-56,és Gyulának hívják.Aki tud segítsen neki mert jó gyerek.....előre is köszi....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok calibrások!!Átpofátlankodtam egy kis segítségért hozzátok mert egy nagyon jó barátom összetörte a 2000 8v-s masináját és kellene egy-két dolog ahoz hogy rendbe legyen rakva.Lista:-motorháztető,2 db első lámpa,lökhárító,zárhíd.Egyenlőre ennyi lenne a kívánsága a srácnak,természetesen bontott olcsobb cuccok kellenének mert szegényt nem veti fel a pénz.A telefonszáma:06-30-625-31-56,és Gyulának hívják.Aki tud segítsen neki mert jó gyerek.....előre is köszi....

Hívja ezt a számot, itt van minden ami kell neki... ^_^ 20/5810581

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Jo reggelt minden Calibrasnak!

Hobbi biztositas ugybe tud valaki egy kis felvilagositast adni?

Forumon keresgeltem, de nem leltem valaszra, hogy melyik biztosito, mi az ugyintezes menete... Ebbe kernek egy kis segitseget.

Egy kis reklam: Szelvedojavitas Veszpremben, Calibrasoknak 20% kedvezmennyel. OBI parkolo, piros sator, piros Calibra ^_^

Link to comment
Megosztás:

Jo reggelt minden Calibrasnak!

Hobbi biztositas ugybe tud valaki egy kis felvilagositast adni?

Forumon keresgeltem, de nem leltem valaszra, hogy melyik biztosito, mi az ugyintezes menete... Ebbe kernek egy kis segitseget.

Egy kis reklam: Szelvedojavitas Veszpremben, Calibrasoknak 20% kedvezmennyel. OBI parkolo, piros sator, piros Calibra ^_^

Csak Calis írtaht ? :D

http://www.kedvezmenyesbiztositas.hu/

Régen úgy volt amúgy, hogy másik autó a neveden, amelynek biztosítása az allianz-nál van, valamilyen ótóklubos klubtagság.

Link to comment
Megosztás:

Csak Calis írtaht ? :D

http://www.kedvezmenyesbiztositas.hu/

Régen úgy volt amúgy, hogy másik autó a neveden, amelynek biztosítása az allianz-nál van, valamilyen ótóklubos klubtagság.

Klubtagsag az termeszetes ^_^ Valaszt koszonom. Biztositos oldalt vegignyalaztam,

naggyabol az osszes kerdesemre valaszt kaptam, de azert meg egy

mailt megeresztek nekik, hogy pontositsak.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Jo reggelt minden Calibrasnak!

Hobbi biztositas ugybe tud valaki egy kis felvilagositast adni?

Forumon keresgeltem, de nem leltem valaszra, hogy melyik biztosito, mi az ugyintezes menete... Ebbe kernek egy kis segitseget.

Egy kis reklam: Szelvedojavitas Veszpremben, Calibrasoknak 20% kedvezmennyel. OBI parkolo, piros sator, piros Calibra <_<

Kb. mennyiért csinálják a szélvédőjavitást, van egy kis köfelverődésem, de nem volt monori parkolóba ott a fickó és 30kmert mégegyszer nem utazok hogy megkérdezzem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Huh,belegabalyodtam az alufelni keresésbe,Segítsetek lécci!17"-ost szeretnék Calira,7 vagy 7.5"-ost vegyek (215-ös gumihoz),milyenET-vel(gyári tele alukerék 6X15 ET49),gumi/40 vagy 45 legyen?ET-nél mennyi a -tól-ig határ ami nem lóg ki?Ahány kereskedővel(gumissal) beszéltem mind mást mond.

Kösz:István

U.i.:Tök hülye vagyok ebben,minden infot szivesen veszek.

Link to comment
Megosztás:

Huh,belegabalyodtam az alufelni keresésbe,Segítsetek lécci!17"-ost szeretnék Calira,7 vagy 7.5"-ost vegyek (215-ös gumihoz),milyenET-vel(gyári tele alukerék 6X15 ET49),gumi/40 vagy 45 legyen?ET-nél mennyi a -tól-ig határ ami nem lóg ki?Ahány kereskedővel(gumissal) beszéltem mind mást mond.

Kösz:István

U.i.:Tök hülye vagyok ebben,minden infot szivesen veszek.

/40, kisebb az esély hogy bárhova is beleérjen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.