Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Csaba

Recommended Posts

Sziasztok !

Nekem is ilyen Gamma riasztóm van. Asszem 502-es.

Volt már nekem is több gondom a távirányítókkal, szervízben betanították újra.

Azt mondták azért állítódik el, mert csak az egyik kulcsot használom, a másik pedig a szekrényben pihen !

Tudja valaki a DIP kapcsolók funkcióit?

Az egyik a ki és bekapcsoláskor történő hangjelzés aktiválása, de mi a többi ?

Nekem most olyan gondom van, hogy ki és be kapcsolható, a LED az utastérben villog is,

a központi zár is műxik, de a riasztó nem igazán.

Mi lehet a baj ? :D

Link to comment
Megosztás:

Nos engem is elért a kényelem iránti vágy ugyanis jó dolognak tartom vaksötétben egy el nem talált kulcslyuk miatt megkoppantani a kilincs környékén a fényezést ezért úgy döntöttem kerítek egy szimpla vezérlőmodult "extra" nélkül, tehát semmi riasztó vagy egyéb funkciója nincs -de bármikor rá lehet kötni. Mindezt úgy, hogy kulccsal is lehessen nyitni és mindezt azért (még ha hülyeségnek is hangzik), hogy esetlegesen a modul hibája miatt is ki tudjam nyitni, másodlagos ok a tipus miatt az, hogy sok valakinek lophatóvá teszi az autót maga a riasztó mivel külső beavatkozás nélkül kinyitja az ajtókat valamint lekapcsolja az élesítést -vagy épp az ellenkező eset. Elnézést a sok (talán fölösleges) rizsáért de esetleg a nem -vagy kevésbé hozzáértők figyelme is terelődhet ilyen irányba és mindezt tapasztalatként akarom felmutatni.

Jelzem, hogy maga a szett tartalmaz 4 darab zármotort és a bekötéshez való kábelköteget -ezek nem kellenek, illetve a kábelköteg egészen 30-40 cm-re levágható és a modul sorcsatlakozója kell -a gyári és a távvezérelt modul beépítési helyének távolsága miatt, egyébként a gyári helyére az "A" oszlopba nem fér be ez a modul de nem is azt akarná kiváltani csupán a kulcsos nyitást váltja ki áthidalásként.

Típus: HD central lock LD001 + B/LJ0064

Bekötés a gyári centrálzár csatlakozójára: (gyári/HD lock vezeték színei) piroshoz (+ pólus) piros betáp, barna-fehérhez a feketét, barna-piroshoz a fehéret, barnához (- pólus) mindkét fekete, csatlakozó számozást kihagynám, nem jegyeztem meg de egyszerű megtalálni, gondolom. Magán a távirányítós vezérlő modul csatlakozójából néhány fölösleges vezetéket ki lehet venni, névileg kezdődően a rövid fehéret és a mellette lévő szintén rövid barnát valamint a zöldet és a kéket. Ezek teljesen szükségtelenek. A gyári csatlakozóhoz én forrasztottam ezeket a vezetékeket, kissé körülményes szétszedni mivel előbb a kivenni kívánt saru körmét egy tűszerű valamivel be kell hajtani majd a két részből álló csatlakozót el kell tolni egymástól és úgy lehet a sarut kihúzni belőle.

Elnézést ha valakinek is raboltam fölöslegesen az idejét mindezzel de csak a szükséges dolgokat írtam le.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Nekem is ilyen Gamma riasztóm van. Asszem 502-es.

Volt már nekem is több gondom a távirányítókkal, szervízben betanították újra.

Azt mondták azért állítódik el, mert csak az egyik kulcsot használom, a másik pedig a szekrényben pihen !

Tudja valaki a DIP kapcsolók funkcióit?

Az egyik a ki és bekapcsoláskor történő hangjelzés aktiválása, de mi a többi ?

Nekem most olyan gondom van, hogy ki és be kapcsolható, a LED az utastérben villog is,

a központi zár is műxik, de a riasztó nem igazán.

Mi lehet a baj ? :D

Bővebben mi az ami ne működik?

Ajtónyitás,Belső mozgásérzékelő,Ütés érzékelő,vagy ?

Link to comment
Megosztás:

Bővebben mi az ami ne működik?

Ajtónyitás,Belső mozgásérzékelő,Ütés érzékelő,vagy ?

Próbáltam az előzőekben leírtakat, de nem megy ugyanis a riasztón levő LED nem világít ha nyomom a távirányítókat !

Olyan mintha teljesen döglött lenne.

Megnéztem G 502 van ráírva, de belső mozgásérzékelőm nincs.

Lehúztam róla a csatikat, majd vissza raktam erre bezárta az ajtókat.

Azt azóta semmi, bármit csinálok vele.

