Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ha megnézitek a többit, akkor azokhoz képest ez gyanúsan olcsó.

Az adó az tiszta sor, hogy sok.

Átírása ha valóban 3.0 MV6, akkor 132e Ft. Nem kevés guba.

A fogyasztás elvileg nálam most másodlagos, mert napi használatra készülök.

A km és az év meg egyáltalán nem vészes.

Van fent a neten olyan gép, ami öregebb és jobban néz ki, meg olyan, ami fiatalabb, de sz@rabb.

KM-ről megint ugyanezt lehet elmondani.

Link to comment
Megosztás:

Gyanúsan olcsó???

- '97-es,ami azért nem tegnap volt...

- 250e km föle: szó,mi szó,be van járatva...

- mv6,ergo kb 3000ccm,ami -hacsak nem autópályán töltöd az életed- eszik majd helyetted is...

-155kW,így asszem,adó is sújtja,rendesen...

...a biztosításról már nem is beszélve...

Mindezek tekintetében szerintem elmondható,

hogy nem fognak veszettül egymásra licitálni a vevők a gépért,még ezen az áron sem...

'97 - nem vitatkozom ... :)

250 - 15e per év .. hm...

3000 - ok tény városban eszik, de városon kívül - és nem csak autópályán - elég jó a fogyija.

155 Kw - ok átíratás kb egy 100as mindennel...

biztosítás - 37 év, Bp B10 - 18000 a 3,2 re... sztem nem sok...

Link to comment
Megosztás:

Miért lehet ez a piac többi B omijától olcsóbb, miközben tele van bőrrel, meg "MV6" jelzőket használ a hirdető?

Hol lehet az átverés? Ha neadj megnézném, hol "lóghat ki a lóláb"?

Az nem tudom a nagymamáknál mi a reális ár, de ez egy lelakott, elhanyagolt rom. Ráadásul törve ISS volt. És ez csak a képek alapján, a motorjára ISS kíváncsi lennék...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

'97 - nem vitatkozom ... :)

250 - 15e per év .. hm...

3000 - ok tény városban eszik, de városon kívül - és nem csak autópályán - elég jó a fogyija.

155 Kw - ok átíratás kb egy 100as mindennel...

biztosítás - 37 év, Bp B10 - 18000 a 3,2 re... sztem nem sok...

A 15e/év nem gáz,valóban. -olyan 10-12éves korig...

37 év,Bp B10 - 18000. jó ár,tényleg!!!

...de 21 év,Bp A0 ???

Link to comment
Megosztás:

Az nem tudom a nagymamáknál mi a reális ár, de ez egy lelakott, elhanyagolt rom. Ráadásul törve ISS volt. És ez csak a képek alapján, a motorjára ISS kíváncsi lennék...

...az mondjuk a legkevésbé sem meglepő,hogy ekkora teljesítménnyel ennyi év alatt már legalább egyszer bakot ugrott...

Link to comment
Megosztás:

A 15e/év nem gáz,valóban. -olyan 10-12éves korig...

37 év,Bp B10 - 18000. jó ár,tényleg!!!

...de 21 év,Bp A0 ???

Mackósajt nem ez a kategória mondjuk :P :D

A 15 ezret azért írtam, mert én - ha mondjuk Európában tartózkodom, olyan 20-35 között tettem bele évente...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Talán ez a legalkalmasabb topic, autóvásárlás előtt állok, erősen nézelődök. Eddigi tapasztalatok voltak astrával, vectrával, de omegával még nem.

Példaként 3 kiszemelt áldozat:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega_c/opel_omega_c_caravan_2.6_v6_elegance_automata-7595673

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega_c/opel_omega_c_2.5_v6_elegance_automata-7566745

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/omega_c/opel_omega_c_caravan_2.5_dti_elegance-7374911

Talán ez lenne a sorrend is.

Ami mindenképpen kellene, sok extra, talán tetőablak, ha nagy motoros benzines akkor meg gázos legyen. Kényelmesen lehessen 5 emberrel nyaralni menni, vagy maszekoláshoz beférjen a sok szerszám hátra.

Mire kellene figyelni vásárláskor? Főbb tipushibák, melyik motorkód hogyan viselkedik, esetleg olajzabáló-e, stb...

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ezt az Omega alapban tudja. Mennyi az Astrához?

A sokévvel fiatalabb Zafira nem tudja ugyanazt amit a '93as Omegám :P... De mondjuk a hátsó ablakhoz nehéz komfortmodult illeszteni :D Hiába no, az emberi erő, az emberi erő :D

Még agyalok rajta, hogy megmarad, akkor kell majd hátsó ablakemelő is, meg komfortcucc is... :P

Link to comment
Megosztás:

Már megint nem figyelsz! Bezárod az ajtót és magátol felmegy a villanyablak. Ha nincs villanyablak, nincs ami felmenjen! Leülhetsz, egyes!

Az volt a kérdés melyikben nincs komfortmodul... a válaszom továbbra is az, hogy abban, amelyikben nincs elektromos ablak, abban komfort fokozat sincs....

Nem érted az iróniát Td.. ülj le Te :D (Máskor meg nézd meg kinek szó'sz be :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.