Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

ki monta neked hogy egy romhalmaz szerintem bisztos hogy jobb mint a te szarod már csak eleve abbol gondolom hogy nem kombi ell mondom neked hogy 99 és ritka szép állapotban van!

jah és csak egy jeladot kellet cserélni! jah meg ne legyen akkora arcod!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok srácok!!!

tegnap vettem 2.0 16v omegát automatát!!

és olyant csinál hogy 4500 fordulatnál szabályoz és egyáltalán nem villanki még mikor a gyujtást adod rá a hiba jelzö!

trafot néztük az tökéj!

1996 a vas légtömeg mérö is jo probáltunk jeladokat cserélni de sajna azzal is eszt csinálja erötlen gyorsitásnál és néha pukkadozi is !! :(

aki volt má igy segicsen légyci mert tanácstalan vagyok! köszi elöre is!!

Vez tengely jeladó - 15-32, én utángyárottat nem vennék.

Viszont hogy nincs check engine az jó, mert kell, hogy legyen, szal kivették az égőt, kiégett miegymás - meg kéne nézni.

Minek vettél meg egy romhalmazt, amin semmi sem jó? Harmadszor talán vidd el hibakód kiolvasásra, vagy hozzáértő szerelőhöz. De előre szólok, nagyon zsebbe nyúlós lesz a mutatvány...

Azóta elvitte! :) Bár mondjuk miért nem azzal kezd az ember fia, az más kérdés. És tényleg nem vészes az ára - :)

Link to comment
Megosztás:

ki monta neked hogy egy romhalmaz szerintem bisztos hogy jobb mint a te szarod már csak eleve abbol gondolom hogy nem kombi ell mondom neked hogy 99 és ritka szép állapotban van!

jah és csak egy jeladot kellet cserélni! jah meg ne legyen akkora arcod!

Te írtad kis buzzancs, hogy semmi sem jó, tehát romhalmaz! A szar pedig amit a tükörben látsz!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Nincs itt valamelyik fórumtársnak Y25 DT-hez (2003) esetleg a tankban lévő üzemanyag szivattyúja?

Tudom,hogy lutri,de az újat itt 68ezer ft-ért adnák:(

Annyim nincs.Arra gondoltam kellene egy használt ,aztén megpróbálom felújítani...hátha

Köszönöm előre is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Nincs itt valamelyik fórumtársnak Y25 DT-hez (2003) esetleg a tankban lévő üzemanyag szivattyúja?

Tudom,hogy lutri,de az újat itt 68ezer ft-ért adnák:(

Annyim nincs.Arra gondoltam kellene egy használt ,aztén megpróbálom felújítani...hátha

Köszönöm előre is

Ha jól emlékszem fészen bont vki 2,5 dti-t.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Talán az OpelFanaticban hirdetett.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.Remélem kedden küldenek egyet.Ha nem, akkor megpróbálom felújítani a régit.Van egy elképzelésem: szinte biztos ,hogy a szénkefe kopott el benne.Ha esztergán kettészúrom a házat,majd kicserélem a szénkefét,utána csinálok egy másik házat elvben jónak kell lennie.(Bár az is igaz most megy rendesen a kocsi:) )

Link to comment
Megosztás:

Amit eddig szétszedtem, mindnél a forgórész kopott el, a szénkefék még bőven bírták volna :(

Tegnap kaptam egy A6 szivattyút ,ez ugyan olyannak tűnik mint az eredeti.Majd talán holnapután kicserélem.De röhej mert hál istennek azóta tökéletesen megy a gép:) Biztos megijedt.

Link to comment
Megosztás:

Omega B 2002. Úgy kezdődött a történet, hogy elkezdett teljesen rossz értékeket kíírni külső hőmérsékletre -40 -47 fok, aztán egy jó ideje már csak F betűt ír. A hűtés/fűtés úgy működik, hogy csak LO állásban hűt, ha bármilyen hőmérsékletet beállítok, akkor ugyanolyan (full) meleg jön, csak a ventillátor sebessége változik. Egy német fórumon azt írták, hogy a külső hőmérséklet mérő ugyanúgy számít, ebből gondoltuk, hogy első körben a külső hőmérőt kellene rendbe rakni. Nem tartom kizártnak, hogy vezeték ill. csatlakozó hiba is lehet. Ha lehúzom a hőmérőt mit kellene mutatnia?

Link to comment
Megosztás:

Omega B 2002. Úgy kezdődött a történet, hogy elkezdett teljesen rossz értékeket kíírni külső hőmérsékletre -40 -47 fok, aztán egy jó ideje már csak F betűt ír. A hűtés/fűtés úgy működik, hogy csak LO állásban hűt, ha bármilyen hőmérsékletet beállítok, akkor ugyanolyan (full) meleg jön, csak a ventillátor sebessége változik. Egy német fórumon azt írták, hogy a külső hőmérséklet mérő ugyanúgy számít, ebből gondoltuk, hogy első körben a külső hőmérőt kellene rendbe rakni. Nem tartom kizártnak, hogy vezeték ill. csatlakozó hiba is lehet. Ha lehúzom a hőmérőt mit kellene mutatnia?

Jó eséllyel kontaktos a lökösben a csatlakozója, húzd szét, fújj bele valami cuccot (kontakt spray, WD40, etc.), dugd össze és mozgasd meg.

Ha jó lett akkor írj és küldöm a bankszámlaszámom PÜ-ben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.