Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ha ráérnék se vállalnék ilyeneket. :P Élni és élni hagyni.

Persze hogy èrdekel minden megoldàs.

Nekem 1 nap alatt megcsinálták, közben volt még 1-2 dolog. Patyi László a te embered, de ő Pesten van. Ha érdekel, privátban elküldöm a számát.

Link to comment
Megosztás:

Bár ezt talán a világítás topicba kellene írnom,de mivel nem probléma miatt körmölök,

hanem éppen az ellenkezője okán,talán elfér ide is...:

kb 600km éjszakai vezetést letudva az új lámpatestekkel bátran állíthatom,

hogy az Omega világításával SEMMI GOND,AMENNYIBEN NEM EGY LEHARCOLT,ELÖREGEDETT

LÁMPA VAN BENNE!!!

Ezt csak azért írom,mert nemrég volt itt a fórumon valaki,aki nyavalygott miatta és

aki reagált rá a régiek közül,szintén nem nevezte "világbajnoknak" a teljesítményét...!

Nos: KIFOGÁSTALAN !!! ...pedig nekem most még nem is jó a beállítása,de még így is abszolút tökéletesen látni vele!!!

Ennyi...

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

Link to comment
Megosztás:

Nekem pedig meghozták unokahúgomék, a német ebayen vásárolt cuccokat. Gyári, Opel tetőcsomagtartót, és 1 pár szürke színű, új kapaszkodóbetétet az ajtókba. 10,5 euroért vettem a párat, és az eladó hátsónak árulta őket. Itthon derült ki, hogy elsők :) Az egyik legszebb karácsonyi ajándék.

Link to comment
Megosztás:

Azt azért tedd hozzá, hogy xenononod van. A sima H1 elég gyenge, hiába új a lámpa.

Neked is.

Bár ezt talán a világítás topicba kellene írnom,de mivel nem probléma miatt körmölök,

hanem éppen az ellenkezője okán,talán elfér ide is...:

kb 600km éjszakai vezetést letudva az új lámpatestekkel bátran állíthatom,

hogy az Omega világításával SEMMI GOND,AMENNYIBEN NEM EGY LEHARCOLT,ELÖREGEDETT

LÁMPA VAN BENNE!!!

Ezt csak azért írom,mert nemrég volt itt a fórumon valaki,aki nyavalygott miatta és

aki reagált rá a régiek közül,szintén nem nevezte "világbajnoknak" a teljesítményét...!

Nos: KIFOGÁSTALAN !!! ...pedig nekem most még nem is jó a beállítása,de még így is abszolút tökéletesen látni vele!!!

Ennyi...

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia. Csak tippelni tudok. Melegen nem feszít eleget a láncfeszítő és a lánc csattog. Elugrott egy fogat a vezérlés és melegen már annyit tágulnak a szelepek, hogy beleérnek a dugattyúba. Főtengelycsapágy. A biztos az lenne, ha látná egy hozzáértő szerelő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy van-e valaki az országban, aki tud ABS egységet felújítani?

Már cseréltem egyszer, de ez is feladta a szolgálatot. Csatlakozója nincs elporladva. Mértük is még az elsőt amit kiszereltünk és minden rendben volt. Jeladók is be lettek mérve, azok is rendben voltak.

Ha meg lehetetlen felújítani, akkor esetleg Valakinek van-e eladóvá vált ABS egysége?

Opel Omega B2 Caravan 2.5 V6 X25XE 99'

Link to comment
Megosztás:

Maris János:0036303734401 Neki biztos van bontott.

Sziasztok!

Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy van-e valaki az országban, aki tud ABS egységet felújítani?

Már cseréltem egyszer, de ez is feladta a szolgálatot. Csatlakozója nincs elporladva. Mértük is még az elsőt amit kiszereltünk és minden rendben volt. Jeladók is be lettek mérve, azok is rendben voltak.