Eddig ha elfordítottam a kis kulcsot zárta az ajtókat, de most már nem reagál semmire !!

Totál döglött !

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam az előzőekben leírtakat, de nem megy ugyanis a riasztón levő LED nem világít ha nyomom a távirányítókat !

Olyan mintha teljesen döglött lenne.

Megnéztem G 502 van ráírva, de belső mozgásérzékelőm nincs.

Lehúztam róla a csatikat, majd vissza raktam erre bezárta az ajtókat.

Azt azóta semmi, bármit csinálok vele.

Eddig ha elfordítottam a kis kulcsot zárta az ajtókat, de most már nem reagál semmire !!

Totál döglött !

Húzd le a csatlakozót,gyújtást add rá és dugd vissza a csatlakozót, ekkor nem élesít magát.

De ha nem világít a piros led mikor nyomod a távirányítót akkor már gond van, vagy a távirányítód nem jó vagy a riasztó nem veszi a jelet.

Hangold a tévét 431 és 432 434 Mz ott ha csíkozódik akkor ad jelet a távirányító.

De az első dip kapcsolót bekapcsolod akkor tudnád egybehangolni a távot a riasztóval.(ennek a kapcsolónak ki állásba kell leni ha jó minden,

a többinek meg be )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most már engem is érdekel, hogy milyen?

Honnan tudom meg hogy milyen tipusú Gamma car alarm riasztó van a gépben?

Hol keressem a riasztó rendszer dobozát?

Nekem a mocitérben a hűtöviz-kiegyenlítő tartály előtt van. Csak sajna nem kaptam hozzá se kulcsot, se távirányitót, és így nem tudom életre kelteni. De lehet hogy jobb is, mert akkor meg nem tudnám leállítani. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a mocitérben a hűtöviz-kiegyenlítő tartály előtt van. Csak sajna nem kaptam hozzá se kulcsot, se távirányitót, és így nem tudom életre kelteni. De lehet hogy jobb is, mert akkor meg nem tudnám leállítani. ;)

Lehet ki kéne operálni az autóból, ha már ennyire használhatatlan, nehogy esetleg megvicceljen, ha mondjuk van immo funkciója is. Apropó, Neked vannak néha indítási problémáid, ha jól rémlik, ugye? :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet ki kéne operálni az autóból, ha már ennyire használhatatlan, nehogy esetleg megvicceljen, ha mondjuk van immo funkciója is. Apropó, Neked vannak néha indítási problémáid, ha jól rémlik, ugye? :D

Igen nekem, de most ajánlották nézzem meg a hall-jeladó csatiját, némi segedelemmel megtaláltam, megba&ogattam, egyenlőre mást nem csinálok, várom a következö nem-indulást. Mert ugye ha túl sokmindent piszkálok egyszerre nem tudom mihez kötni a gyógyulást. Hogyan kezdjem ezt az operációt? Mit vágjak el előszőr ,a piros drótót, vagy a kéket? ;)

Link to comment
Megosztás:

Húzd le a csatlakozót,gyújtást add rá és dugd vissza a csatlakozót, ekkor nem élesít magát.

De ha nem világít a piros led mikor nyomod a távirányítót akkor már gond van, vagy a távirányítód nem jó vagy a riasztó nem veszi a jelet.

Hangold a tévét 431 és 432 434 Mz ott ha csíkozódik akkor ad jelet a távirányító.

De az első dip kapcsolót bekapcsolod akkor tudnád egybehangolni a távot a riasztóval.(ennek a kapcsolónak ki állásba kell leni ha jó minden,

a többinek meg be )

Igen ilyen az enyém is mint a képen.

A Riasztón nem világít semmi, csak a távírányítókon.

Régebben amikor voltak nyitási gondjaim vele, akkor világított az a belső LED amikor nyomtam a távszabot, de most nem.

A távirányítónak jónak kell lennie, mert az egyik a szekrényben pihent, másikat meg használtuk.

Elemek is jók. A riasztóval lehet szerintem a gond !

Amikor elkezdett hülyülni az asszonynak, akkor nem tudta kinyitni a beélesített cuccot távszabbal. Kinyitotta kulccsal és nem szólalt meg a riogató. Mikor nekem mondta, hogy mi a baj. Én tudtam még párszor ki-be csukni, de utána kampec.

A kis kulccsal ki is kapcsoltam midjárt, most volt egy kis időm foglalkozni vele.

Azt értem, hogy lehet hangolni, de nem reagál semmire.

Ha lehúzom a csatit és visszarakom akkor sem élesíti magát.

Ha kiszedem, hogy belenézhessek a dobozba a kocsit nem fogja letiltani ???

Link to comment
Megosztás:

Igen ilyen az enyém is mint a képen.

