Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek.

kedves Warwolf, nem sértődtem meg, csak csipkelődős hangulatban voltam amúgy is. :)de lásd, ha nem felejtem el, és van időm, megerőltetem magam ezekkel a hülye ékezetekkel:)

Szegény autóka, csupa sár ebben az ocsmány időben.

Ez biztosan amolyan hülye csajos kérdés, de ha még picit hideg a motor és mondjuk kereszteződésnél vagy nagyon(!) alacsony fordulatnál visszakapcsolok, nagyon nehezen tudom visszatuszkolni a váltót kettesbe. Ti is tapasztaltatok már ilyesmit?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek.

kedves Warwolf, nem sértődtem meg, csak csipkelődős hangulatban voltam amúgy is. :)de lásd, ha nem felejtem el, és van időm, megerőltetem magam ezekkel a hülye ékezetekkel:)

Szegény autóka, csupa sár ebben az ocsmány időben.

Ez biztosan amolyan hülye csajos kérdés, de ha még picit hideg a motor és mondjuk kereszteződésnél vagy nagyon(!) alacsony fordulatnál visszakapcsolok, nagyon nehezen tudom visszatuszkolni a váltót kettesbe. Ti is tapasztaltatok már ilyesmit?

1.Thx. :oops:

2. sajátosság.Amíg be nem melegszik, elég nehezen veszi a visszakapcsolásokat.Lehet olaj, meg ilyenek, de nálunk(fiatal verda és tsai) még ilyesmiről sztem nem beszélhetünk. 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.