Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Dehogynem odatennéd, ha 2 Ft 75 fillérből kellene megoldani az elemérintekzőket, a kapcsolót, meg a foglalatot :(

De ez egy eredeti B O S C H. ipari akkus zseblámpa :lol:

Biztos nem 5 ajróból tervezték.

Nagyon jól működik csak mélykék kikapcsolni nem tudta :)

(vagyis elfelejtette)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jelenleg a xenont bármibe berakják. Mindenféle foglalattal árúlják magát az izzót. Komplett elktronikával pedig már legálisan, átlag 70-80 ezerért hozzá lehet jutni.

Az tény, hogy ha a legjobb fényhatást szeretnéd elérni, ahoz jobb ha projektoros lámpatestel rendelkezel. Mert hát az "terít" igazán.

Ja és az utólag beszerelt xenonhoz nem kell semmit megbontani. Sem a motortérben sem a müszerfalnál. Ezek már úgy vannak kialakitva hogy csak egy-kettőt kell forrasztani lámpánál, és már kész is.

;) Ha nem hiszed járj utánna:

Ez csak egy a sokból. :

www.xenonlampa.hu

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Íme, a heti találos kérdésem:

(a választ én sem tudom)

A Bc azt írja hogy: külső világitás hiba!!!

-na most az összes ízzó világit.

-a rendszámtábla világitás 10w-os. (lehet hogy ez a hiba??? bár nem hiszem)

-a bal első helyzet jelző szálszakadt volt. (Kicseréltem. )

És még mindig írja!!! Hülyét kapok!!!!

Valakinek volt már hasonló gondja?

Link to comment
Megosztás:

Hát éppen ez az hogy minden világit, mégis hisztizik!

...vagyis hogy mi???, Oldalanként kettő??? Na majd megnézem. Ezt eddig nem is figyeltem. Csak annyit figyeltem hogy hátúl is világit a két oldal. Vagyis akkor oldalanként kettőnek kell lennie??

...na majd jelzem, hogy mi a helyzet.

Azért köszi. :smt026

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Valaki találkozott már olyannal hogy a műszerfalon csak a fordszám mérő, meg a tankszintjelző folyton lecsapódik nullára, de csak 1másodpercre? Ez valami kontakthiba, vagy műszerfalat kell cserélnem? :?:

Előre is köszi!

(Ja, 2,5 V6 automata '94. Ha fontos)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.