A Riasztón nem világít semmi, csak a távírányítókon.

Régebben amikor voltak nyitási gondjaim vele, akkor világított az a belső LED amikor nyomtam a távszabot, de most nem.

A távirányítónak jónak kell lennie, mert az egyik a szekrényben pihent, másikat meg használtuk.

Elemek is jók. A riasztóval lehet szerintem a gond !

Amikor elkezdett hülyülni az asszonynak, akkor nem tudta kinyitni a beélesített cuccot távszabbal. Kinyitotta kulccsal és nem szólalt meg a riogató. Mikor nekem mondta, hogy mi a baj. Én tudtam még párszor ki-be csukni, de utána kampec.

A kis kulccsal ki is kapcsoltam midjárt, most volt egy kis időm foglalkozni vele.

Azt értem, hogy lehet hangolni, de nem reagál semmire.

Ha lehúzom a csatit és visszarakom akkor sem élesíti magát.

Ha kiszedem, hogy belenézhessek a dobozba a kocsit nem fogja letiltani ???

Ha ki szeded akkor nem indul a kocsi.

Átkel kötni azt hiszem a lila és a zöld vezetéket, gyújtásblokk ha jó tudom.

De először mérd ki,lehet,hogy valahol rossz a érintkezés vagy forrasztás, kapcsolót is nézd meg,hátha ott lesz a hiba.

De valószínű,hogy szerintem tápgondja lesz. nézd meg a biztosítékot amiről a riasztó megy.

Nem jellemző ezekre a riasztókra,hogy tönkre megy.

Link to comment
Megosztás:

Ha ki szeded akkor nem indul a kocsi.

Átkel kötni azt hiszem a lila és a zöld vezetéket, gyújtásblokk ha jó tudom.

De először mérd ki,lehet,hogy valahol rossz a érintkezés vagy forrasztás, kapcsolót is nézd meg,hátha ott lesz a hiba.

De valószínű,hogy szerintem tápgondja lesz. nézd meg a biztosítékot amiről a riasztó megy.

Nem jellemző ezekre a riasztókra,hogy tönkre megy.

Köszi, belenézek a dobozba.

Nincs esetleg kapcsolási rajzod róla ?

A biztitáblán minden jó.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Kapcsolási rajz azt nem tudok adni.

De van pár fénykép a riasztó belsejéről, ha érdekel.

Na a következő a helyzet.A 12V-os tápot (fehér + , fekete -) megkapja,

egészen addig amíg a csatit fel nem dugom a helyére.

Ha feldugom a helyére leesik 8V-ra !!!?? úgy, hogy a kis kulcs OFF-on van.

Ha ON-ba rakom leesik 4,8V-ra !!!?

Valami zárlat lehet, csak nem tudom a dobozban vagy valamelyik kábelnél !!??

A dobozt szétszedtem. Kiméregettem a félvezetőket, de nem találtam hibát.

Viszont van benne 2db fekete relé a fentebbi fényképen a csati alatt az egyik mellette a másik.

Típusra egyformának kell lennie a rajtuk levő számok egyformák,

viszont kimérve az egyik alpahelyzetben nyitott, a máisik pedig zárt !!

Ez így jó, vagy az egyik bevan ragadva ??!!

De ha be is van ragadva akkor sem kéne lehúznia a tápot ???!!!

Most leszedtem a riasztóról a csatikat, nehogy esetleg az aksit is leszívja.

A kocsi így is működik, nem mentem vele csak a garázsba álltam be, de beindult és nem állt le !!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Hi mindenki!

Nemtudom hogy mitől van az hogy csak akkor működik a távirányítóval történő nyitás-zárás, ha kiszedem a riasztóhoz tartozó biztosítékot, és utána visszateszem. minden klappol egészen addig, amig rá nem adom a gyújtást. utána megint nem működik egyáltalán. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki!

Nemtudom hogy mitől van az hogy csak akkor működik a távirányítóval történő nyitás-zárás, ha kiszedem a riasztóhoz tartozó biztosítékot, és utána visszateszem. minden klappol egészen addig, amig rá nem adom a gyújtást. utána megint nem működik egyáltalán. :lol:

Gyujtáson nem lehet működtetni.

Csak akkor élesíthető és kapcsolható ki ha nincs gyujtás rajta.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

segítségeteket kérném mert a 15 éves gépemben lévő gamma car alarms amit annak idején opel márkakereskedésben központi zárral szerelték be az ott vásárolt autóhoz mára egy kicsit az irányítója haldoklik. 8 évesen elhalt az egyik távírányító amivel adták onnantól kezdve a pót távot használom de sajnos azis úgy tűnik hogy már nehezen akarja az igazságot. Pontosabban azt hittem elem kicseréltem de nem úgynéz ki hogy a nyomógombjával lehet a baj mert hol veszi hol nem az adást. Sajnos pontos tipusát nem tudom mert a risztó központját sem tudom hogy hova helyezték el így nem tudom milyen tipusú.

