Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Ha rövid a pöcsöd told meg egy omegával

Ha már akkora az arcod, hogy ismeretlenül személyeskedő hangvételű nyilvános hozzászólást intézel hozzám, akkor legalább arra vehetnéd a fáradságot, hogy odafigyelsz arra, hogy legalább nyelvtanilag helyesen fogalmazz!

A toldani igének az egyes szám harmadik személyű, felszólító módú alakja ugyanis toldd! :wink: (A toldjad-ból kiesik a ja.)

U.i.: Csak mert sehogy nem tudtam rájönni eddig, hogy miért kellene tolnom az Omegát a farkammal... :)

Link to comment
Megosztás:

Először azt hittem lemaradt egy egyes az elejéről. Azután megnéztem a km órát. Nem hinném hogy sok lehet hátra az autónak. Meg ugye a hirdetőt úgy híjják hogy Merkantil Bank. Vagy part-chop, vagy valaki nem tudta fizetni.

Ezért ilyen óccsó. Azt nem tudom, hogy megéri e megvenni, de ha nem áll keresztbe benne a dugattyú, biztos valaki megveszi és visszapörgeti az órát. Végülis Magyarországon vagyunk... de ez már egy másik topik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.