Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

lassan megjön az eszed :D

ha jól rémlik, már az első találkozásunkkor a nagyobb kereket ajánlottam neked ;-) :D :D :D

Hja, csak fájdalmas az összeg amit kihúzna a zsebemből egy nagyobb kerékgarnitúra. Talán ha végre fizet a biztosító...

Meg az a baj hogy mire ez is meglesz, addigra meg állhatok neki a kasztnismunkának mert teljesen elhervad szegény. :(

Link to comment
Megosztás:

tgabi!

a matrica rendszám miatt nem szoktak szemétkedni veled a rendőrök???

Hazardírozok...

Velem még nem fordult elő, de ismerek klubtagot akinek elvették a forgalmiját emiatt... de akkor is hülyén néz ki a nagy rendszám. Mondjuk mindig ott hordom a csomagtartóban az eredeti rendszámot, hogy legalább mondhassam azt hogy leesett...

Link to comment
Megosztás:

Mivel a te kis rendszámod kisebb mint a gyári kisrendszám, ezért évzáróra hozok neked egy szabvány méretűt:)

Lehetne egy olyan kérésem hogy leméred nekem a szabvány méretet h mekkora pontosan? Nekem is van matrinya rendszámom(természetesen "utángyártott") és szeretném tudni mennyire tér el méretileg az eredetitől ha egyáltalán eltér vmennyit is. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Nem a lelkesedés fogyott el, hanem kezdenek a járgányok jobb műszaki állapotba kerülni az odaadó gondoskodásunknak köszönhetően, és igy nincs már lassan miről irnunk :( .

Nah, azért az megnyugtató hogy nem hagyott cserben minket a nemzetközi kapcsolat sem...:D

Amúgy ha Te megtaláltad a hibátlan Calibrát, akkor nagyon irigyellek. Aszittem ez csak mendemonda, olyasmi mint az örök élet elixírje. :D

Link to comment
Megosztás:

ott parkol a megkímélt gsi-k mellett :( :D :D

Jajaj, akkor mégiscsak van ilyen, csak attól tartok nem eladó. elvileg az Opel is minden modelljének kifutásakor az utolsó példányt ami lejött a szerelőszalagról, a gyár múzeumába viszi. Na, szerintem az egy megkímélt példány, és ráadásul gyakorlatilag 0 kilométer van benne.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem, de nekem van szép (gyárilag) fehér számlapos, úgyhogy asszem nem is raknék bele ilyet. Állítólag elég nagy sz.pás berakni, itt a klubban van egy úriember (Sonique GSi 16V a nickje asszem) akinek már van benne gyakorlata (pl. Antiét is ő szerelte), de még neki is jó pár óra míg összehozza. Amúgy nekem ezt a cuccot eBay-en lőtték, lehet meg kéne próbálnod ott. Juteszembe, Zorronak is ilyen digitje van.

Link to comment
Megosztás:

Én azt hittem, hogy megnézted az Operaház fantomját és Webber rajongó lettél  :D  :D  :(  :twisted:

Ne is emlegesd!!! :shock:

Anyám vasárnap látta hetedszer, itthon meg állandóan vagy a CD vagy a DVD megy! Én egyszer láttam, nem az én műfajom de nem volt rossz. De mostmár a falra mászok tőle ha meghallom! :D

Egyébként annak a maszknak teljesen más a formája. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem, de nekem van szép (gyárilag) fehér számlapos, úgyhogy asszem nem is raknék bele ilyet. Állítólag elég nagy sz.pás berakni, itt a klubban van egy úriember (Sonique GSi 16V a nickje asszem) akinek már van benne gyakorlata (pl. Antiét is ő szerelte), de még neki is jó pár óra míg összehozza. Amúgy nekem ezt a cuccot eBay-en lőtték, lehet meg kéne próbálnod ott. Juteszembe, Zorronak is ilyen digitje van.

Egy ismerősünknek volt egy régi 3.0 Senatora (lehet még most is megvan talán) és abban volt digit! Hát mikor beültem (több mint 10 éve) azt hittem vmi űrhajó, de nagyon tetszett és tetszik a mai napig is. 8)

Szép a fehér számlap, ha lehetne választani akkor az kéne de hogy a mostanira ezért fizessek +ba, annyit nem ér meg nekem. Kicsi lenne a változás. :( Izlések és pofonok. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.