Ha meg lehetetlen felújítani, akkor esetleg Valakinek van-e eladóvá vált ABS egysége?

Opel Omega B2 Caravan 2.5 V6 X25XE 99'

Link to comment
Megosztás:

Maris János:0036303734401 Neki biztos van bontott.

Sziasztok!

Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy van-e valaki az országban, aki tud ABS egységet felújítani?

Már cseréltem egyszer, de ez is feladta a szolgálatot. Csatlakozója nincs elporladva. Mértük is még az elsőt amit kiszereltünk és minden rendben volt. Jeladók is be lettek mérve, azok is rendben voltak.

Ha meg lehetetlen felújítani, akkor esetleg Valakinek van-e eladóvá vált ABS egysége?

Opel Omega B2 Caravan 2.5 V6 X25XE 99'

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy van-e valaki az országban, aki tud ABS egységet felújítani?

Már cseréltem egyszer, de ez is feladta a szolgálatot. Csatlakozója nincs elporladva. Mértük is még az elsőt amit kiszereltünk és minden rendben volt. Jeladók is be lettek mérve, azok is rendben voltak.

Ha meg lehetetlen felújítani, akkor esetleg Valakinek van-e eladóvá vált ABS egysége?

Opel Omega B2 Caravan 2.5 V6 X25XE 99'

OLX-en is van pár eladó. Nézz körül.

Link to comment
Megosztás:

BÚÉK Mindenkinek!!!

Tegnap este,amikor elindultam a vassal azt kellett tapasztalnom,hogy NINCS FÉKEM!!! :blink:

Gatya cserés lett,de vajon azon kívül mit kellene még???

Tehát:

egész nap kint állt az udvaron,kb 0 °C-ban -ahogyan általában,mivel itt nem tudom (fütött) garázsba tenni...

Este beültem,indítok,1-2 percig hagytam ketyeregni,majd komótosan kiballagtam vele az útra.

...és ott ALIG BÍRTAM MEGÁLLNI!!! Elemelkedtem az ülésröl,annyira tapostam a pedált,de kellett vagy 2mp,

mire megjött a fékhatás! -mert megjött és utána vagy 20x beleálltam,mire el mertem vele indulni a célom felé,

de nyugodt az nagyon nem voltam,hiába is müködött aztán már rendesen...

Olyan volt,mintha a fékszervó adta volna be a kulcsot,de igazából még ezt feltételezve is irreálisan bele kellett taposnom,

hogy el ne vigyem a pár m-re parkoló autót...

Szerintetek???

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp a rásegítő körül lesz gond. Először a műanyag csövet nézd át, nincs-e eltörve. Ha nincs akkor cső végét leközöltni a motorról, és megszívni, ha nem tartja a vákumot, akkor a szervodob lesz a hibás.

...és akkor a folytatás:

fék ugyan van stabilan,de amikor nyomom a pedált,igencsak "fojtja" a motort,szinte 500-ra esik le az alapjárat!!!

(igaz,csak hidegen tapasztaltam ma reggel,mert nem volt ideje bemelegedni a célig,de eddig ezt nem vettem észre,

hidegen sem... ...asszem...)

No mindegy,amit javasoltál Kori,azt meglesem,de sztem ha a csö van eltörve/repedve,vagy a devander feküdt ki,

akkor a probléma folyamatosan kellene,hogy jelentkezzen,nem!? -most ugyanis tökéletes a fékhatás,mindjárt induláskor is!

:cry: :cry: :cry:

Semmi gondom azzal,ha a kocsin valamit cserélni kell,ebben nálam sztem kevés jobb "gazda" van,

de hogy az amúgy nem különösebben sok gond mindig idekint jelentkezzen,hát ez kinyír agyilag...!

Ha esetleg a csö és a dob jó,akkor mi a sz@r lehetett ez???

Hétfö este indulnék vele Magyarba,ezért siránkozok ám és vagyok tiszta ideg!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.