Kérek mindenkit akinek volt hasonló problémája az legyen kedves irjon, illetve lehet e távirányítót cserélni egy másik távot erre a frekvenciára tanítani????

Honnan tudom meg a pontos tipusát a risztónak??

http://kepfeltoltes.hu/view/081215/gamma_i...ltoltes.hu_.jpg

Előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

segítségeteket kérném mert a 15 éves gépemben lévő gamma car alarms amit annak idején opel márkakereskedésben központi zárral szerelték be az ott vásárolt autóhoz mára egy kicsit az irányítója haldoklik. 8 évesen elhalt az egyik távírányító amivel adták onnantól kezdve a pót távot használom de sajnos azis úgy tűnik hogy már nehezen akarja az igazságot. Pontosabban azt hittem elem kicseréltem de nem úgynéz ki hogy a nyomógombjával lehet a baj mert hol veszi hol nem az adást. Sajnos pontos tipusát nem tudom mert a risztó központját sem tudom hogy hova helyezték el így nem tudom milyen tipusú.

Kérek mindenkit akinek volt hasonló problémája az legyen kedves irjon, illetve lehet e távirányítót cserélni egy másik távot erre a frekvenciára tanítani????

Honnan tudom meg a pontos tipusát a risztónak??

http://kepfeltoltes.hu/view/081215/gamma_i...ltoltes.hu_.jpg

Előre is köszönöm

Általában a mocitérben van a riasztó. A hűtővíz kiegyenlitő tartálya mellett-előtt keresd. Mát többen dobtak fel róla képet korábban. Nekem a biztidoboz alatt van a reléje, de ehhez meg kell bomtani a burkolatot. Mindjuk nekem a riasztó nem műkszik, csak a kp-zár része.Klikk ide! Kicsit szar a kép.

Most látom görgess fölfelé, itt is van egy kép róla anelehnek köszönhetően.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Általában a mocitérben van a riasztó. A hűtővíz kiegyenlitő tartálya mellett-előtt keresd. Mát többen dobtak fel róla képet korábban. Nekem a biztidoboz alatt van a reléje, de ehhez meg kell bomtani a burkolatot. Mindjuk nekem a riasztó nem műkszik, csak a kp-zár része.Klikk ide! Kicsit szar a kép.

Most látom görgess fölfelé, itt is van egy kép róla anelehnek köszönhetően.

Köszönöm igen láttam a fentibb képet is egyre jobban hiszem a hogy a távval lesz a baj ?

Új risztó?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm igen láttam a fentibb képet is egyre jobban hiszem a hogy a távval lesz a baj ?

Új risztó?

Próbáltad már a távkapcsolót szétszedni? Hátha csak a gombok koszosak. Megnézni a gombok alatt a mikrokapcsolókat vagy a zöld lemezen a fémszálakat, óvatosan megtörölgetni alkohollal.

Link to comment
Megosztás:

Próbáltad már a távkapcsolót szétszedni? Hátha csak a gombok koszosak. Megnézni a gombok alatt a mikrokapcsolókat vagy a zöld lemezen a fémszálakat, óvatosan megtörölgetni alkohollal.

Igen régebben de ma este megcsinálom!

Megcsináltam most jónak tűnik lehet hogy ez volt a baj??

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziaztok! Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kérdésem a következő: (x20xev 1997 f caravan) bekötnék egy magicart és sükségem lenne egy kis segítségre! Van e valakinek leírása a gyujtáskapcsoló és környéki vezetékek szín-és vajonhovamegyekről??? Várom válaszotokat! Köszike!!! Ja karácsonyi ajándék volt/lesz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nekem volt olyan problémám is Távirányítóval h a poti egyik lába el volt törve, és hol hozzáért a nyákhoz, hol nem. (jellemzően este, szakadó esőben, amikor benne csörgött a telefonom, plusz zárva volt akkor nem) aztán egyszer már úgy kiakasztott h el se tudtam indulni csak behúzással mert fogta az immob, hogy ki is lett szedve az egész cumó belőle. Persze az h a távirányítóval volt a cumi az csak akkor derült ki miután kivágtam az autóból a többit :rolleyes: Most benne van egy remek új enforcer szett, ANTI "kutyátakerékrehugyoztató" -val. Ha mégsem javulna meg véglegesen a tisztítástól próbáld meg egy kicsit megmozgatni a forrasztott cuccokat hátha vmelyik forr. elengedett, vagy törött az alkatrész lába.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.